Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros

QUOTE(editamm @ 2008 08 21, 11:53)
Viliuteee - labai gražu - o koks šalių plotis, aš irgi visada 2 metrų narplioju, bet va dėl pločio niekaip apsispręsti man neišeina - nunarplioju ir galvoju - o galėjo būti siauriau ar plačiau smile.gif. Ir dar vienas klausimas - šaliai tokie ažūriniai, ažūriniai - idomu kokio storio virbalais megzti - nes aš mezgu 5, bet mano tokie nesigauna.  4u.gif

O man kaip tik graziau, kai skyles mazesnes ax.gif As dazniausiai is moherio mezgu 3.5 nr virbalais, bet gan laisvai.
Atsakyti
labas visoms nuostabioms mezgejėlėms smile.gif , čia jums 4u.gif . Na prisižiūrėjus tooooookiųųųųųųųųųųų grožių mirt norisi net nepradėjus savo mezgimo doh.gif . Man labai norisi nusimegzt sijoną apvalų, bet niekaip nedaeina kokius virbalus imt, kadangi kaip aš suprantu reikia virbalų kaip mezgant kojinę, tai yra penkių smile.gif . Tai kaip čia su tuo sijonu, nes mano dabar svajonė ažūrinis apvalus ir lengvas sijonas doh.gif. Gal čia mane apšviesit ir padėsit išpildyti savo svajonę ax.gif blush2.gif , būčiau labai dėkinga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mamy 24 @ 2008 08 24, 15:12)
....nes mano dabar svajonė ažūrinis apvalus ir lengvas sijonas doh.gif.


sveika:) aš irgi tokio sijono norėčiau wub.gif , o gal kokį gražų pavyzdį turi? blush2.gif šiaip tai sijoną mezgiau ne su 5 virbalais , bet su „žilkiniais“ mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 08 20, 12:27)
oho,koks didelis ir gražus šalis thumbup.gif

mano gerokai mažesni ax.gif
user posted image

user posted image

user posted image
ĄČIŪ UŽ PAGYRIMUS KRIKŠTO SUKNELEI 4u.gif


Viliuteeee, nerelaus baltas salis thumbup.gif gal galetum pasidalinti schemute ax.gif
Atsakyti
Gal kas nors galetu ideti arpa aprasyti schemute, kaip gelyte reikia padaryti?
Atsakyti
QUOTE(Betti @ 2008 08 24, 19:36)
Gal kas nors galetu ideti arba aprasyti schemute, kaip gelyte reikia padaryti?


Atsiprasau, bet radau ankstesnese temose
Atsakyti
4u.gif VILIUTEEE thumbup.gif saliai mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš ne į temą. Gal kas moka išsaugoti nuotraukas iš Statkevičiaus internetinio puslapio. Niekaip nesigauna. Gal galit parašyti. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(indreu @ 2008 08 25, 11:15)
Aš ne į temą. Gal kas moka išsaugoti nuotraukas iš Statkevičiaus internetinio puslapio. Niekaip nesigauna. Gal galit parašyti. Ačiū.


jau atsake tau , temoje sukneles g.gif
Atsakyti
Gaila, bet nesigauna. Nesu jau tokia isvepus, bet tas Statkevicius mane jau pradeda nervuoti, gaila jam.
Atsakyti
Gal galit patarti, kaip geriau užsidėti akis, mezgant iš plonos moheros, kad paskui neišsitampytų megstuko apačia g.gif Ar imti didesnius virbalus? Ar atvirkščiai?
Atsakyti
QUOTE(indreu @ 2008 08 25, 11:58)
Gaila, bet nesigauna. Nesu jau tokia isvepus, bet tas Statkevicius mane jau pradeda nervuoti, gaila jam.


geras drinks_cheers.gif o tu pabandyk , tikrai isena, tikrai thumbup.gif bet ne vienas jis cia toks, nuo tokiu kaip mes gudriu saugosi mirksiukas.gif dauguma rimtesniu puslapiu neleidzia kopinti nuotrauku, stai ir reikia juos pergudrauti per kitas programeles ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Sniege26 @ 2008 08 25, 12:09)
Gal galit patarti, kaip geriau užsidėti akis, mezgant iš plonos moheros, kad paskui neišsitampytų megstuko apačia g.gif Ar imti didesnius virbalus? Ar atvirkščiai?


g.gif as dedu ant tu paciu virbalu, tik labai laisvai, nes moheriukai linke tasytis i sonus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 25 rugpjūčio 2008 - 11:13