Įkraunama...
Įkraunama...

Forumo dalyvių parašai

QUOTE(vivaflame @ 2005 07 16, 16:29)
o tik nereikia mums priekaistauti, geriau butum paaiskinus kropkai kaip tas savo ispudingasias liniuotes pasidarei, tai nors naudingai butum pasidarbavus mirksiukas.gif
Na jau tik nereikia manęs mokyti ką, kaip ir kada daryti mirksiukas.gif o aiskinti galima ir per privatą o ne čia visiems žinantiesm pasakoti kurie jau sėkmingai tai pasidarę (nes dar labiau akmenimis užmėtysit kad ne į temą rašau nors ir badar taip darau bet ir pačios žinutės jau nukrypo į šoną ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2005 07 15, 16:46)
Zaiza, nu tu dabar pasakyk, kam tau dvi beveik vienodos liniuotės, skaičiuojančios vieno to paties vaiko amžių ir dienas iki gimtadienio? g.gif  Nu niekaip nesuprantu.  Kokia nauda iš dviejų liniuočių?
Pykit nepykit, bet nesuprantu aš šitų ilgų parašų  doh.gif   schmoll.gif

pasižiūrėjau aš į Zaizos liniuotes, jos rodo vieną ir tą patį faktą, tačiau skirtingais būdais, taigi- tai nėra analogiški dalykai ir tai nėra vienas ir tas pats mirksiukas.gif

visa tai pati Zaiza paaiškino savo poste-skaityti apačioje.

QUOTE(Zaiza @ 2005 07 15, 17:53)
Skonio reikalas  mirksiukas.gif  (kad ir prasto skonio, bet dėl skonio nesiginčijama  ax.gif  )
O liniuotės visiškai skirtingos nes žymi skirtingą informaciją (bent jau man ši informacija skirtinga wink.gif )



ir išvis iš kur pas kai kurias iš jūsų tokie pykčiai....toks paprastas dalykas- kaip kažkieno vaiko amžiaus skaičiavimas sukelia tokias diskusijas.....kaip kartais aš pasigendu tokių diskusijose tikrai rimtose temose.....bet matyt ,,maloniau" čia kalbėti apie bet ką ir bet kaip unsure.gif ......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cikadelė: 16 liepos 2005 - 16:21
QUOTE(Cikadelė @ 2005 07 16, 17:19)
pasižiūrėjau aš į Zaizos liniuotes, jos rodo vieną ir tą patį faktą, tačiau skirtingais būdais, taigi- tai nėra analogiški dalykai ir tai nėra vienas ir tas pats mirksiukas.gif


Niekas ir nesako, kad tai vienas ir tas pats. Atidžiau skaityti reiktų mirksiukas.gif


QUOTE(Cikadelė @ 2005 07 16, 17:19)
ir išvis iš kur pas kai kurias iš jūsų tokie pykčiai....toks paprastas dalykas- kaip kažkieno vaiko amžiaus skaičiavimas sukelia tokias diskusijas.....kaip kartais aš pasigendu tokių diskusijose tikrai rimtose temose.....bet matyt ,,maloniau" čia kalbėti apie  bet ką ir bet kaip  unsure.gif ......

Tai yra tiesiog nuomonės pareiškimas!!! mirksiukas.gif O ją pareikšti kiekvienas turim teisę 4u.gif Niekas čia ant nieko nepyksta, bent jau aš - tikrai biggrin.gif
O jei tema ar diskusijos joje nepatinka, juk galima paprasčiausiai apeiti ją ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2005 07 16, 17:32)
Niekas ir nesako, kad tai vienas ir tas pats. Atidžiau skaityti reiktų  mirksiukas.gif
Tai yra tiesiog nuomonės pareiškimas!!!  mirksiukas.gif  O ją pareikšti kiekvienas turim teisę  4u.gif  Niekas čia ant nieko nepyksta, bent jau aš - tikrai  biggrin.gif
O jei tema ar diskusijos joje nepatinka, juk galima paprasčiausiai apeiti ją  ax.gif

