Įkraunama...
Įkraunama...

Forumo dalyvių parašai

Nu gerai bet jei žmogus turi 3 gyvūnus ir nori susidėti liniuotes tai kaip viena reikia išskirti? g.gif
Atsakyti
...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo girene: 16 gegužės 2010 - 15:28
QUOTE(Akitule @ 2010 05 16, 14:52)
Nu gerai bet jei žmogus turi 3 gyvūnus ir nori susidėti liniuotes tai kaip viena reikia išskirti? g.gif

tikrai žinau,kad ant vienos liniuotės galima užsidėti du vaikus, su šunim nežinau biggrin.gif
o geriau paieškojus ar pasidomėjus, gal ir tris vaikus/šunis/gėles/keliones/įvykius galima susidėt ant vienos liniuotės mastau.gif man neaktualu, aš neieškojau
tema apie parašus


aš jums kartoju temą skirta ne pretenzijoms reikšt 4u.gif

iš taisyklių:
"IV. Administracijos veiksmų apskundimo tvarka


1. Visi klausimai, pasiūlymai/pastabos/apeliacijos dėl Forumo moderavimo Forumo Administracijai turi būti užduoti tik el. paštu arba asmenine žinute, bet ne pačiame forume. "
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2010 05 16, 14:05)
bent pabandėt  :rolleyes

gal jų misija - tvarka forume, kas jums darbo cool.gif


.... nebandžiau , savaiminis išsiveržimas įvyko ....

Jei aš SM narė , tai jau ir " mano darbas " ....
Atsakyti
QUOTE(Stebinti @ 2010 05 16, 16:02)
Jei aš SM narė , tai jau ir " mano darbas " ....

kova su vėjo malūnais wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2010 05 16, 16:07)
kova su vėjo malūnais wink.gif


O va čia , sutinku 100 procentų ....na užeisiu dar kada nors čia , kai nevirškins maisto .


Atsakyti
Noriu paklausti , gal yra temele kur galima rasyti nicus kuriu netinkami parasai?Nes dabar moderatorem i az rasau, o kuriai tiksliai rasyti nezinau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DovileG. @ 2010 05 26, 10:30)
Noriu paklausti , gal yra temele kur galima rasyti nicus kuriu netinkami parasai?Nes dabar moderatorem i az rasau, o kuriai tiksliai rasyti nezinau  4u.gif


O jums turbūt lengviau gyventi bus , jei kurią įduosit .... saldesnių jums sanų , po tokių darbų .
Atsakyti
Mergaites,kurios jau skundziat,tai pries skusdamos atkreipkit demesi i savo parasus,ar komercinio tipo jie ar ne g.gif Nes nepatingejus tuoj sumesiu i cia lotuliukas.gif Nors turbut galima anonimiskai skust i moderatores až? blush2.gif
Atsakyti
kokia baisi tema cool.gif ..skundikiu tema drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(DovileG. @ 2010 05 26, 10:30)
Noriu paklausti , gal yra temele kur galima rasyti nicus kuriu netinkami parasai?Nes dabar moderatorem i az rasau, o kuriai tiksliai rasyti nezinau  4u.gif


rašykit čia. Kiekvieną kartą rašant reikia užvesti naują temą, kurios nematys niekas išskyrus moderatorius, čia galbūt aiškiau parašyta kaip elgtis smile.gif

QUOTE(The Truth @ 2010 05 26, 12:01)
Mergaites,kurios jau skundziat,tai pries skusdamos atkreipkit demesi i savo parasus,ar komercinio tipo jie ar ne g.gif Nes nepatingejus tuoj sumesiu i cia lotuliukas.gif Nors turbut galima anonimiskai skust i moderatores až? blush2.gif

meskit čia, jei nebijot būt išvadinta skundike biggrin.gif
o rašyt galima moderatorėm arba į Greito reagavimo padalinį ax.gif viršuj atsakiau plačiau
Papildyta:
QUOTE(***black girl*** @ 2010 05 26, 12:05)
kokia baisi tema cool.gif ..skundikiu tema drinks_cheers.gif

ne off-topinc'it 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gudrene @ 2010 05 16, 11:14)
o siaube, nežinaojau net kad yra tokia tema  doh.gif 

kiek pavydumo  unsure.gif  fui skundikės


Tikrai, fu fu fu, kakos Jus... blink.gif
Atsakyti