Įkraunama...
Įkraunama...

Kaliningradas

QUOTE(tikrasltu @ 2008 04 30, 23:01)
O gal kas zinot kur tiksliai randasi karo muziejus? Kaliningrade ar Baltijske? Kaip su leidimais i Baltijska ?

Ką turi omenyje karo muziejus? Jei povandeninis laivas, tai jis randasi Kaliningrade, beveik centre. O dėl leidimo į Baltiiską - taip , jų reikia. Mes kai važiavome, užsisakėme ekskursiją, tada į jį pakliuvome. Plačiau apie tai gali paskaityti čia: http://www.pillau.ru/
Ten ir rasi kontaktus, kas mums organizavo tą apsilankymą.
Atsakyti
Yra toks nedidelis, buves karinis miestelis Donskoje. Skardziai iki juros nerealus. Laukinis papludimys. Nusileisti tiesiai ant uzpakalio nuo to smeleto skradzio vienas smagumelis. Bet jau uzlipti, tai reiks pavargti, nes tokiu laiptuku, kaip Svetlogorske tai tikrai nera.
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2009 06 03, 07:43)
Yra toks nedidelis, buves karinis miestelis Donskoje. Skardziai iki juros nerealus. Laukinis papludimys. Nusileisti tiesiai ant uzpakalio nuo to smeleto skradzio vienas smagumelis. Bet jau uzlipti, tai reiks pavargti, nes tokiu laiptuku, kaip Svetlogorske tai tikrai nera.

Ten daug nerealių vietų bet tam reikia vizos smile.gif , o prieš kelis metus buvo galima važiuot skersai ir išilgai ir papigiai
Atsakyti
Del vizos, tai savaime aisku, mes kaip tik spejom neblogai isnarsyti pries pat vizu ivedima. Bet jei kas planuoja, tai informacija tikrai nepakenks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2009 06 04, 20:45)
Del vizos, tai savaime aisku, mes kaip tik spejom neblogai isnarsyti pries pat vizu ivedima. Bet jei kas planuoja, tai informacija tikrai nepakenks  biggrin.gif
reikes i ambasada pasiskambinti, nes kelioniu agenturoj Kaune uz 400 Lt pasiule viza sutvarkyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2009 06 04, 20:45)
Del vizos, tai savaime aisku, mes kaip tik spejom neblogai isnarsyti pries pat vizu ivedima. Bet jei kas planuoja, tai informacija tikrai nepakenks  biggrin.gif

Aš ir su draugais prieš vizas išmaišiau smile.gif . Dabar yra panašus kraštas tik žymiai toliau - Ukraina
Atsakyti
sveiki. gal kas nors neseniai keliavot? noreciau suzinoti, per kiek laiko padaro vizas ir kokios ju kainos. buvau ten pries 8 metus, vizu dar nereikejo, pajuris labai patiko. o pats kaliningradas visai idomus pasirode biggrin.gif labai noriu nuvaziuoti 2-3 dienoms, aplankyti teta ir pajuri pamatyti vel ax.gif o kempingu ten yra? nakvoti aletumem pas teta, bet kempei kazku reiktu palikti...
Atsakyti
Sveiki.Gal kas turite kokios nors informacijos apie dabartine padetį Lietuvos-Kaliningrado sr. pasienyje?Ar dideles eiles?Ar daug dokumentu reikia pildyti?Mane duomina Kybartu KPP.Ačiu.
Atsakyti
QUOTE(šlamutis @ 2010 04 07, 16:42)
Sveiki.Gal kas turite kokios nors informacijos apie dabartine padetį Lietuvos-Kaliningrado sr. pasienyje?Ar dideles eiles?Ar daug dokumentu reikia pildyti?Mane duomina Kybartu KPP.Ačiu.

www.pasienis.lt gali rasti info apie eiles,bet jos neatitinka tikroves,mano vyras vazineja i sryti,bet jei atostogauti tai ten neveryta vaziuoti ,geriau Pl
Atsakyti
QUOTE(jjjj @ 2010 04 07, 20:37)
www.pasienis.lt  gali rasti info apie eiles,bet jos neatitinka tikroves,mano vyras vazineja i  sryti,bet jei atostogauti tai ten neveryta vaziuoti ,geriau Pl

Tai mus poilsis kaip tik nedomina.Mes važiuojame su reikalais.
Ta svetaine jau suradome.O tai kur sužinoti tikraja padeti pasienyje, jei ta svetaine klaidina?
Atsakyti
Važiuokite per Kuršių Neriją. Ten niekada nebūna eilių
Atsakyti
Per Kuršių nerija gal ir nebloga mintis, bet toloka nuo sostines.Gan didelis ratas gaunasi.
Atsakyti