Įkraunama...
Įkraunama...

Forumo dalyvių parašai

sveiki. As paraso neturiu, bet nesu pries trumpa parasiuka tiesiog grazesnis forumas. Del linuociu tai tikrai vienoms idomu kitoms ne. Taigi ar nebutu galimas kompromisas kad parasa ijungti tik tam tikrame forume. Vienas papiktino suns liniuote. O man ji netrugdo, jei ja ijungia sunu myletoju forume. As nedeciau vaiko amziaus ar kiek numeciau svorio nes tikrai kiekvienam neidomu o pakrauti tai tikrai trugdo. Kazkas teisinasi, kad kiekvienas turi teise deti ka nori kas svarbiause. Sutinku, bet jei as uzdesiu lniuote ir skaciuosiu pvz. kokia letine liga sergu jau 5m 8d. Man tai tikrai svarbu. Arba dar ziauriau pvz. iki gydytoju prognozuotos gyvenimo pabaigos liko 5m. 6d. kas gi gali buti svarbiau uz gyvybe? mastykit kurios gina ta vadimana pasirinkimo teise. Jei visi darysim ka norime bus anarchija o ne demokratija. Taigi bus paprasciau jei vaiku liniuotes ijunks forume apie vaikus; suniuku ar kaciuku forumus ijungs gyvunu forume; numestus kilogramus lieknejimo forume. Ir visi busim patenkinti tiesiog reikia gerbti kitus ir forumo taisykles. Jos kuriamos ne tam, kad rboti Jusu laisve, o kad apginti jusu teises. Cia mano nuomone jei ka ji papktins tai gerai, jei kas sutiks tai irgi gerai. Kritikai esu atvira(tik aisku konstruktyvi kritika)
Atsakyti
norėčiau įsidėti tą paprastą linijinę liniuotę, bet nerandu iš kur. gal galėtumės pasiūlyti kokį ne rusišką tinklapį?
Atsakyti
QUOTE(jura1012 @ 2008 08 16, 01:03)
sveiki. As paraso neturiu, bet nesu pries trumpa parasiuka tiesiog grazesnis forumas. Del linuociu tai tikrai vienoms idomu kitoms ne. Taigi ar nebutu galimas kompromisas kad parasa ijungti tik tam tikrame forume. Vienas papiktino suns liniuote. O man ji netrugdo, jei ja ijungia sunu myletoju forume. As nedeciau vaiko amziaus ar kiek numeciau svorio nes tikrai kiekvienam neidomu o pakrauti tai tikrai trugdo. Kazkas teisinasi, kad kiekvienas turi teise deti ka nori kas svarbiause. Sutinku, bet jei as uzdesiu lniuote ir skaciuosiu pvz. kokia letine liga sergu jau 5m 8d. Man tai tikrai svarbu. Arba dar ziauriau pvz. iki gydytoju prognozuotos gyvenimo pabaigos liko 5m. 6d. kas gi gali buti svarbiau uz gyvybe? mastykit kurios gina ta vadimana pasirinkimo teise. Jei visi darysim ka norime bus anarchija o ne demokratija. Taigi bus paprasciau jei vaiku liniuotes ijunks forume apie vaikus; suniuku ar kaciuku forumus ijungs gyvunu forume; numestus kilogramus lieknejimo forume. Ir  visi busim patenkinti tiesiog reikia gerbti kitus ir forumo taisykles. Jos kuriamos ne tam, kad rboti Jusu laisve, o kad apginti jusu teises. Cia mano nuomone jei ka ji papktins tai gerai, jei kas sutiks tai irgi gerai. Kritikai esu atvira(tik aisku konstruktyvi kritika)

viskas įmanoma, nes parašus mes įsijungiam pačios, tačiau netikiu, kad taip ims ir visos paklausys ir nejungs ten, kur kažkam atrodo nereikalinga parašas.
ir dar kaip sužinoti, kur čia kurį parašą jungti "galima" kur ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(jura1012 @ 2008 08 16, 01:03)
As nedeciau vaiko amziaus ar kiek numeciau svorio nes tikrai kiekvienam neidomu o pakrauti tai tikrai trugdo. Kazkas teisinasi, kad kiekvienas turi teise deti ka nori kas svarbiause.

