Įkraunama...
Įkraunama...

Forumo dalyvių parašai

taigi moteryte sako, kad jai svarbu! Bet rimtai, kam tokiom didelem raidem-man tai tikrai visai nesvarbu, kada, kiek ir koks........nu skonio reikalas, ir ne mum teist, bet kam toookio didumo tavo parasas tai niekaip man nedasyla doh.gif stupid.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaiza @ 2005 07 15, 16:53)
Skonio reikalas  mirksiukas.gif  (kad ir prasto skonio, bet dėl skonio nesiginčijama  ax.gif  )
O liniuotės visiškai skirtingos nes žymi skirtingą informaciją (bent jau man ši informacija skirtinga wink.gif )


o beje, reiketu gerbti siek tiek ir tuos, kurie turi letesni interneta, nes kuo daugiau visokiu paveisliuku tuo ilgiau kraunasi puslapis, beje ir pati kitoj temoj pykai ant savo leto interneto, ir kad reik ilgiau palaukt, kol foto uzsikrauna doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vivaflame @ 2005 07 15, 22:26)
o beje, reiketu gerbti siek tiek ir tuos, kurie turi letesni interneta, nes kuo daugiau visokiu paveisliuku tuo ilgiau kraunasi puslapis, beje ir pati kitoj temoj pykai ant savo leto interneto, ir kad reik ilgiau palaukt, kol foto uzsikrauna doh.gif  mirksiukas.gif
Bet kaip gražu kai jau viskas "užsikrauna" mirksiukas.gif
Atsakyti
man tai dzn, jei paciai nervai laiko tiek laukt- prasau blink.gif
Atsakyti
Visai zavus tie parasai, visiems vistiek nepatiks. As irgi visai nieko pries pasidaryti koki viena, taciau niekaip man to nelaidzia, kiek suprantu- tai naujoku "diskriminacija". Tikriausiai cia viska nulemia zinuciu kiekis g.gif Taciau (gal tik man taip sutampa) pastebejau, kad kuomet raso "patyres" jam tuoj pat kazkas atsako...tuomet neaisku, kokia cia ta bendravimo tvarka g.gif Gal kazka turi padaryti, kad tave pastebetu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2005 07 15, 16:46)
Zaiza, nu tu dabar pasakyk, kam tau dvi beveik vienodos liniuotės, skaičiuojančios vieno to paties vaiko amžių ir dienas iki gimtadienio? g.gif  Nu niekaip nesuprantu.  Kokia nauda iš dviejų liniuočių?

Pykit nepykit, bet nesuprantu aš šitų ilgų parašų  doh.gif  schmoll.gif

O kodėl gi ir turėtum suprasti kitą žmogų? Tai jo mąstymas, jo išraiškos būdas. Geriausia būtų, jei nemanytum, kad gali spręsti už kitą, o tiesiog būti tolerantiška 4u.gif

QUOTE(kropka @ 2005 07 16, 00:07)
Taciau (gal tik man taip sutampa) pastebejau, kad kuomet raso "patyres" jam tuoj pat kazkas atsako...tuomet neaisku, kokia cia ta bendravimo tvarka g.gif Gal kazka turi padaryti, kad tave pastebetu ax.gif

Turi, turi biggrin.gif Tiesiog būti įdomi kitiems. Kuo gali: nuoširdumu, išmintim, šmaikštumu etc. Tave įsidėmi ir tu tampi „patyrus“ wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaiza @ 2005 07 15, 22:30)
Bet kaip gražu kai jau viskas "užsikrauna"  mirksiukas.gif



Net per daug gražu doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Savūnė @ 2005 07 16, 03:37)
O kodėl gi ir turėtum suprasti kitą žmogų? Tai jo mąstymas, jo išraiškos būdas. Geriausia būtų, jei nemanytum, kad gali spręsti už kitą, o tiesiog būti tolerantiška 4u.gif

