Įkraunama...
Įkraunama...

2000 žmonos

4u.gif Jo ne kas kai adenoidai kankina. Na susitvarkysi darbe, apsiprasi ir viskas pradės tekėt savo vaga. O kuom dirbi jei ne paslaptis?
Atsakyti
QUOTE(hilin @ 2010 12 14, 17:31)
4u.gif Jo ne kas kai adenoidai kankina. Na susitvarkysi darbe, apsiprasi ir viskas pradės tekėt savo vaga. O kuom dirbi jei ne paslaptis?

Siuvėja dirbu ax.gif

Sveikinu visas su artėjančiais Naujais Metais
Atsakyti
Ačiū ačiū, su naujais balto triušio metais. 4u.gif
Kaip praėjo naujieji?
Atsakyti
Labas, aš taip pat pasiryžau tapti -iene. nepajutau kaip prabego 10 metelių biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif Smagu dar vienas žmogus prisijungė. 4u.gif Ir kaip santykiai pasikeitė po 10- ties metų?
Atsakyti
QUOTE(hilin @ 2011 01 06, 17:43)
4u.gif Smagu dar vienas  žmogus prisijungė.  4u.gif Ir kaip santykiai pasikeitė po 10- ties metų?

manau kad taip atsirado daugiau supratimo, dabad suprantam vienas kita iš pusės žodžio smile.gif žinom vienas kito ydas ir pliusus smile.gif
Atsakyti
4u.gif Nu jo čia kaip ir pas visus, jei charakteriai sutampa tai ačiū dievui. O ydų visi mes turim tik arba taikomės su jom arba pastoviai priešinamės thumbup.gif
Papildyta:
Vitaliux 31 kur pradingai, ar taip užsikapstei su darbais? Pati pradžia visada sunkiausia ale papasakok truputį kaip ten tau sekasi?
Atsakyti
TOBULŲ ŽMONIŲ NĖRA mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(hilin @ 2011 01 09, 18:52)

Papildyta:
Vitaliux 31 kur pradingai, ar taip užsikapstei su darbais? Pati pradžia visada sunkiausia ale papasakok truputį kaip ten tau sekasi?

Sveikos sveikos,štai ir aš flirt.gif
Na žinok tikrai užsiknisusi esu,vis dar dirbu biggrin.gif ,dar niekaip aš ten jų sistemos neperkandu,bet atidarys naują liniją,tai sakė man pradėt reiks,nes esu panašų darbą dirbusi g.gif
Buvau jau ir biuliotenyje,mažius sirgo,tai pailsėjau truputį,o pirmadienį vėl į lažą doh.gif

Kaip jums sekas ar nepuola gripai

Smalsiuke333,smagu,kad prisijungei,iš kurio Lietuvos krašto esi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitaliux 31 @ 2011 01 29, 20:02)
Sveikos sveikos,štai ir aš flirt.gif
Na žinok tikrai užsiknisusi esu,vis dar dirbu biggrin.gif ,dar niekaip aš ten jų sistemos neperkandu,bet atidarys naują liniją,tai sakė man pradėt reiks,nes esu panašų darbą dirbusi g.gif
Buvau jau ir biuliotenyje,mažius sirgo,tai pailsėjau truputį,o pirmadienį vėl į lažą doh.gif

Kaip jums sekas ar nepuola gripai

Smalsiuke333,smagu,kad prisijungei,iš kurio Lietuvos krašto esi ax.gif

labukas 4u.gif
sirguliuoja mano vyrukai verysad.gif
esu iš žemaitojos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smalsiuke333 @ 2011 02 01, 17:50)
labukas 4u.gif
sirguliuoja mano vyrukai verysad.gif
esu iš žemaitojos biggrin.gif

labas,na jau tikriausiai pasveikot,bet visvien 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Aš ir iš žemaitijos,jei ne paslaptis iš kur tiksliau blush2.gif


Mano vyrai ir serga verysad.gif mažiai namie ,o va MB Kaune ligoninėje,operuoja šiandien,tai sėdim ir laukiam žinių.

Jau kaip laukiu pavasario,nebenoriu nė sniego,nė šalčių,noriu saulutės lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitaliux 31 @ 2011 02 12, 19:16)
labas,na jau tikriausiai pasveikot,bet visvien 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Aš ir iš žemaitijos,jei ne paslaptis iš kur tiksliau blush2.gif
Mano vyrai ir serga verysad.gif mažiai namie ,o va MB Kaune ligoninėje,operuoja šiandien,tai sėdim ir laukiam žinių.

Jau kaip laukiu pavasario,nebenoriu nė sniego,nė šalčių,noriu saulutės lotuliukas.gif

iš telšių, o tu
Atsakyti