Įkraunama...
Įkraunama...

Forumo dalyvių parašai

Na, manau, kad 4-5 liniuotes jau tikrai per daug...
Atsakyti
QUOTE(Frinja @ 2007 08 19, 21:54)
Na jei neturi vaikų, tai arba rašai, kada juos planuoji, arba išvis nieko nerašai. Bet gyvūnėlius už vaikus laikyti tai man žiauru, kai kurie tiek pamišę dėl gyvūnų, kad jau net nenormalu. Ypač tai, kad ne kokiam šunų forume registruojas, o apie vaikus ir šeimyninį gyvenimą smile.gif

Būtent, forumas ir apskritai visas puslapis yra apie vaikus, tai prie ko čia šunys g.gif
Atsakyti
QUOTE(RasaK @ 2007 08 26, 12:09)
Būtent, forumas ir apskritai visas puslapis yra apie vaikus, tai prie ko čia šunys g.gif


Na šiaip forumas yra ne tik apie vaikus, ir čia labai daug dar ne mamų mirksiukas.gif

O dėl šunų tai sutinku - nelabai man suprantama, kai paraše 3 liniuotės su šunų informacija doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Drusia @ 2007 08 26, 14:28)
Na šiaip forumas yra ne tik apie vaikus, ir čia labai daug dar ne mamų  mirksiukas.gif

O dėl šunų tai sutinku - nelabai man suprantama, kai paraše 3 liniuotės su šunų informacija  doh.gif

Na jeigu, tai yra "supermama", tai gal vis dėlto pirmiausiai apie vaikus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RasaK @ 2007 08 26, 15:49)
Na jeigu, tai yra "supermama", tai gal vis dėlto pirmiausiai apie vaikus smile.gif


o jeigu aš dar ne mama, tai reiškias man nereikėjo čia jungtis unsure.gif juk čia "supermama" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gustuke @ 2007 08 26, 18:13)
o jeigu aš dar ne mama, tai reiškias man nereikėjo čia jungtis unsure.gif juk čia "supermama" doh.gif

Jai randi čia įdomios info., tai kodėl ne, ale vietoj vaikų gyvūnų vardų nerašai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RasaK @ 2007 08 26, 13:49)
Na jeigu, tai yra "supermama", tai gal vis dėlto pirmiausiai apie vaikus smile.gif


Tik pagal pavadinimą sprendi mirksiukas.gif

QUOTE(Gustuke @ 2007 08 26, 16:13)
o jeigu aš dar ne mama, tai reiškias man nereikėjo čia jungtis unsure.gif juk čia "supermama" doh.gif


Aha drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man asmeniškai nepatinka, kad mano parašą nukirto, o kitų mano dažnių pašnekovių - ne. g.gif Jei kertat parašus tai kirskit visiems. O tai gaunasi, kad aš kažkokia NELAIMINGOJI čia. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Drusia @ 2007 08 26, 20:08)
Tik pagal pavadinimą sprendi  mirksiukas.gif
Aha  drinks_cheers.gif

Nu matyt likau nesuprasta, ale ką gi darysi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(RasaK @ 2007 08 26, 15:49)
Na jeigu, tai yra "supermama", tai gal vis dėlto pirmiausiai apie vaikus smile.gif

Gal ir pirmiausiai, bet tuo neapsiriboja, paziurek kiek visokiu temu nuo A iki Z, tikrai nesusijusiu su vaikais doh.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(VUL @ 2007 08 17, 21:26)
O kaip jums čia? Tikra šuniukų mama hihihi.gif .


QUOTE(Shindila @ 2007 08 19, 23:03)
As niekada nieko neplanuoju  tongue.gif  nesamone butu rasyti kada vaikus planuoji, ir liniuotes nera skirtos tam kad TIK vaikus rasyti  tongue.gif ir kas sako kad gyvunelius uz vaikus laiko, gal tiesiog as neturedama vaiku, auginu savo suni, ir ka,? nuodeme? juk dar karta kartoju- nera parasyta kad liniuotes tik vaikam skaiciuoti  doh.gif


QUOTE(Frinja @ 2007 08 20, 00:23)
aš ne apie liniuotes kalbėjau, apie tuos, kurie po avataru, kur aiškiai parašyta "primas VAIKAS" ir t.t. šunų vardus įrašo.


Pacios sau nepriestaraukit cool.gif

Kaip leis det liniuociu tiek kiek turiu sunu, nereikes i vaiku vieta rasyt tad

O siaip tai ziuriu Jus kaip tikros Moterys- neduok valgyt, duok papletkint arba kam "ikasti"


SEKMES skundziant 4u.gif , kad tik Jums nuo to geriau butu 4u.gif
Atsakyti
Savo poste neiskaiciau skundimo unsure.gif blink.gif
Atsakyti