Įkraunama...
Įkraunama...

Forumo dalyvių parašai

QUOTE(Mamūškė @ 2005 05 06, 11:13)
man irgi keistai atrodo tie svorio rasymai doh.gif Man tai neidomus tokie parasai schmoll.gif jie tik pacioms mamytems idomus ax.gif bet juk galima ta puikiai surasyti i vaiko knyga tongue.gif

Bendraujant bendraamžiuose, daug mamyčių parašuose rašo vaiko svorį ir tikrai žinau, kad yra labai įdomu palyginti savo vaikiuką su kitais,stebėti, kaip kuris auga ir keičiasi. Tai ka tokiu atveju daryti? Parašą jungti tik bendraamžiuose,o kitose temose-ne? g.gif Aš vis dėl to lieku prie nuomonės, kad jei tik yra noras, tokius dalykus galima parašyti, aišku reikia stengtis, kad tai užimtų kuo mažiau vietos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausryt99 @ 2008 02 15, 13:21)
Bendraujant bendraamžiuose, daug mamyčių parašuose rašo vaiko svorį ir tikrai žinau, kad yra labai įdomu palyginti savo vaikiuką su kitais,stebėti, kaip kuris auga ir keičiasi. Tai ka tokiu atveju daryti? Parašą jungti tik bendraamžiuose,o kitose temose-ne?  g.gif  Aš vis dėl to lieku prie nuomonės, kad jei tik yra noras, tokius dalykus galima parašyti, aišku reikia stengtis, kad tai užimtų kuo mažiau vietos  4u.gif


pasiekimams išvardinti skirti dienoraščiai, o ne parašai.
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2008 02 16, 21:28)
pasiekimams išvardinti skirti dienoraščiai, o ne parašai.

Aš su tuo ir nesiginčiju, bet man atrodo, kad geriau jau būna tie pasiekimai smulkiu šriftu parašyti, bet viena liniuotė, negu kokios trys gremėzdiškos liniuotės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ausryt99 @ 2008 02 16, 22:41)
Aš su tuo ir nesiginčiju, bet man atrodo, kad geriau jau būna tie pasiekimai smulkiu šriftu parašyti, bet viena liniuotė, negu kokios trys gremėzdiškos liniuotės  ax.gif

manau, nei viena nei kita nėra geriau mirksiukas.gif
Atsakyti
kodel man raso, kad parasai neatitinkantys taisykliu trinami be perspejimo g.gif
Pas mane yra tik liniuote vaiko ir albumo nuoroda g.gif
Kitu daug ilgesni parasai yra g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Benitux: 18 kovo 2008 - 18:23
QUOTE(Auges @ 2008 01 13, 20:29)
Tie, nariai, kurie apmokėjo už temas gali įsidėti ir į parašą nuorodą į savo temą.

O kaip toks: http://www.supermama...?...&p=15911135 ?
Reklama ar ne?
Atsakyti
Kas negalima vieniems tai galima mėlynai pažymėtiems nariams? stai
kiek pamenu 12 forumo taisyklė g.gif
Atsakyti
Nepagarba mamytem, kad negalima isskyrus liniuote nieko rasyt.
Bendraujancios mamos parase ideda tik svarbiausiai jai info, kad kaskart neatsakinet, o"o primink kokio jus ten svorio gimet"
Manau riek riboti ilgi, o ne turini. Istrins, laj trina, bet dienorastis, mano nuomone yra viena, o info parase - kita. Tokia tvarka nepaskatins naudotis dienorasciai,, bent jau mane. APskritai tokioj situacijoj dingsta noras cia daug lankytis g.gif . nebent info perskaityt ir tiek. g.gif
Atsakyti
visada galima paraše įsidėt nuorodą į dienoraštį ir nereiks daryt problemos iš taisyklių laikymosi smile.gif
Atsakyti
Aš tikriausiai būsiu nelabai į temą, bet norėjau paklausti. Ar aš niekaip nerandu ar tikrai nustatymuose nėra, kad visada automatiškai pridėtų parašą? blush2.gif Gal neįpratus, bet nelabai patogu kiekvieną sykį rašant pažyminėti tą varnelę. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Fraise @ 2008 07 05, 21:59)
Aš tikriausiai būsiu nelabai į temą, bet norėjau paklausti. Ar aš niekaip nerandu ar tikrai nustatymuose nėra, kad visada automatiškai pridėtų parašą?  blush2.gif Gal neįpratus, bet nelabai patogu kiekvieną sykį rašant pažyminėti tą varnelę.  unsure.gif

taip, reikia pažymėti varnelę, automatiškai parašas neįsideda smile.gif
Atsakyti
dėl parašų turiu kelis pasiūlymus.
user posted imagenorinčios susidėti svorius, gali padaryti tai liniuotėje šalia vaikučio vardo, mačiau ne viena taip pasidarė.
user posted image



user posted imagedar pastebėjau, kad svorius susirašo temos pirmame poste, ir visos, mato, ir gali palyginti.


user posted imagejei įsideda tik užrašėlį (tik šitą vieną, be jokių papildomų), kad vaikas turi 5 dantukus, va tokį:
-TURIM user posted image DANTUKUS- , tai nėra blogai,

user posted imagelabiau neleistini gremėzdiški skydai, tokie va :

user posted image


user posted imagejei yra norinčių įsidėti nuotrauką, prašom, bet tebūnie ji viena, maža, o vietoj liniuotės tik užrašas (mano paraše toks iš http://line.sibmama.ru/).

user posted image


manau viskas įmanoma, ir padaroma, ir galima susidėti maximum informacijos užimant minimum vietos smile.gif tik reikia tai daryti su protu, o ne kaltinti moderatores, kad dirba savo darbą smile.gif

parašus triname ten, kur pastebime, nelandžioju per visą forume, specialiai ieškodama parašų, ir ištrinu vienai, o kitai, "nematau" ir palieku.

kur pamatau, ten trinu, beje tai darau ne aš viena.

tikiuosi šita informacija bus naudinga ir nesutarimų turėsime mažiau friends.gif
Atsakyti