Tai ir sakau, kad nesuprantu. O tą pasakyti turiu teisę 4u.gif
Beje, ir nemanau, kad galiu spręsti už kitą žmogų. To net nenoriu ir nesiekiu, nes visiškai neįdomu schmoll.gif ax.gif
Ir šiaip tikrai esu tolerantiška, tiesiog pareiškiau savo nuomonę šia tema mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaiza @ 2005 07 14, 19:19)
Na nesakyk VISADA nes tai standartinis nustatymas gali tilpti ir daugiau žinučių o ir pirmoji nebūtinai turi matytis  ax.gif

aš ir kalbu apie standartus, nes nemanau kad daug narių juos perstatinėja. Nesikabink prie žodžių. Norėjau tuo pabrėžti, kad žinučių skaičius puslapyje nuo jų ilgio ar parašų visiškai nepriklauso
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mandalina: 16 liepos 2005 - 10:38
Oi mielosios wub.gif ir aš galėčiau pradėti pasakoti kaip man nepatinka kad va jūs neturit laukiamų datų (ar jas turit bet esat tokios slapukės ir nenorit pasidžiaugti su visais) ir kaip neįdomu kai nėra jokio parašo, bet vat gal jūsų toks būdas kad kas jums brangu žinot tik jūs vienos o aš jei ko laukiu "rėkiu" kiek galiu ir savy nelaikau mirksiukas.gif

Na manau kad retai susikerta mūsų keliai supermamoj tai mano parašas daug vargo jums nesukels mirksiukas.gif

Nemėgstu pyktis gyvenkim draugiškai ir linksmiau žiūrėkim į gyvenimą drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zaiza: 16 liepos 2005 - 15:15
QUOTE(kropka @ 2005 07 15, 23:07)
Visai zavus tie parasai, visiems vistiek nepatiks. As irgi visai nieko pries pasidaryti koki viena, taciau niekaip man to nelaidzia, kiek suprantu- tai naujoku "diskriminacija". Tikriausiai cia viska nulemia zinuciu kiekis g.gif Taciau (gal tik man taip sutampa) pastebejau, kad kuomet raso "patyres" jam tuoj pat kazkas atsako...tuomet neaisku, kokia cia ta bendravimo tvarka g.gif Gal kazka turi padaryti, kad tave pastebetu ax.gif


turetu leist ir tau liniuote isidet, o jei ne liniuote, tai kazka tikrai leis, tip bandyk mirksiukas.gif

QUOTE(Zaiza @ 2005 07 16, 15:13)
Oi mielosios  wub.gif  ir aš galėčiau pradėti pasakoti kaip man nepatinka kad va jūs neturit laukiamų datų (ar jas turit bet esat tokios slapukės ir nenorit pasidžiaugti su visais) ir kaip neįdomu kai nėra jokio parašo, bet vat gal jūsų toks būdas kad kas jums brangu žinot tik jūs vienos o aš jei ko laukiu "rėkiu" kiek galiu ir savy nelaikau  mirksiukas.gif

Na manau kad retai susikerta mūsų keliai supermamoj tai mano parašas daug vargo jums nesukels  mirksiukas.gif

Nemėgstu pyktis gyvenkim draugiškai ir linksmiau žiūrėkim į gyvenimą  drinks_cheers.gif


o tik nereikia mums priekaistauti, geriau butum paaiskinus kropkai kaip tas savo ispudingasias liniuotes pasidarei, tai nors naudingai butum pasidarbavus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaiza @ 2005 07 16, 15:13)
Nemėgstu pyktis gyvenkim draugiškai ir linksmiau žiūrėkim į gyvenimą  drinks_cheers.gif

a man gražu kai paraše daug liniuočių thumbup.gif Juk ten beveik visa šeimos istorija būna surašyta 4u.gif Džiugu, kad žmonės turi laukiamų datų, kad kiekvieną kartą, įlindusios į forumą, gali pasidžiaugti artėjančia švente - ar tai gimtadieniu, ar vestuvių metinėmis thumbup.gif Net ir svorio metimo liniuotės man netrukdo - smagu žiūrėti kaip forumietėms sekasi mesti svorį thumbup.gif Tada bailtai pavydėti pradedu biggrin.gif
Atsakyti