Įkraunama...
Įkraunama...

Forumo dalyvių parašai

Kai savo vaiko/ų liniutes įsideda, tai dar dar, bet kai jau draugių vaikų blink.gif , tai jau doh.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2005 06 25, 18:10)
Kai savo vaiko/ų liniutes įsideda, tai dar dar, bet kai jau draugių vaikų blink.gif , tai jau  doh.gif ...

yra ir tokių?o visai malonu būtų...na,mano nuomonė būtų tokia:man netrukdo.visai gražu ir smagu.tik gal keistai atrodo,kai parašas užima daug vietos ,o postas padarytas iš vieno žodžio rolleyes.gif o kaip mano parašas?ar niekam netrukdo?du vaikai-dvi liniuotės.aišku,galima būtų prisidėt ir savo gimtadienio ir naujų metų liniuotę...bet aš įdėjau tai kas man svarbiausi gyvenime wub.gif ir turiu dar mėgstamiausią frazę.man ji patinka. rolleyes.gif ir porą mažyčių gražių paveiksliukų...ir dar kaip ir reklama,visai malonu kai kas nors aplanko mūsų nuotraukytes...oj...kiek daug čia aš pridėjus.... unsure.gif
Atsakyti
sveiki,


 i 
informuojame, kad forumo taisyklė nr. 12 numato tam tikrus apribojimus dėl dalyvių asmeninių parašų ilgio ir užimamos vietos:

"12. Asmeninis parašas. Dalyvio parašas – vieta trumpam, neužimančiam daug vietos asmeniniam devizui, šūkiui, mėgiamai citatai; mažai, padoriai, estetiškai nuotraukai/paveiksliukui (maksimalus nuotraukos aukštis - 120 taškų/pikselių); arba 1-2 skaitliukams/liniuotėms, kurie padeda skaičiuoti laiką iki svarbaus jūsų gyvenime įvykio ir pan.
Parašai nėra skirti išvardinti visiems jūsų vaikučių pasiekimams vystymosi procese - tam turime dienoraščius forume, bendraamžių temas; neperkraukite parašo nuotraukomis – tam turime galerijas, „Štai mes kokie“ temas. Didžiulis perkrautas parašas apsunkina ir prailgina  puslapio vartymo laiką forumo dalyviams, kurie turi lėtą interneto ryšį (tokie puslapiai kraunasi ypač ilgai). Parašai, neatitinkantys šių reikalavimų, trinami be perspėjimo. Stenkitės pasirinkti trumpą subtilų įdomų skoningą parašą!"


Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2005 07 12, 11:52)
sveiki,
informuojame, kad forumo taisyklė nr. 12 numato tam tikrus apribojimus dėl dalyvių asmeninių parašų ilgio ir užimamos vietos <...>


thumbup.gif
Atsakyti
Man tie parašai kažkaip visai netrukdo ir niekada neatkreipiau dėmesio ar pas kitus narius jis ilgas ar trumpas g.gif . Tačiau liniuotės paraše man tikrai gražu 4u.gif . O jeigu jau didelis parašas apsunkina puslapių vartymą, tai tada aš už trumpesnius parašus ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(mandalina @ 2005 05 12, 14:00)
nepriklausomai nuo pačios žinutės ilgio ir nuo parašo "didumo", į puslapį be "pirmosios"pagrindinės VISADA telpa po dvylika žinučių  4u.gif
Na nesakyk VISADA nes tai standartinis nustatymas gali tilpti ir daugiau žinučių o ir pirmoji nebūtinai turi matytis ax.gif
Tai va dar noriu prademonstruoti savo parašą man jis patinka ir neplanuoju nieko keisti schmoll.gif nesu intravertė taigi viskas sakau (šiuo atveju rašau) ką galvoju ir man patinka parašai nors žinutė ir tebūtų vienas žodis
Na dabar tikiuos mano parašas nebus ilgesnis už žinutę mirksiukas.gif

Ir dar kart pasakysiu auksinius žodžius, kam nepatinka parašai išsijunkit juos smile.gif
Atsakyti
Man svarbu buvo sūnaus amžius dienomis iki metukų, tada ir laikiau liniuotę. Dabar, jei skaičiuotų kas mėnesį gal ir įsikelčiau, o gal ir ne. Mes jau suaugom tongue.gif tongue.gif Tikrai žinau, jei pastočiau, vėlgi pasigaminčiau liniuotę smile.gif
Atsakyti
Zaiza ir kur dingo tavo ilgasis gražusis parašas? Juk ryte dar buvo?

Mano parašas nenusižengia taisyklėm. Iki trijų metu laikysiu savo vaiko liniuote ir iki metu laikysiu sesės mažylės liniuote. Ir ne tam kad kitiem parodyčiau o todėl kad man pačiai įdomu matyti nuolat kintačius skaičiukus jose.
Atsakyti
QUOTE(*Drambliukas* @ 2005 07 15, 11:31)
Zaiza ir kur dingo tavo ilgasis gražusis parašas? Juk ryte dar buvo?
Rytas už vakarą protingesnis juk negali taisyklėm nusiženginėt blush2.gif ax.gif (bet man tikrai labai mano parašas patiko rolleyes.gif )
Atsakyti
Zaiza, nu tu dabar pasakyk, kam tau dvi beveik vienodos liniuotės, skaičiuojančios vieno to paties vaiko amžių ir dienas iki gimtadienio? g.gif Nu niekaip nesuprantu. Kokia nauda iš dviejų liniuočių?

Pykit nepykit, bet nesuprantu aš šitų ilgų parašų doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
Skonio reikalas mirksiukas.gif (kad ir prasto skonio, bet dėl skonio nesiginčijama ax.gif )
O liniuotės visiškai skirtingos nes žymi skirtingą informaciją (bent jau man ši informacija skirtinga wink.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zaiza: 15 liepos 2005 - 16:57
QUOTE(Supergirl @ 2005 07 15, 15:46)
Zaiza, nu tu dabar pasakyk, kam tau dvi beveik vienodos liniuotės, skaičiuojančios vieno to paties vaiko amžių ir dienas iki gimtadienio? g.gif  Nu niekaip nesuprantu.  Kokia nauda iš dviejų liniuočių?

Pykit nepykit, bet nesuprantu aš šitų ilgų parašų  doh.gif  schmoll.gif

pritariu tau 4u.gif ta pati parasiuka galima pakeisti i dvigubai mazesi tiek to, tegu bun tos dvi liniuotes, nu bet kam tokiu dideliu sriftu rasyti, kad ir tokias svarbias datas ir pan doh.gif dar suprasciau, kad i tas krikstynas butu kvieciami visi forumieciai, tai gal ir reiketu taip ryskiai isskirti, bet darbar... g.gif
Atsakyti