Įkraunama...
Įkraunama...

2000 žmonos

bigsmile.gif Ei kur gi žmonos, gathering.gif bye1.gif ????????????????????
Atsakyti
sveikos,ir as istekejau 2000 .mazai kas pasikeite gyvenam tam paciam vienam kambarely su tuo paciu ir is algos.turim du vaikiukus nors vietos mazai bet telpam bigsmile.gif gal ateity kas pageres svarbiausia santykiai geri pasipykstam del smulkmenu o siaip viskas super thumbup.gif
Atsakyti
biggrin.gif Malonu susispažinti pas mus sitauacija dėl gyvenamo ploto irgi nepasikeitė g.gif Bet nesiryžtam antram vaikui, pirmoji į mokyklą rudeniop žygiuos, aš stresuoju kur reikės visas knygas, sąsiuvinius ir. t.t sudėti verysad.gif
Atsakyti
smile.gif nu pasiryzom mes tam antram vaikeliui nes metai bega gal veliau salygos bus geresnes bet vaikam jau busim per seni biggrin.gif
mano dickis siemet irgi pirmokelis bus.turi sioki toki kampely knygom susidet rasomaji stala italpinom smile.gif
Atsakyti
Sveikos,žmonytės,nebeturiu visai laiko sėdėti internete unsure.gif mano dičkis atostogauja,tai dabar turiu ,ką veikt doh.gif karsta.gif erzinasi abu kai velniukai-ramūs kai tik miega wacko.gif
kaip jums sekasi susitart-kad namų nenugriautų ir kaimynų negasdintų blush2.gif
Hilin-gal tau lengviau su dukra ax.gif
Atsakyti
labukas 4u.gif as dar vis namie vasaroju savaitgaliais i soda nuvaziuojam pas vyro tevus bigsmile.gif laukiu kol mb atostogu iseis tai gal prie juros nuvaziuosim.
vitaliux-paguosiu as su savo dickiu sunkiai susitvarkau ir su mazium susipesa daznai nors aiskinu kad nusileistu mazesniam bet kurtau g.gif



Atsakyti
biggrin.gif Sveika Jovila, malonu, kad vis daugiau atsiliepia, 2000-jų žmonų.Aš tai vėl bedarbė, net baisu, susirgo pupa ir vėl problema kas prižiūrės, aišku buvo ir kitos priežastys paskatinusios išėjimą, bet va norėtusi, kad ta priežastis būtų dekretas nestuke.gif
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif
Hilin-sveikatos mergytei 4u.gif nenusimink,rasi tų darbų
Jovila-mano tai mažasis visų triukšmų pradininkas,kai tik brolis namie-reikia paerzinti,pagnaibyti ar įkąsti,o kai viens kitam nenusileidžia tai ir gaunas ojojoi doh.gif

Na tikrai čia mūsu mažai g.gif o kitoje temoje daug vestuvių užregistravo,tai ko dabar nenori bendraut g.gif blush2.gif
Atsakyti
na ir orelis sendien verysad.gif dickis is kiemo kiaurai permirkes grizo,smagu per lietu palakstyt lotuliukas.gif na o as namie prie puodu.hilin-del darbo tai ir pas mane ne kas turbut neturesiu kur gryst bankrotas berods ten pas mus o i nauja vieta kazkaip nesinori nes mazius sirgs ir sirgs kai i darzeli pradesim eit cia tai garantuotai nes ir su dickiu taip buvo biletenis po biletenio kas nores tokios darbuotojos verysad.gif
Atsakyti
O ku gyveni?Pas mus tik apsiniaukę bet lietaus nėra.Dėl to ir aš ilgam neužsilaikau darbuose dėl vaiko, kai kertasi darbo ir šeimos interesai pasirenku šeimą.Kad surasti tokį darbelį normalų, su normaliom išeiginėm dienom ir kad biuletenio paėimas nebutų kažkoks tabu ax.gif
Atsakyti
kaune cia pas mus toks oras verysad.gif o tu is kur ?
Atsakyti
biggrin.gif Aš iš Vilniaus, todėl ir oras skiriasi, nes miestai kiti thumbup.gif
Vitaliux 31, žinai net nežinau su kuo lengviau su kuo sunkiau, mes griežtai auklėjam, na aišku ir palepinam lotuliukas.gif , tai ragai vis tiek auga, tik pradėk kalbą apie ėjimą miegoti, o siaubę, tada ir valgyt nori ir į tualetą noriu, ir bučkius iš visų susirinkti reikia, ir ceremonija užtrunka, kol netrūksta nervų, tai pašonėje ir antras vaikas, gryžta vėlai iš darbo, ir taipogi nori pabendrauti doh.gif nors persiplėšk.tik plyštu tuomet ne aš o gerklė lotuliukas.gif tuomet atrodau kaip ragana, va ir dabar su mažąją baruosi, varau miegot o ji valgyt noriu, prieš tai nenorėjo o dabar jau pusvalandį baruosi, nenorių diržo imt..... verysad.gif
Atsakyti