Įkraunama...
Įkraunama...

Forumo dalyvių parašai

QUOTE(Shindila @ 2007 08 27, 16:35)
Savo poste neiskaiciau skundimo  unsure.gif  blink.gif


Aisku kad ne tongue.gif , juk tu tokia gera thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rita* @ 2007 08 19, 09:48)
gal ten profilyje ir yra koks vaikas įrašytas, bet dabar atskirk kad nori, kur vaikai, o kur šuniukai. O šiaip jau, pastebėjau, kad yra tam tikra kategorija dalyvių, vietoj vaikų surašančių ne tik šunis, bet ir mašinas, pinigus ar dar kokį kitą biesą... doh.gif Sakyčiau, kvailokas požiūris į gyvenimą

kaip gaila, kad aš turiu tokį "kvailą požiūrį į gyvenimą" doh.gif
o jeigu žmogus sėdi būtent šunų forume čia, Supermamoj, ir galbūt net vaikų dar neturi, kodėl gi neįsirašius mylimo šuniuko?

ir aplamai, koks po velnių, kieno skirtumas ką aš susirašau doh.gif tai MANO PROFILIS.

Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2007 08 27, 15:53)
kaip gaila, kad aš turiu tokį "kvailą požiūrį į gyvenimą"  doh.gif
o jeigu žmogus sėdi būtent šunų forume čia, Supermamoj, ir galbūt net vaikų dar neturi, kodėl gi neįsirašius mylimo šuniuko?

ir aplamai, koks po velnių, kieno skirtumas ką aš susirašau  doh.gif tai MANO PROFILIS.

A tai čia jau šunų forumas pasidarė g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2007 08 27, 16:53)
kaip gaila, kad aš turiu tokį "kvailą požiūrį į gyvenimą"  doh.gif
o jeigu žmogus sėdi būtent šunų forume čia, Supermamoj, ir galbūt net vaikų dar neturi, kodėl gi neįsirašius mylimo šuniuko?

ir aplamai, koks po velnių, kieno skirtumas ką aš susirašau  doh.gif tai MANO PROFILIS.


QUOTE(RasaK @ 2007 08 27, 17:00)
A tai čia jau šunų forumas pasidarė g.gif  doh.gif


Neisvartyk jos parasytu zodziu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RasaK @ 2007 08 27, 16:00)
A tai čia jau šunų forumas pasidarė g.gif  doh.gif

Taip, Supermamoj yra labai didelis šunų forumas.

Nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės lotuliukas.gif
Truputį būkit tolerantiškesnės.
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2007 08 27, 16:06)
Taip, Supermamoj yra labai didelis šunų forumas.

Nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės  lotuliukas.gif 
Truputį būkit tolerantiškesnės.

Ale kokios piktos tos "šunų mamos", bet aišku koks kieno reikalas, rašykitės ką tik norit, tik teks pasistenkti būti tolerantiškesnėms tiems, kurie mano kitaip bigsmile.gif
Atsakyti
O ar jums gaila, ar trugdo? bigsmile.gif Nepatinka-nežiūrėkit gi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shindila @ 2007 08 09, 16:08)
Busiu skundike  lotuliukas.gif siai



QUOTE(VUL @ 2007 08 17, 20:26)
O kaip jums čia? Tikra šuniukų mama hihihi.gif .

Klausyk Shindila, jau uzknisai juodai, jei nenori paraso, tai ir nedek, bet nevaryk ant kitu, tikrai netavo reikalas koks mano parasas, kur reikia as parasa rodau, kur nereikia nerodau, veidmainiskumas siais laikais nelabai tinka.

Kol bus sunu arba apskritai faunos temos, tai ir bus liniuotes ir visa kita kas miela sunu augintojoms!!! Juk mes nekalbam jusu temose, kur kalbat apie savo vaikus, tai bukit malonios ir nepeikit gyvunu augintoju, jeigu dar nesusiduret su tuo, tai geriau tada patylekit. Man pvz, mano suo yra kaip vaikas, as ji taip pat myliu, lepinu ir t.t. todel noriu tureti jo liniuote, kad matyciau kaip ji auga ir t.t. tureciau daugiau deciau visu, nes VISI VIENODAI SVARBUS, bet as juk nerasau ten kur vaikai, rasau kur galima apie savo "kudikius" pasidalinti su kitomis gyvunu augintojomis ir myletojomis, tai yra FAUNOS skiltyje. Kai turesiu vaika, tai dalyvausiu pas vaikus. Bet bukit mielos ir gerbkit moteris, kurios myli gyvunus, juk visas gyvenimas nesisuka vien tik apie vaikus mirksiukas.gif
O kam nepatinka, tiesiog neziurekit ir neskaitykit tu parasu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nenka: 27 rugpjūčio 2007 - 17:27
QUOTE(Nenka @ 2007 08 27, 18:26)
Klausyk Shindila, jau uzknisai juodai, jei nenori paraso, tai ir nedek, bet nevaryk ant kitu, tikrai netavo reikalas koks mano parasas, kur reikia as parasa rodau, kur nereikia nerodau, veidmainiskumas siais laikais nelabai tinka.

Pas tamsta kaimo zargonas per ausis lipa. Veidmainiskumas? Brangute (kaip tu sakai) su tavim nebendravau, tu man 0. I akis nesisypsojau, kur veidmainiskumas?
Atsakyti
Veidmainiskumas yra kaimo bruozas, sekmes, daugiau tau neturiu ka pasakyti, nes mano parasas matomas tik musu temoj, taip, kad nekisk ten savo nosies ir nereikes gedos tureti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nenka: 27 rugpjūčio 2007 - 19:12
cbbc doh.gif
Atsakyti
šunys net tokie pikti nebūna, kaip jų mylėtojos. Sory už off topic
Atsakyti