Įkraunama...
Įkraunama...

Forumo dalyvių parašai

QUOTE(Roksi @ 2007 08 27, 17:20)
O ar jums gaila, ar trugdo?  bigsmile.gif  Nepatinka-nežiūrėkit gi  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rita* @ 2007 09 04, 16:55)
šunys net tokie pikti nebūna, kaip jų mylėtojos. Sory už off topic

O kaip nebūsi pikta, jeigu kiša nosį kur nereikia, prie akių viskas gerai,o už akių varo, nekenčiu tokių personų, beja mūsų jau atsiprašė oficealiai ta forumietė kuri varė, tai gal visgi netrukdo mūsų parašai, kaip jums atrodo doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
As manau kad ta tema reiktu baigti tongue.gif susitaikem ir viska issprendem graziuoju, kam dar pilti druska ant zaizdos doh.gif
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shindila @ 2007 09 05, 11:02)
As manau kad ta tema reiktu baigti  tongue.gif  susitaikem ir viska issprendem graziuoju, kam dar pilti druska ant zaizdos  doh.gif
mirksiukas.gif

Pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
As tai manau kad jei turiu aprasiuka pvz kad ir su suniukais, tai ne visose temose desiu, o jei jau sneku floros ar faunos, tai ten niekam jis neuzklius rolleyes.gif
Atsakyti
Aš asmeniškai manau kiekvieno žmogaus yra pasirinkimas kokį parašą dėti ir ką rodyti, tarkim va šiandien įsidėjau dar vieną liniuotę, bet kai pagalvoji juk ją išimsiu, kai baigsiu mokslus, kiti taip pat padaro, kai tarkim pagimdo, ar susituokia, ar šiaip koks įvykis praeina kurio laukė, tai ir vėl tų parašų sumažėja. mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, visi norėtų skaičiuotis svarbias datas, bet gi yra saikas. Jeigu sukelčiau sau svarbius įvykius, tai vienas postas užimtų visą lapą su įjungtu parašu: vaikai (esami ir būsimi), vestuvių, draugysčių liniuotės... Taip pat yra svarbios šeimos narių gimtadienių datos (sukelkim kiek liko iki mamos, tetos, anytos, močiutės gimtadienių), o kur kalėdos, velykos ir valstybinės šventės, mokslų baigimai, vaikų pasiekimai...
Nerimta ir tiek
Atsakyti
QUOTE(ingakyca @ 2007 09 09, 10:49)
Aš asmeniškai manau kiekvieno žmogaus yra pasirinkimas kokį parašą dėti ir ką rodyti, tarkim va šiandien įsidėjau dar vieną liniuotę, bet kai pagalvoji juk ją išimsiu, kai baigsiu mokslus, kiti taip pat padaro, kai tarkim pagimdo, ar susituokia, ar šiaip koks įvykis praeina kurio laukė, tai ir vėl tų parašų sumažėja.  mirksiukas.gif

schmoll.gif nesumažėja, nes pagimdžius dedi vaiko liniuotę, po vestuvių - kiek laiko susituokus ir pan. smile.gif
Atsakyti
Nu bet ar tai jum trukdo, jeigu, taip, tai neziurekit ir viskas ir nebukit savanaudes, kad tik jums galima,o va kitiems ne, kiekvienam svarbus dalykas yra savas, taip, kad manau si tema baigta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nenka @ 2007 09 09, 16:42)
Nu bet ar tai jum trukdo, jeigu, taip, tai neziurekit ir viskas ir nebukit savanaudes, kad tik jums galima,o va kitiems ne, kiekvienam svarbus dalykas yra savas, taip, kad manau si tema baigta  mirksiukas.gif

Nu košmaras,ne kitaip doh.gif Jums aiškinama,kad liniuočių gausybė prailgina puslapio užkrovimo laiką,ištampo puslapius ir t.t.,o ne todėl,kad kažkam jūsų liniuotė nepatinka.Todėl,kaip jau rašė Rita,reikia turėti saiką. Turėti liniuotes leidžiama,tik reikia turėt proto ir nenusigrybaut (nėštukės sugeba susidėti ir po dvi liniuotes- kam to reikia?? Dantys iškrito,dantys sudygo,atsisėdo,atsistojo ir t.t.). O jei norit visų dėdžių ir tetų gimtadienius pasižymėti liniuotėmis,tai dėkit jas ant desktopo ir galėsit grožėtis iki negalėjimo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Meida @ 2007 09 09, 17:50)
Nu košmaras,ne kitaip doh.gif  Jums aiškinama,kad liniuočių gausybė prailgina puslapio užkrovimo laiką,ištampo puslapius ir t.t.,o ne todėl,kad kažkam jūsų liniuotė nepatinka.Todėl,kaip jau rašė Rita,reikia turėti saiką. Turėti liniuotes leidžiama,tik reikia turėt proto ir nenusigrybaut (nėštukės sugeba susidėti ir po dvi liniuotes- kam to reikia?? Dantys iškrito,dantys sudygo,atsisėdo,atsistojo ir t.t.). O jei norit visų dėdžių ir tetų gimtadienius pasižymėti liniuotėmis,tai dėkit jas ant desktopo ir galėsit grožėtis iki negalėjimo lotuliukas.gif

Dar karta pasikartosiu, kad mano parasas matomas tik man aktualioj temoj,o ten niekas nepriestarauja ar yra pas mane liniuote ar ne mirksiukas.gif
O del nestukiu, jau nemazai cia yra, kad negali susilaukti, turi problemu, todel kiekvienas, kad ir pirstelejimas yra joms brangus, nes tai juk stebuklas, o kodel tuo dziaugsmu ir stebuklu nepasidalinti su kitomis? Juk tai kaip stimulas nenuleisti ranku ir bandyti mirksiukas.gif Jei ka, tai cia mano nuomone, o del liniuociu nesuprantu koks gali buti kompas, jeigu jos trukdo uzkrauti puslapi, kazkaip nepazistu nei vienos, kuriai tai trukdo. Bet tai irgi mano nuomone, kaip ir kiekvienas turim savo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nenka @ 2007 09 09, 17:59)
o del liniuociu nesuprantu koks gali buti kompas, jeigu jos trukdo uzkrauti puslapi, kazkaip nepazistu nei vienos, kuriai tai trukdo

kuo čia dėtas kažkieno kompas? Pačios gi po to verkšlenat, kad SM stringa... Tai va ir stringa, kai kiekvieną (jūsų beje įvardintą) "pirstelėjimą" liniuotėm fiksuoja
Atsakyti