Įkraunama...
Įkraunama...

Forumo dalyvių parašai

o man tie parasai visai netrukdo, kas koki nori, toki deda...
Atsakyti
QUOTE(Erina @ 2005 07 21, 13:22)
, o čia parašo postą ir iš paskos velkasi uodega su kokių 20 būsimų mamyčių nick`ų ir kiek kuri svėrė prieš nėštumą ir kiek dabar sveria, ir kiek kg priaugo ir kiek cm. pilvas padidėjo.

g.gif net įlysiu pažiūrėt ar tikrai taip...

QUOTE(Labadi @ 2005 12 05, 17:00)
Ir aš pasisakysiu smile.gif
Va manau, čia yra pats geriausias pavyzdys, kokių parašų nereiktų dėt...

g.gif nieko įtartino neradau...
Atsakyti
hehe ir man parašai visai nemaišo.. sakyčiau kartais beskaitant akį tikrai užmeti.. smile.gif na ilgesnių parašų (panašių kaip vėtružės) ir ne vieną viename puslapyje ne visad iškart užkrauna, kad kartais spėji net puslapį perskaityt jiems neužsikrovus.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Violetikas @ 2005 12 16, 12:47)
nu nieko nesuprantu, kaip ideti ta parasa

turi paspaust ant IMG ir ten įkelti tą visą savo parašą.
Atsakyti
QUOTE(Violetikas @ 2005 12 16, 12:47)
nu nieko nesuprantu, kaip ideti ta parasa


susikūrus liniuotę dauoda pasirinkti kelis variantus:

Tau reikia nusikopijuoti PseudoHTML, UBBCode™ or BBCode
o dedant į parašą, tiesiog įkeli nukopijuotą tekstą

ir viskas 4u.gif
user posted image

(pas Tave dabar HTML todėl nerodo)

šitoj temoj daugiau parašyta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bitutek: 16 gruodžio 2005 - 16:52
QUOTE(kate0 @ 2005 05 02, 19:52)
unsure.gif nežinau kaip šiame forume, bet daugelyje forumų tokie dalykai yra ribojami. Įdomu būtų išgirsti ir administratorių nuomonę

labai pritariu tavo nuomonei drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif parašo ribojimas būtų idealiausia taip visis turėtų daug mas vienodus parašus ir nebūtu tokio bardelio kad pas mane mažas tavo didelis ir aš tokio noriu wub.gif doh.gif
Atsakyti
šiaip parašas neturėtų būti didesnis nei 50 kbю

jei kiekvienas turės net po 50 kb, parašo, tai vienam temos lapui pasikrovimui teks mažiuasiai 1 Mb. !!! cool.gif
Atsakyti
QUOTE(PaMeL @ 2005 12 19, 18:11)
labai pritariu tavo nuomonei  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif parašo ribojimas būtų idealiausia taip visis turėtų daug mas vienodus parašus  ir nebūtu tokio bardelio kad pas mane mažas tavo didelis ir aš tokio noriu wub.gif  doh.gif


QUOTE(SuperMama @ 2005 12 19, 19:05)
šiaip parašas neturėtų būti didesnis nei 50 kbю


taip kad PaMeL, pradžiai savo daržą susitvarkyk mirksiukas.gif nes tavo parašas apie 100KB mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2005 12 19, 19:05)
šiaip parašas neturėtų būti didesnis nei 50 kbю

jei kiekvienas turės net po 50 kb, parašo, tai vienam temos lapui pasikrovimui teks mažiuasiai 1 Mb.  !!! cool.gif

tai ar negalima sutrumpint ji iki tiek kad butu sm gerai nepriklausomai nuo statuso ar ko kito galetu visiem buti kazkokie ribojimai ir tiek wub.gif

QUOTE(kucikė @ 2005 12 19, 19:13)
taip kad PaMeL, pradžiai savo daržą susitvarkyk mirksiukas.gif  nes tavo parašas apie 100KB mirksiukas.gif

o man jis pakolkas geras nes yra ir blogesniu blush2.gif tai kaip ir sakiau yar taip mano didelis kodel tavo didesnis taip kad jokiu taisykliu nieks nepaiso rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(PaMeL @ 2005 12 19, 20:18)
o man jis pakolkas geras nes yra ir blogesniu blush2.gif  tai kaip ir sakiau yar taip mano didelis kodel tavo didesnis taip kad jokiu taisykliu nieks nepaiso rolleyes.gif

nepyk bet man toks tavo požiūris atrodo kvailas ir vaikiškas.... kodėl lauki kol kiti sumažins? parodyk pavyzdį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kucikė @ 2005 12 19, 21:06)
nepyk bet man toks tavo požiūris atrodo kvailas ir vaikiškas.... kodėl lauki kol kiti sumažins? parodyk pavyzdį mirksiukas.gif

nu jau nera cia ko pykti mirksiukas.gif tik siaip jis man grazus ir kolkas nenoriu jo mazint ale tuoj praeis noras baigsisi sventes ir bus vel be egluciu mirksiukas.gif
Atsakyti
mano parašas ilgas, bet kol negavau galimybės redaguoti savo žinutes, tol nieko pakeisti negaliu unsure.gif
nes nestuke.gif skyrelyje naujienos beveik įpusėjo ir jų būna kartais ne viena per dieną... Kadangi negaliu redaguoti pirmosios temos žinutės - naujienas surenku į parašą (iki naujos temos).
Tai gal vistik kaip nors galėčiau keisti žinutes?
ax.gif
Atsakyti