Įkraunama...
Įkraunama...

2000 žmonos

4u.gif Sveikos gyvos visos kurios 2000 metais pasiryžo ištekėti. ax.gif
Kas pasikeitė po šitiek metų mūsų gyvenime? Pasidalinkime tarpusavyje.
Atsakyti
Daug kas pasikeitė:
-nebeslepiam vienas nuo kito 'tikrojo savo veido' smile.gif :jei kas negerai,iškart ir aiškinamės(anksčiau tylėdavom,o išsisakydavom tik trūkus kantrybei);
-vyras pasidarė namisėda verysad.gif (anksčiau daug lengviau galima buvo jį kur nors ištraukti iš namų);
-dažniau pradėjau bambėti(tai tas negerai,tai anas) blush2.gif ;
-kitaip žiūrim į gyvenimą rolleyes.gif (jei grąžintume savo vestuvių puotą,kai ką pakeistume).
Manau pradžiai užteks.Prašom pasisakyti kitoms.
Atsakyti
biggrin.gif Panaši situacija ir pas mus, nors supykus vistiek žiūriu į vyrą ir galvoju, vistiek Tave myliu, o tu mane kankini, nors pati kartais egoiste pasijaučiu, jis dirba, dirba, o kai tik atsipalaiduoja burbu iškart. g.gif
Atsakyti
biggrin.gif Oi štai ir trečiadienis, gryžau iš darbo, o vyras sako, ryt varau į žvejybą, ankščiau mažutę ar galiu nuvaryt, po to kai gryšiu kartu kur nuvažiuosim, o dabar, varau ir vsio, sakyk bet ką.Net pačią juokas suėmė,kaip mes pasikeitę, barniai smulkus ant kiekvieno žodžio ir vėl einam miegot apsikabinę, oi tas nepakantumas. thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif Tai nejaugi daugiau forume nėra ištekėjusiu 200 metais?Keista, atrodo tais metais tiek vestuvių buvo. lotuliukas.gif
Atsakyti
schmoll.gif Gaila norėjau surasti bendramintes, pabendrauti, o čia nieko nėra. verysad.gif
Atsakyti

Labas,kas pasikeite g.gif mastau.gif

sutariam puikiai kaip ir anksciau,atskirai vaikstom tik i darbus,kitur jeigu i


manoma-kartu,gincitis tenka kartais tik del vaiku-bausti ar ne blush2.gif Nu nejauciu kad prabego beveik 8m. friends.gif flirt.gif
Atsakyti
biggrin.gif Oi kaip malonu susipažinti, pasirodo ne aš viena tokia 2000žmona lotuliukas.gif lotuliukas.gif Na mes ir su vyru pasibaram kartais dėl dukters auklėjimo, kitaip nebus įdomu gyvent thumbup.gif lotuliukas.gif O ar po vestuvių nors kokie planai ir svajonės išsipildė?
Atsakyti
Labas, 4u.gif


Mano didžiausia svajonė-vaikai,vadinasi išsipildė clap.gif

Kiti planai-juos užauginti doh.gif ,tiesiog stengiamės ,kad gyventumėm geriau ax.gif
Atsakyti
biggrin.gif Pas mus tik vienas vaikiukas, antram nelabai rastume vietos, bet taip norim, mažiausiai dar dviejų.Todėl mūsų svajonė pasistatyti namą, kolkas nesipildo, per daug kliūčių ir giminių turim, o sąlygų yra, gaila labai, gyvenam 9kvadratinių metrų kambaryje tryse ir be patogumų, kartu gyvena mama ir sesė su šeima, vienintelis džiaugsmas mūsų gyvenime dukra ir mano mama, jie visą laiką pakelia mums nuotaika.Vadinasi verta gyventi ir siekti seniai užsibrėžtų tikslų.
Atsakyti
Sveikutė,

Tikrai verta gyventi-Išsipildys visos svajonės mirksiukas.gif Namą pastatysit, medį pasodinsit,ir netik dukrą ,bet ir sūnų užauginsit lotuliukas.gif

Mums kol kas 2padaužų užteks,na ateityje,ant pensijos gal reiktų sesės pagrandukės blush2.gif
Atsakyti
biggrin.gif Oi kaip jums linksma, su dviem jaučiu, kartais pagalvoju kad man ir vienos užteks, dabar toks amžius kuo mažiau mamą ir tėtį girdėti, tik iš trečio karto išgirsta, tai sunkoka, medį jau pasodinom 4u.gif biggrin.gif , o užtat po šitiek metų vedybiniu vyras dažniau į žvejyba išvažiuoja pailsėti, o mes su dukra per drauges ir gimines važinėjam, taigi nebeliaka laiko ir pasipykti. bigsmile.gif
Atsakyti