Įkraunama...
Įkraunama...

Forumo dalyvių parašai

QUOTE(Daliuke_ @ 2007 08 27, 15:32)

O siaip tai ziuriu Jus kaip tikros Moterys- neduok valgyt, duok papletkint arba kam "ikasti"
SEKMES skundziant  4u.gif , kad tik Jums nuo to geriau butu  4u.gif


Tik padėjau moderatoriams palaikyti tvarką bigsmile.gif , o kadangi šuniukų mamytės tokios piktos, tai prašom pasiskaityti:
Taigi: 12. Asmeninis parašas. Dalyvio parašas – vieta trumpam, neužimančiam daug vietos asmeniniam devizui, šūkiui, mėgiamai citatai; mažai, padoriai, estetiškai nuotraukai/paveiksliukui (maksimalus nuotraukos aukštis - 120 taškų/pikselių); arba 1-2 skaitliukams/liniuotėms, kurie padeda skaičiuoti laiką iki svarbaus jūsų gyvenime įvykio ir pan.
O jei tai vadinama skundimu, tai ir toliau su malonumu tai darysiu hi.gif . Tiesiog pajutau stimulą visą tai perskaičius.
Atsakyti
Nu paskaicius, tai labiau bambekliu foruma primena. Ypac sitoje temoje lotuliukas.gif Reikia nekarpyti parasus, kad jie maziau naudotu resursus, o tiesiog apriboti simboliu skaiciu parase. Tada issispredzia problema del apkrovu smile.gif Kartais man susidaro toks ispudis, kad ne visi cia dirbandys administratoriai moka tinkamai foruma susitvarkyti. As pati tki foruma administruoju ir zinau jo galimybes smile.gif Bet aisku darbo yra daug, kai tiek lankytoju per diena uzsuka.

O kas nori raso sunis, as nori vaiku, o treti dar ka nori, jei yra subforumai ivairiomis temomis, tai yra ir ivairus lankytojai. Nereikia rodyti pavyzdziu, akd kazkas sunis susirase, ne jusu tai reikalas. Pasipiktinot, tai jums i sveikata, bet nera ko kabinetis.

Tol kol leis bet kiek simboliu parase rasyt, tol bus ilgi parasai. Reikia tvarkyti problema is kito galo. mirksiukas.gif
Atsakyti
Kudliuk, jei jau administruoji kitą puslapį, turėtum žinoti kur galima pažiūrėti parašų ilgio apribojimą ir mūsų forume.
Jeigu nežinai, galiu parašyti, kad mūsų forume parašo ilgis ribojamas iki 750 simbolių.
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2007 09 19, 18:29)
Kudliuk, jei jau administruoji kitą puslapį, turėtum žinoti kur galima pažiūrėti parašų ilgio apribojimą ir mūsų forume.
Jeigu nežinai, galiu parašyti, kad mūsų forume parašo ilgis ribojamas iki 750 simbolių.



tai kokia problema, dekit 200 4u.gif negi nelogiskai siulau? g.gif
Atsakyti
Kartais su 200 ir vienos liniuotės neįsidėsi smile.gif
Atsakyti
Ne, netrumpinkit parašų verysad.gif
Atsakyti
man šitas parašėlis nelabai... nugis sunku skaityt visą puslapį, kur tik pasireiškia ši mamytė unsure.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vikuliukas @ 2007 09 27, 22:27)
man šitas parašėlis nelabai... nugis sunku skaityt visą puslapį, kur tik pasireiškia ši mamytė  unsure.gif  doh.gif

jo nekas... Kažkas negerai su šia persona, gal tik kokia psichologė pakomentuotų kas...
Atsakyti
o man tai idomu, jei uzdrausta komerciniai skelbimai ar nuorodos i savo darbus kur pardudoa maytes sm forume, kitur vistiek matosi kad turi., tai ar cia ne visi parduodami darbeliai uzdrausti ar nemate tiesiog?

pvz cia pardavineja batelius savo parase turi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wedi: 24 spalio 2007 - 12:38
QUOTE(Wedi @ 2007 10 24, 13:37)
o man tai idomu, jei uzdrausta komerciniai skelbimai ar nuorodos i savo darbus kur pardudoa maytes sm forume, kitur vistiek matosi kad turi., tai ar cia ne visi parduodami darbeliai uzdrausti ar nemate tiesiog?

pvz cia pardavineja batelius savo parase turi

Kiek žinau, tai negalima dėti jokių reklaminių skelbimų į parašą schmoll.gif
Atsakyti
Dėkui, ištryniau.
Atsakyti
būsiu skundikė, bet mano panaikino tokio pat turinio tai.. blush2.gif čia ir pardavinėjama...
Atsakyti