OK, atsakysiu tau tavo pačios maniera- aš ir nesakiau, kad neturit teisės pareikšti nuomonės- atidžiau skaityti reikia tongue.gif
bet šiaip, Supergirl, gal ir nepyksti, bet paskaičius kažkodėl susidaro tokis vaizdas blush2.gif gal reikėtų šiek tiek viską ,,minkščiau" išreikšti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2005 07 16, 17:34)
bet šiaip, Supergirl, gal ir nepyksti, bet paskaičius kažkodėl susidaro tokis vaizdas blush2.gif gal reikėtų šiek tiek viską ,,minkščiau" išreikšti mirksiukas.gif

Aaa... doh.gif supratau, OK, bandysiu "minkščiau" wink.gif
Aš tikrai tikrai nepykstu ant nieko. Ir tie parašiukai man tikrai netrukdo schmoll.gif mirksiukas.gif tiesiog, kaip ir sakiau jau, AŠ JŲ NESUPRANTU 4u.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Supergirl: 16 liepos 2005 - 16:42
Taigi pabandziau vadovaudamasi reikiamomis nuorodomis (kurias, beja ir Zaiza man nurode) koki parasa ar foto ilipdyti, deja ats. tas pats, kaip ir pirma diena, kai papasakojo man apie si foruma,:ASDMINISTRATORIUS JUMS TO NELEIDZIA ir blablabla,tai va...Zodziu diskrimunuoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kropka @ 2005 07 17, 02:32)
Taigi pabandziau vadovaudamasi reikiamomis nuorodomis (kurias, beja ir Zaiza man nurode) koki parasa ar foto ilipdyti, deja ats. tas pats, kaip ir pirma diena, kai papasakojo man apie si foruma,:ASDMINISTRATORIUS JUMS TO NELEIDZIA ir blablabla,tai va...Zodziu diskrimunuoja  biggrin.gif

Ne, čia kažkas ne taip... Aš žodinį parašą įsidėjau pirmą buvimo forume dieną, o liniuotę – kai dar neturėjau 100 žinučių blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kropka @ 2005 07 17, 01:32)
Taigi pabandziau vadovaudamasi reikiamomis nuorodomis (kurias, beja ir Zaiza man nurode) koki parasa ar foto ilipdyti, deja ats. tas pats, kaip ir pirma diena, kai papasakojo man apie si foruma,:ASDMINISTRATORIUS JUMS TO NELEIDZIA ir blablabla,tai va...Zodziu diskrimunuoja  biggrin.gif


gal kai turesi 20 zinuciu liniuote galesi isideti
o dabar gali koki paveiksliuka mirksiukas.gif arkoki zodini parasiuka susikurpti mirksiukas.gif
Atsakyti
O man regis tu ne ta eilutę kopijuoji bandydama ją įkelti į parašą.
Atsakyti
Nu neiškenčiau ir aš. Man tos liniuotės kiek jų bebūtų, tai visai nieko. Nu trys vaikai, tebūnie 3 liniuotės. Tai susiję su vaiku ar vaikais ir gal mamoms svarbu tai, nu bet jau kai kuri nors nėštukė pradeda savo paraše registruoti visas kitas tą mėnesį gimdysiančias ir dar su visais priaugtais kilogramais ir centimetrais, tai jau nepykit mielosios man jau čia pati didžiausia nesamonė.
Nugi pati buvau nėštukė, ir užteko vieno sąrašo temos pradžioje, o čia parašo postą ir iš paskos velkasi uodega su kokių 20 būsimų mamyčių nick`ų ir kiek kuri svėrė prieš nėštumą ir kiek dabar sveria, ir kiek kg priaugo ir kiek cm. pilvas padidėjo. Ir dar vietomis suskirstyta, pagal priaugtus kilogramus doh.gif . Nepykit gal įžeidžiau, bet nesuprantu šitų dalykų registravimo prasmės savo paraše.
Atsakyti
Erina surinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
as irgi sutinku, bet va irgi isidejau liniuote, ai..paskaiciuokim mirksiukas.gif
Atsakyti