Įkraunama...
Įkraunama...

Forumo dalyvių parašai

Aš mažiausiai demėsio į parašus kreipiu cool.gif
Atsakyti
O is vis pasiziuriu i parasus, nes idomu kam kiek laiko jau yra.Bandau ieskoti tu kurios gimdys ta pacia diena kaip ir as
Atsakyti
QUOTE(inga888 @ 2005 05 10, 20:04)
tad manau kad visiems gerai nebus, o reikia buti tolerantiskiems ir viskas bus gerai



QUOTE(Kleopkriste @ 2005 06 11, 14:26)
Bet tai juk mamyčių forumas, dėl to ir džiaugesi kiekviena savo kūdikio pasiektų rezultatų ir kitiems sukelia džaigsmo.  mirksiukas.gif


o aš jums 100% pritariu drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
Manęs jokie parašai neerzina, o leidžia spręsti apie jų autorių skonį ir saiką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Savūnė @ 2005 06 20, 08:34)
Manęs jokie parašai neerzina, o leidžia spręsti apie jų autorių skonį ir saiką smile.gif


Pritariu tavo nuomonei drinks_cheers.gif
Atsakyti
Problema lygioj vietoj sakyčiau tongue.gif ...kam patinka susideda...kam nepatinka susikraut visko ar dar ir matyti - išsijungia jų matymo funkciją ir viskas. O jei nenori matyt ir neišsijungi , vadinas tai jau priekabumas tongue.gif
Atsakyti
aš irgi manau kad kai kurie parašai yra per ilgi...kartais dėl jų nematai pačių žinučių...nematau prasmės klijuoti visas įmanomas liniuotes...ir rašyti didžiausiu šriftu...kam rekia pamatys
Atsakyti
QUOTE(Rituska @ 2005 06 24, 23:30)
aš irgi manau kad kai kurie parašai yra per ilgi...

Bet pati liniuotę įsidėjus? smile.gif
O jei tris vaikus turėtum, nesidėtum trijų liniuočių? biggrin.gif
Aš pvz. buvau įsidėjus savo abieju mergaičių liniuotes...ne tam, kad kažką kitiem parodyt, o tam, kad pačiai labai smagu kai matai kaip jos po dieną skaičiuoja vaikų amžių. Ko gero, kitom lygiai taip pat smagu matyti skaičiuojamus kitus dalykus. Va Šiaurė skaičiavo kiek laiko be sekso, laugh.gif Rasma kiek dienų liko iki tol, kai ją sveikins Vilniaus meras ir t.t. Man pvz. visai smagu matyti planuojančių pastoti mamyčių ovuliacijos liniuotes, o joms gal ir ne tik smagu, bet ir patogu.
Saviškes liniuotes (jos, beje abi buvo sukurtos vienodos, skyrėsi tik vaikų amžius rolleyes.gif ) išėmiau, nes jos tai maydavosi, tai išnykdavo...na netvarkingai tokie "pokštai" atrodė ir tiek... Tik tiek biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ulija @ 2005 06 09, 13:17)
Pritariu ,rasykit visai grazu ir idomu .Matai su kuo bendrauji . thumbup.gif


Gryna teisybė. Va todėl ir aš savo parašą laikau. Kad kas netyčia iš nežinojimo neužsirautų laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 06 25, 11:08)
Gryna teisybė. Va todėl ir aš savo parašą laikau. Kad kas netyčia iš nežinojimo neužsirautų laugh.gif laugh.gif laugh.gif


Nu kad, Noa, tavo parasas mazas, bet turi didele prasme, o ne atvirksciai. biggrin.gif
Atsakyti
Jei kam nepatinka parašai - tegul išsijungia. Jei mamytės nori, kad Ju parašuose puikuotusi kokia vaiko metų skaičiuokle- tai šaunu.. biggrin.gif Beja, tie parašai, kur būna prikrauta daug informacijos, kartais atrodo tikrai linksmai thumbup.gif
Atsakyti
jei aš turėčiau 3 vaikus, aš įsidėčiau 3 liniuotes, aš ne apie tai...apart jų dar yra visokausios raidės, paveksliukai, kurie tikrai užima daug vietos ir puslapis ilgai kraunasi...bet tai tik mano nuomonė
Atsakyti