Įkraunama...
Įkraunama...

Forumo dalyvių parašai

QUOTE(mandalina @ 2005 05 12, 14:00)
nepriklausomai nuo pačios žinutės ilgio ir nuo parašo "didumo", į puslapį be "pirmosios"pagrindinės VISADA telpa po dvylika žinučių  4u.gif

Bet į ekraną kartais ir viena žinutė netelpa mirksiukas.gif O jeigu visos 12 žinučių tokio ilgio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fukuotukaf @ 2005 05 12, 15:35)
Bet į ekraną kartais ir viena žinutė netelpa mirksiukas.gif O jeigu visos 12 žinučių tokio ilgio doh.gif

tai dausis toksia diiiidelis diiidelis lapas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mandalina @ 2005 05 12, 17:59)
tai dausis toksia diiiidelis diiidelis lapas  biggrin.gif

... kurį tempi tempi žemyn ir pabaigos nesimato doh.gif
Atsakyti
Man parašai labai gražu. Kai buvo užstrigus naršyklė ir nemačiau parašų ir avatarų, buvo liūdnoka verysad.gif . Ir nematydama buvau pasidarius skaitliuką per visą puslapį ax.gif . Gavau žinutę į a.ž. ir nusiėmiau ax.gif . Jei kam trukdo, tai tikrai galima atsijungti.
Atsakyti
Aš tikrai nesu prieš parašus. Skaitydama žinutę jau matau, kiek laiko vaikeliui ar kada gimdyti. Net gražu žiūrėti kai viskas spalvota, o kai nieko nėra tai šiek tiek niūroka. smile.gif
Atsakyti
Na ka gi as irgi isreiksiu savo nuomone apie parasus ax.gif LABAI FAINIAI ATRODO VISU PARASAI. MAN PATINKA! thumbup.gif
Atsakyti
Pritariu ,rasykit visai grazu ir idomu .Matai su kuo bendrauji . thumbup.gif
Atsakyti
Man tai jokie parašai netrukdo. schmoll.gif Nei ilgi nei trumpi mirksiukas.gif Kiekvienam savo kaip sakoma doh.gif
Atsakyti
Jei nepatinka ar erzina parasai- tai Mano nustatymuose, Forumo nustatymai lange paspauskite, kad nerodyti dalyviu parasu- ir problemos bus issprestos mirksiukas.gif
As neseniai buvau issijungusi parasus, bet dabar vel isijungiau. Bet tuoj vel reikes ishjungti, nes is tiesu nerealus margumynai dedasi. Bet kartais idomu ax.gif ir naudinga.

Bet vat tie vaiku svoriai ir ugiai- tai isties kazkaip man nelabai tinka parasam- cia juk daugiau sau informacija, kuria galima pvz i Dienorasti rasyti, o jei abejojate savo kudikelio svorio ar ugio atitikimu amziui- tai galima temele uzvesti- tikrai paprasciau nei nei ieskoti forumietes, pas kuria parase galetumet rasti informacija palyginimui mirksiukas.gif

Dar nepatinka tos metuku skaiciuokles- jei vaikui 9 metai- tai 9 eilutes kazkokiu rutuliuku pripiestos per puse lapo doh.gif

O grazios kuklios skaiciuokles, kazkokios nuorodos, sentencijos ar mintys- tai man patinka.

Atsakyti
Dar prisiminiau ax.gif

Čia dabar forume taip propaguojama lietuvybė, o parašuose juostukėse - tai angliškai, rusiškai, hibridiškai užrašai mirga marga doh.gif Aišku nelabai ką ir bepadarysi, bet vat pasisakiau smile.gif
Atsakyti
Bet tai juk mamyčių forumas, dėl to ir džiaugesi kiekviena savo kūdikio pasiektų rezultatų ir kitiems sukelia džaigsmo. mirksiukas.gif
Nemanau, kad tikslinga būtų atimti iš vaikų jo žaislą, taip ir kaikuriom mamytėm. mirksiukas.gif
Atsakyti
Man tai tie parašai patinka, be jų kažkaip liūdnai viskas atrodo...
Tik reikia pripazinti, kad kartais ju per daug buna....
Atsakyti