Įkraunama...
Įkraunama...

Forumo dalyvių parašai

QUOTE(Frinja @ 2007 08 19, 18:22)
Taip, kažkuris forumo narys susirašęs: primas vaikas:pinigai, antras:daugiau pinigų ir t.t.


Mmm aš galvojau, kad tiksliai kažkaip įvardija.... Ne nu tada būtų visai tuštybių tuštybė doh.gif

Shindila, bandyk klausti dėl parašo DUK'uose:

DUK
Atsakyti
Dekui, Drusia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shindila: 19 rugpjūčio 2007 - 19:50
QUOTE(Drusia @ 2007 08 19, 20:38)
Mmm aš galvojau, kad tiksliai kažkaip įvardija.... Ne nu tada būtų visai tuštybių tuštybė  doh.gif


Na kad rašytų Pirmas vaikas: namas Bendorėliuos; antras vaikas: vila Ispanijoj
dar nemačiau smile.gif kai kurių humoro jausmas truputi keistas, bet man tai netrukdo. Tik va tie, kurie šunis, kates ar tarakonus vietoj vaikų rašo, tai man tikrai žiauriai blink.gif
Atsakyti
O ka daryti kai vaiku dar neturi? lotuliukas.gif
aisku yra kurie turi ir sunis ir vaikus, bet raso sunis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shindila @ 2007 08 19, 20:53)
O ka daryti kai vaiku dar neturi?  lotuliukas.gif 
aisku yra kurie turi ir sunis ir vaikus, bet raso sunis  lotuliukas.gif


Na jei neturi vaikų, tai arba rašai, kada juos planuoji, arba išvis nieko nerašai. Bet gyvūnėlius už vaikus laikyti tai man žiauru, kai kurie tiek pamišę dėl gyvūnų, kad jau net nenormalu. Ypač tai, kad ne kokiam šunų forume registruojas, o apie vaikus ir šeimyninį gyvenimą smile.gif
Atsakyti
As niekada nieko neplanuoju tongue.gif nesamone butu rasyti kada vaikus planuoji, ir liniuotes nera skirtos tam kad TIK vaikus rasyti tongue.gif ir kas sako kad gyvunelius uz vaikus laiko, gal tiesiog as neturedama vaiku, auginu savo suni, ir ka,? nuodeme? juk dar karta kartoju- nera parasyta kad liniuotes tik vaikam skaiciuoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Shindila @ 2007 08 19, 22:03)
As niekada nieko neplanuoju  tongue.gif  nesamone butu rasyti kada vaikus planuoji, ir liniuotes nera skirtos tam kad TIK vaikus rasyti  tongue.gif ir kas sako kad gyvunelius uz vaikus laiko, gal tiesiog as neturedama vaiku, auginu savo suni, ir ka,? nuodeme? juk dar karta kartoju- nera parasyta kad liniuotes tik vaikam skaiciuoti  doh.gif


aš ne apie liniuotes kalbėjau, apie tuos, kurie po avataru, kur aiškiai parašyta "primas VAIKAS" ir t.t. šunų vardus įrašo.
Atsakyti
Aisku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Drusia @ 2007 08 19, 14:29)
Va norėčiau aš tokį profilį pamatyt  g.gif

prašau
http://www.supermama...?showuser=85191
Atsakyti
QUOTE(*Rita* @ 2007 08 20, 09:29)

O kas jo profilyje blogai.Gal jau pratrynė?
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2007 08 20, 10:38)
O kas jo profilyje blogai.Gal jau pratrynė?

jo, prasitrynė jau. Buvo:
pirmas vaikas - pinigai
antras vaikas - daug pinigų
trečias vaikas - labai daug pinigų
Nors, paskaičius to tipelio postus, nieko nuostabaus
--
Ok, grįžtam prie liniuočių - juk apie jas tema
Atsakyti
QUOTE(Frinja @ 2007 08 19, 23:23)
aš ne apie liniuotes kalbėjau, apie tuos, kurie po avataru, kur aiškiai parašyta "primas VAIKAS" ir t.t. šunų vardus įrašo.


nu koks jums skirtumas, negi širdį skauda, pykina ar kas kitaip negerai? Juokinga, akd is neturėjimo ką veikti, kabinėjatės prie žmonių ir tiek. Juk čia ne realus gyvenimas, o virtualus, kas kaip nori, taip prisistato. Vieni su vaikais, kiti su šunimis, treti su pinigais
Atsakyti