Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros

QUOTE(Viliuteee @ 2008 08 20, 18:33)
o štai ir suknelė prie šalio smile.gif
user posted image

user posted image

clap.gif clap.gif clap.gif clap_1.gif clap_1.gif Na tikrai mega_shok.gif šokas.
Kaip aš tokios norėėėėčiau, toooks grožis kaip ir visos kitos Jūsų suknelės, bet va, kad progos nėr verysad.gif . Nors jei nusimegzčiau, tai pasikabinčiau kaip paveikslą ir grožėčiaus. Labai labai gražu. Labai!
Atsakyti
Ir net nebandykit ginčytis, kad iš moheros nerealūs grožiai išeina. tongue.gif Vieni už kitus gražesni, tikrai pasipuoščiau ir šaliais, ir suknelėmis su malonumu biggrin.gif Galiu pagirti visas iš eilės nė vienos neiškiriant, nes tikrai yra už ką thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Viluteee o kokie jusu baltu saliu ismatavimai? ir kaip ta gelyte uzsisega?
Atsakyti
Viliuteee,pagirsiu ir cia - nuostabus saliai ir suknute be galo grazi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Betti @ 2008 08 20, 19:24)
Viluteee o kokie jusu baltu saliu ismatavimai? ir kaip ta gelyte uzsisega?


išmatavimai būna įvairūs,o gėlytė prisisega panašiai kaip grafkė(nežinau ar toks jos tikras pavadinimas) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 08 20, 21:12)
išmatavimai būna įvairūs,o gėlytė prisisega panašiai kaip grafkė(nežinau ar toks jos tikras pavadinimas) smile.gif


O tu baltu koks ilgis?
Atsakyti
QUOTE(Betti @ 2008 08 20, 21:20)
O tu baltu koks ilgis?

2 m
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 08 20, 19:33)
o štai ir suknelė prie šalio smile.gif
user posted image

user posted image

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 08 20, 18:33)
o štai ir suknelė prie šalio smile.gif
user posted image

user posted image



Labai gražu thumbup.gif O suknelę Jūs mezgat virbalais su valu? Ir kokiu nuemriu bei kiek laiko užtrunka? g.gif
Atsakyti
4u.gif VILIUTEEE na tavo visi darbai thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 07 28, 15:18)
daug kas priklauso nuo figuros, bent as dejau 150a, na kaip mezgant megztini tik nugaros ir priekio akys kartu 75a priekio ir 75a nugaros, juk po to kai numezgi sijona, nuardai virsutine pinute ant kurios rinkai sijomo akis ir mezgi i virsu bliuzele...
tikiuosi aiskiai cia viska papasakojau  ax.gif  ax.gif  ax.gif ....

Labai noriu paklausti mezgėjėlių, kaip jūs nuardot tą pynutę? blush2.gif Nes man iki šiol paslaptis, kaip jūs tokia fantastiškas sukneles numegzat.. doh.gif Sau nesiržčiau megzti, bet dukroms bandžiau... ir štai su tuo juosmeniu man problemos... sad.gif
Atsakyti
Viliuteee - labai gražu - o koks šalių plotis, aš irgi visada 2 metrų narplioju, bet va dėl pločio niekaip apsispręsti man neišeina - nunarplioju ir galvoju - o galėjo būti siauriau ar plačiau smile.gif. Ir dar vienas klausimas - šaliai tokie ažūriniai, ažūriniai - idomu kokio storio virbalais megzti - nes aš mezgu 5, bet mano tokie nesigauna. 4u.gif
Atsakyti