Jei visi darysim ka norime bus anarchija o ne demokratija. Taigi bus paprasciau jei vaiku liniuotes ijunks forume apie vaikus; suniuku ar kaciuku forumus ijungs gyvunu forume; numestus kilogramus lieknejimo forume. Ir  visi busim patenkinti tiesiog reikia gerbti kitus ir forumo taisykles. Jos kuriamos ne tam, kad rboti Jusu laisve, o kad apginti jusu teises.


Bet nereikia pamiršti, kad forumas visų pirmiausia ir yra skirtas tėvams! Jo net pavadinimas tai atspindi "SUPERMAMA.LT". Tai kodėl aš turėčiau išjungti savo liniuotę su vaikų amžiumi ten, kur kažkam nesižiūri? Aš esu mama ir naudojuosi man suteikta galimybe tai parodyti, todėl naudojuosi vaikų amžiaus liniuotėmis. Sutinku, kad nebūtina jungti parašo skyreliuose, kur mamos gedi žvaigždelių, kur vyksta prekyba ir pan., bet ir tai kiekvienos pasirinkimo laisvė! Juk net parduotuvėje vaikštant "neišjungsiu" greta manęs einančių mano vaikų, nes tai kažkam nepatinka. Juk tai dalis mano gyvenimo!

O funkcijos, kur ir kada pasirinktą liniuotę įjungti, forume nėra. Arba išjungi visas, arba rodai visas. Ir nemanau, kad yra naudinga daryti atskirus įjungimus skirtingoms liniuotėms ar parašams.

Be to, pagal reikalavimus, paraše turi būti ne daugiau dviejų liniuočių. Aš jau senokai siūlau padaryti vieną SM liniuotę su galimybę įrašyti tris ir daugiau vaikų auginantiems tėvams, kad neapkrauti forumo, bet to siūlymo niekas net nepastebėjo, niekam tai nepasirodė įdomu, o tikrai norisi kažkam palengvinti interneto krovimąsi. Mielai pasirinkčiau vieną liniuotę, kad neišskirti vaikų. rolleyes.gif
Atsakyti
Visiskai pritariu, man yra svarbus dabar trys dalykai, tai mano nestumas ir vestuves, kai pasibaigs vestuves as ta liniuote istrinsiu, taip pat man labai svarbus yra mano suo. gal kam tai nesuprantama, bet taip yra.Visada jungiu liniuote tik toj temoj apie musu nestuma ir faunoj, niekam ji netrukde ir t.t. bet va dabar sugalvojo ir istryne. Sitokiu baisiu parasu maciau, bet jie kazkodel gali tureti,o va as matai ne. Manau vistik reikia funkcijos, kad pasirinkti parasa kurioj temoj galima ijungti viena ar kita liniuote cool.gif i.
Atsakyti
butent kad viena liniuote su visais vaikais tikrai taip neapkraus pakrovimo, su tuo sutinku. O tuo ir gerai butu sava liniuote savai temai, kad niekas nebutu istrynes liniuotes su gyvunelio duomenimis.Manyciau nepatiko ta gyvunelio liniuote butent forume apie vaikus. Manes nepiktina liniuotes su gyvunais ar augalais.Beje rase kazkas kad liniuotes mama susikele i savo kompa ir ten skaiciuoja visas dienas. O jei matote parasu kurie aiskiai strigdina ir letina kompa tai parasykit moderatoriui. Tiesiog jei butu galimybe rinktis i kure tema jungti koke liniuote tai visos turetumem savo megiamas lnuotes ir i jas niekas nesikesins, kap kad pasikesino i liniuote su gyvuniuku.Beje tinklapis supermama yra ne tik vien mamu su vaikais o daugiau visos semos teciu seseru ir broliu, mociuciu, jei kas nepastebejot yra temos ir apie automobilius, temos skirtos teveliams. Pacios mamos siulo parase palikti tik viena liniuote. Gal ir teisinga nes kai tik mama i parasa susideda netradicines liniuotes tai ju ir netenka( o gaila). Negaliu apie tai kiek liniuociu uztektu parase spresti nes kaip gerai pagalvoju tai net nezinau ka as galeciau taip viesai rodyti. Vestuves tai mano seimos ir draugu svente del to r viesai neskaiciuociau laiko. Vaikai irgi tik mano. Vienos tokios kaip as-saugo kas asmeniska, kitos gi visiems rodo ka turi. Jei manes klaustu tai pasisakyciau uz parasus be liniuociu. O kitos mamaos neisivaizduotu kaip gali buti parasa be liniuotes.
Atsakyti
Nereikia manau varzyti mamyciu laisves.. jei nori penkiu vaiku lioniuociu tai tegu dedasi. o kad kazkam sunkiai krauna puslapius, tai gal prasta interneta turit... g.gif o tai jau ne forumo dalyviu kalte
Atsakyti
QUOTE(Ponckyte777 @ 2008 08 22, 20:32)
Nereikia manau varzyti mamyciu laisves.. jei nori penkiu vaiku lioniuociu tai tegu dedasi. o kad kazkam sunkiai krauna puslapius, tai gal prasta interneta turit...  g.gif  o tai jau ne forumo dalyviu kalte

