Įkraunama...
Įkraunama...

Akių gydytojas-Šiauliuose

Jei registruositės pas arbočius su mažiukais leliukais pasiklauskit kokia gydytoja priims, nes galit pakliūt pas Šidlauskaitę doh.gif
Kirdeikienė gal tokių mažuliukų ir nepriima.
Atsakyti
Mes pas Kirdeikiene 1,6 metu ejom.
Atsakyti
Mes pas Kirdeikienę pirmą kartą ėjom lygiai metukų, sunkokai sekės apžiūra, bet vistik pavyko viskas. Pas Šidlauskaitę pirmą ir paskutinį kartą buvom keturių mėnesių, nenoriu to net prisiminti verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(somebody else @ 2010 08 18, 15:30)
Mes pas Kirdeikienę pirmą kartą ėjom lygiai metukų, sunkokai sekės apžiūra, bet vistik pavyko viskas. Pas Šidlauskaitę pirmą ir paskutinį kartą buvom keturių mėnesių, nenoriu to net prisiminti verysad.gif  unsure.gif

Suprantu,užjaučiu...Mano sprendimas irgi keisti šią gydytoją...

Mergytės,ne į temą aš,bet su prašymu,gal galėtumėt pabalsuoti už mano sūnelį Domantą http://www.perkuvaik...o...ow=9&sort=0 Spausti "patinka".Balsuoti bus galima kasdien iki rugpjūčio 31 d.Jūsų balsų parama labai reikalinga rolleyes.gif .
Atsakyti
Jeigu vaikams būtų kokių rimtų bėdų su akimis- vesčiau tik į Senojo bokšto kliniką, ten kartą į mėn. atvažiuoja puikus okulitas iš Kauno- Jūratis Žukauskas thumbup.gif aišku, konsultacijos mokamos, bet ir arbočiuose jos kainuoja.Ir su vaikais labai gražiai jis moka susitarti, ir mamų be reikalo negąsdina.
Atsakyti
QUOTE(SIVERIJA @ 2010 08 19, 14:54)
Jeigu vaikams būtų kokių rimtų bėdų su akimis- vesčiau tik į Senojo bokšto kliniką, ten kartą į mėn. atvažiuoja puikus okulitas iš Kauno- Jūratis Žukauskas thumbup.gif aišku, konsultacijos mokamos, bet ir arbočiuose jos kainuoja.Ir su vaikais labai gražiai jis moka susitarti, ir mamų be reikalo negąsdina.

Teisingai,man pas jį labai patiko thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(kroha @ 2010 01 20, 20:09)
labas vakaras, gal galit parasyti Rickuvienes kabineto telefona ir tikslu adresa? Buciau dekinga! Siandien buvom pas Sidlauskaite, bet apsipyke isejom, nes kudikiui tik 6 men. o ten eile, as sakau savo vaiko nekankinsiu ir 2 Val. nelauksiu, tai registraturoj juokias- tipo CIA visada toookios problemos, tai jau geriau privaciai vaikuti nuvesiu!

sveikutes.nera jau tokia baisi ta Sidlauskaite kaip atrodo, tik su ja reikia moketi sneketi, nera ji nei grubi su vaikais nei su tevais. vedziau pirma karta savo mazyli tai likau visai patenkinta priemimu. :)
Atsakyti
QUOTE(SIVERIJA @ 2010 08 19, 15:54)
Jeigu vaikams būtų kokių rimtų bėdų su akimis- vesčiau tik į Senojo bokšto kliniką, ten kartą į mėn. atvažiuoja puikus okulitas iš Kauno- Jūratis Žukauskas thumbup.gif aišku, konsultacijos mokamos, bet ir arbočiuose jos kainuoja.Ir su vaikais labai gražiai jis moka susitarti, ir mamų be reikalo negąsdina.


Jei kas turite rimtesne beda, tai kreiptis tik pas ji. Kai mano suneliui buvo keli menesiai mes vaziavome pas ji i Kauna tartis del asaru lataku valymo. Tai prieme isskestomis rankomis, aisku pirma susiskambinome.Siauliuose tokio mazo niekas nenorejo ziureti, o valdiskai tik israse vaistu ir viskas. Viska labai greitai susitvarkeme pas p.Zukauska Kaune. drinks_cheers.gif thumbup.gif Liuks gydytojas. I Kauna vaziavome, nes Siauliuose labai dideles eiles pas ji, o laukti nesinorejo.
Atsakyti
Sveikos,



QUOTE(Maja Di @ 2008 05 09, 12:39)
Aplamai  Arbočių klinika turi gerus gydytojus ir aparatūrą, mes prieš kelis mrtus buvom pas Kirdeikienę-  thumbup.gif  thumbup.gif gydytoja ir tada kainų tokių nebuvo g.gif

Mes eisim pas Kirdeikien,tai matysim kaip praeis apziura,tik tiek kad mes visai dar maziukes rolleyes.gif .O kur tiklsiau ta klinika randasi,prie parko ?
O kokios dabar kainos gal zinot ten uz vizita ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Leta* @ 2010 10 08, 18:32)
Sveikos,
Mes eisim pas Kirdeikien,tai matysim kaip praeis apziura,tik tiek kad mes visai dar maziukes  rolleyes.gif .O kur tiklsiau ta klinika randasi,prie parko ?
O kokios dabar kainos gal zinot ten uz vizita ? smile.gif


Prie parko ax.gif Kaina turetu buti 70 Lt mirksiukas.gif
Atsakyti
sveiki,mes vakar su dukryte lankemes pas Sidlauskaite,ziauriai ji man nepatiko,grubi su vaikais,rekia isvis nemoka bendrauti su vaikais,nustate trumparegyste,bet manau,kad pas ja daugiau negrisim ir vaziuosim konsultaciju toliau. g.gif
Atsakyti
esam lankesi ir pas Zukauska sename bokste , bet taip pat labai sauni gydytoja Rickuviene dirba Regoje ir ligonineje (suaugusiu) labai svelni ir tikrai ismano savo darba smile.gif
Atsakyti