Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš moheros

aha ir man idomu kaip g.gif blush2.gif
Atsakyti
user posted image
beveik sunešiotas,nes lb smagus ax.gif
Atsakyti
nesenai rodyti mano krikšto rūbeliai jau pas savo gražuolę lėlytę,jos šventėje

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 08 13, 23:48)
nesenai rodyti mano krikšto rūbeliai jau pas savo gražuolę lėlytę,jos šventėje

user posted image

user posted image



Eilini karta - kazkas neralaus!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Be zodziu, superiniai darbeliai, as apsalus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(FasolkosMama @ 2008 07 23, 19:42)
Na ikišiu ir čia savo trigraši, labai jau maga pasigirti ką per atostogas nunarpliojau iš mocheros. (siūlas - kidmohair, reikėjo 230gr, užtrukau 2sav.)
user posted image



2 savaites??? neralu, koks grozis. Saunuol! Laaaabai grazu!
As baigineju vasarine suknyte is Maxi siuliuku, tai dabar eile moherinukei. Reikia tik modeli savo mintyse subrandinti...
Atsakyti
Gerą dieną mamos 4u.gif

prie Jūsų grožių aš čia nelabai tiksiu, bet vistiek įkeliu savo paskutinį darbelį:


user posted image



šeštadienį sesę į Angliją išleidau tai čia kaip ir atminimui- susivynios ir eis i darbą biggrin.gif sunaudojau 4 matkučius po 25 gr/250m Kid Mohair (70 prc. mohair, 30 prc poliesteris) ir matkutį apdailos siūlų. gavosi metro pločio ir 2.20 metrų ilgio- tikra paklodė, bet kadangi mergina didelė tai atrodo normaliai smile.gif
Atsakyti
oho,koks didelis ir gražus šalis thumbup.gif

mano gerokai mažesni ax.gif
user posted image

user posted image

user posted image


ĄČIŪ UŽ PAGYRIMUS KRIKŠTO SUKNELEI 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 20 rugpjūčio 2008 - 11:29
user posted image

Nuostabūs šaliai, gal galėtum balto šalio schemute pasidalinti? blush2.gif Niekaip nesuprantu, kaip apačia padaryta, ar galėtum paaiškinti? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leluxs: 20 rugpjūčio 2008 - 14:08
QUOTE(leluxs @ 2008 08 20, 15:07)
user posted image

Nuostabūs šaliai, gal galėtum balto šalio schemute pasidalinti? blush2.gif Niekaip nesuprantu, kaip apačia padaryta, ar galėtum paaiškinti? 4u.gif

ačiū už pagyrimus 4u.gif
schemą atsiųsiu ,o apačia padaryta šakute
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 08 20, 15:26)
ačiū už pagyrimus 4u.gif
schemą atsiųsiu ,o apačia padaryta šakute

Ačiū labai, Viliuteee 4u.gif Gaila, kad aš nemoku su šakute, labai jau dailiai atrodo verysad.gif
Atsakyti
Viliuteee, gal mažesni, bet nepalyginamai gražesni 4u.gif

nesuprantu, mezgimo raštus skaityti moku, rodos abi rankos ne kairios, bet kiekaip neišgaunu raštų mezgant moherą verysad.gif pabandau du tris raštus - nesigauna, tada imu 9 ar 10 numerio virbalus ir nuraizgau tinklus. tuom ir baigiasi mano menas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2008 08 20, 17:06)
Viliuteee, gal mažesni, bet nepalyginamai gražesni  4u.gif

nesuprantu, mezgimo raštus skaityti moku, rodos abi rankos ne kairios, bet kiekaip neišgaunu raštų mezgant moherą  verysad.gif    pabandau du tris raštus - nesigauna, tada imu 9 ar 10 numerio virbalus ir nuraizgau tinklus. tuom ir baigiasi mano menas  unsure.gif



kodėl taip save nuvertini,o tu mums net neparodei jo rašto,ar ten be rašto mezgei,o mezgu aš laisvai ir bet kokiais virbalais nuo 3 iki 5

va čia irgi retesnis,daug kas ir nuo rašto priklauso
jį bemezgant kilo mintis,numegzti dar vieną suknelę,netrukus ir ją parodysiu ax.gif


user posted image
user posted image
Atsakyti
o štai ir suknelė prie šalio smile.gif


user posted image

user posted image
Atsakyti