atsiprasau bet nezinojau kad sitas forumas skirtas tik turtingom mamytem as cia biedna su savo letu internetu ilindau. Kokia as pabaisa mat negaliu kas menesi uz interneta moketi po 100lt. Forumas yra pokalbiam o ne savo ego demonstravimui
As neturiu konkreciai Jusu Ponckyte777 jus elgiates pagal taisykles esate mandagi ir aktyvi mama.
Atsakyti
QUOTE(jura1012 @ 2008 08 22, 21:00)
atsiprasau bet nezinojau kad sitas forumas skirtas tik turtingom mamytem as cia biedna su savo letu internetu ilindau. Kokia as pabaisa mat negaliu kas menesi uz interneta moketi po 100lt. Forumas yra pokalbiam o ne savo ego demonstravimui
As neturiu konkreciai Jusu Ponckyte777 jus elgiates pagal taisykles esate mandagi ir aktyvi mama.


Na o kodėl iškart į asmeniškumus pulti? Juk lygiai taip pat apribotos gali jaustis mamos, auginančios penkis, šešis ar dar daugiau vaikų, kad negali jų liniuočių įsikelti, kaip kad ir Jūs, kad Jums lėtai internetas kraunasi dėl tų liniuočių. g.gif Ar ne taip?
Atsakyti
QUOTE(Lexana @ 2008 08 23, 18:22)
Na o kodėl iškart į asmeniškumus pulti? Juk lygiai taip pat apribotos gali jaustis mamos, auginančios penkis, šešis ar dar daugiau vaikų, kad negali jų liniuočių įsikelti, kaip kad ir Jūs, kad Jums lėtai internetas kraunasi dėl tų liniuočių. g.gif Ar ne taip?


tai vat butent! nereikia riboti nieko, kas yra proto ribose. Mamyciu kuriu interntas letesnis, negali ribodi mamyciu kurios turi penkis ar daugiau vaiku laisves.
Papildyta:
QUOTE(jura1012 @ 2008 08 22, 20:00)
atsiprasau bet nezinojau kad sitas forumas skirtas tik turtingom mamytem as cia biedna su savo letu internetu ilindau. Kokia as pabaisa mat negaliu kas menesi uz interneta moketi po 100lt. Forumas yra pokalbiam o ne savo ego demonstravimui
As neturiu konkreciai Jusu Ponckyte777 jus elgiates pagal taisykles esate mandagi ir aktyvi mama.


cia ne ego demonstravimas, o paprasciausias faktas.
Atsakyti
QUOTE(Ponckyte777 @ 2008 08 24, 11:11)
1. tai vat butent! nereikia riboti nieko, kas yra proto ribose. Mamyciu kuriu interntas letesnis, negali ribodi mamyciu kurios turi penkis ar daugiau vaiku laisves.
2. cia ne ego demonstravimas, o paprasciausias faktas.

1. krūva liniuočių telpa į proto ribas? biggrin.gif juok jos ne tik bereikalingai ištampo puslapį, bet ir apkrauna puslapio krovimąsi. kai kurios juk jungiasi per mobiliuosius ir moka už megabaitus. tokiu atveju jau pora liniuočių užima visą puslapį ir nemažai kainuoja. ir tai nėra laisvės ribojimas, o būtent tos jūsų minimos proto ribos smile.gif gal ne tik apie save galvokim, a?
2. lygiai taip pat faktas yra mano išdėstytas pirmas punktas smile.gif
Atsakyti
AS nesuprantu jusu gincu del parasu... Gi savo nustatymuose kiekviena galit nusistatyti, kad nerodytu nariu parasu, kur yra forumo nustatymai. Yra gi klausimas Ar norite matyti narių parašus skaitydami žinutes?, pazymekita, kad ne ir bus ramu ir kraus greitai ir nereiks papildomai moket 4u.gif
Atsakyti