Įkraunama...
Įkraunama...

2000 žmonos

Nu mano tai pirmokelis. Patenkintas visas, kolkas tfu tfu tfu be problemu. tik as pati labai pavargstu sad.gif
Atsakyti
Labas ,nu pagaliau atsiradot thumbup.gif

Mano ir pirmokas,sekasi gerai,skaityti tai iš vis be problemų,o rašyti aišku galėtų ir gražiau-na čia mamos akim žiūrint lotuliukas.gif O kai prasidės anglų ,galės tėvas užsiimt,nes aš nė bum bum doh.gif

Kaip šiaip begyvenat,na didmiesty dar galit kur išeit,o mes jau turim važiuot ,tai paskutiniu laiku vis į Klaipėdą maunam,ryt į Telšius varom į dvigubą balių sokiai.gif
Bet turim ir liūdnų balių,šią sav. palaidojom MB močiutę verysad.gif
Atsakyti
Kuo mažiau reikia reikia tokių liūdnų balių. Ir daugiau linksmų.
4u.gif Gyvenam neblogai, jau sesiją atvariau ir pirmą dieną į darbą išėjau, ale po atostogų
Atsakyti
labas mirksiukas.gif
Atsakyti
Heloo 4u.gif 4u.gif 4u.gif Kas naujo?
Atsakyti
Labas,bus čia kas naujo lotuliukas.gif
Sergam sergam ir dar kartą sergam doh.gif nu užkniso juodai tos ligos ,kelios dienos darželyje ir vėl serga,tėvai nežiūri vaikų sveikatos veda kosinčius į kolektyvus,o tik pasveikusius nuvedi ir vėl viskas iš pradžių doh.gif nu ką išsiliejau lotuliukas.gif o šiaip po senovei viskas,gyvenu be darbo,vien žodiu atostogauju lotuliukas.gif

Kaip jums besiseka
Atsakyti
Mes kaip visada čia dviese su tavim. Tai klausyk gerai dar kad nedirbi, o tai būtų biuletenis ant biuletenio. Žinok ir maniškė kai vaikščiojo į darželį lygiai tas pats buvo. Dar žinau yra tokių auklyčių kurios kai vaikaų daug grupėje skersvejį padaro kad vaikai atkristų ir lankytų mažiau, deja teko tai matyti ir iš kitų girdėti. doh.gif
Atsakyti
Labas,
Tai ir bijau tą darbą rast,kuris darbdavys norės tokio darbuotojo,bet jei rasčiau,ieškočiau kokios auklės
O dėl skersvėjų pilnai tikiu,per pokaitį tikrai atidaro langus,pati mačiau,gi kitiems tiek tereik,o dabar kol remontuoja mūsų grupę,sujungtos yra 2,tai dejuoja kas bus jei 30 vaikų susirinks,nors ir taip pas mus 25 vaikai,tai tiesiog pačios sako ,gal jūs pasirkit,kas galit nevest doh.gif
Atsakyti
g.gif Va čia tai požiūris, kas galit pasirkit gražiuoju, o ne tai bus bloguoju.
Dėl darbo tai pilnai tikiu, tikrai nieks nenori tokių darbuotojų, iškart klausia, vaikų turit?, o jei sirgs turės kas pažiūrėt?
Atsakyti
Labukas

Na aš su naujienoms,šiam laikotarpiui su gera lotuliukas.gif -išeinu į darbą doh.gif ,bet krūva problemų dasidėjo,kaip nuvykt į darbą,kur Justą palikt,kaip Dainius 1 pabus namie,na žiurėsim gal išspręsim lotuliukas.gif
Atsakyti
4u.gif Oi žinai maniškė irgi viena namie būna, pastoviai pradžioje skambinau kontroliavau, dabar tai jau pasitikiu, svarbu valgyt palikt. Pati pareina namo po mokyklos, turi raktus ir aš atvažiuoju. O šią savaitę sirgo tai namie viena buvo, ir aš atkritau nuo trečiadienio, tai dvi dienas dar dirbau, o jau penktadienį leido man išsisirgt.
Nepergyvenk kaip nors susitvarkysi pradžia visada baisi, o ką padaryt. ax.gif O gryžti į savo praitą darbą?
Atsakyti
Labas
Nu va radau min. laisvo laiko doh.gif Per darbą nieko nespėju ,namuos tekina varau ,vakare jaučiu kad kojos jau nelaiko doh.gif O einu į naują vietą,tik darbas panašus,senasis tai Kaune liko lotuliukas.gif
Savaitgalį neturiu laiko nė prisėst turiu susiruošt kitai sav.,o namai kaip po karo ,per sav. lieką,tai tvarkau,o dar turiu pasidirbt užsakytus siuvimus doh.gif
Kol kas su vaikais problemų nėra ,Dainius vienas pabūna,o justas dar nesirgo thumbup.gif ,bet justui reik adenoidus operuot,tik kaip reik išbūt nesirgus 1 mėn lotuliukas.gif o nuo jų mums visos ligos doh.gif
Atsakyti