Įkraunama...
Įkraunama...

Forumo dalyvių parašai

QUOTE(Shindila @ 2007 08 09, 16:08)
Busiu skundike  lotuliukas.gif siai

Oho kiek šunyčių biggrin.gif
Atsakyti
Kvieciu i diskusija: http://www.supermama...0#entry11033916
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2007 08 10, 09:00)
Oho kiek šunyčių biggrin.gif

O kaip jums čia? Tikra šuniukų mama hihihi.gif .
Atsakyti
QUOTE(VUL @ 2007 08 17, 18:26)
O kaip jums čia? Tikra šuniukų mama hihihi.gif .


Ne nu čia tai geras mega_shok.gif
Atsakyti
žiauru. Vietoj vaikų - visur šunys... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Rita*: 18 rugpjūčio 2007 - 19:07
QUOTE(*Rita* @ 2007 08 18, 19:06)
žiauru. Vietoj vaikų - visur šunys... doh.gif

blink.gif geras... nu dar kai viena isdeda dar dar bet kai cia.. ir kai profilyje susiraso man tai idomiai atrodo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 08 18, 22:34)
blink.gif  geras... nu dar kai viena isdeda dar dar bet kai cia.. ir kai profilyje susiraso man tai idomiai atrodo  schmoll.gif

gal ten profilyje ir yra koks vaikas įrašytas, bet dabar atskirk kad nori, kur vaikai, o kur šuniukai. O šiaip jau, pastebėjau, kad yra tam tikra kategorija dalyvių, vietoj vaikų surašančių ne tik šunis, bet ir mašinas, pinigus ar dar kokį kitą biesą... doh.gif Sakyčiau, kvailokas požiūris į gyvenimą
Atsakyti
QUOTE(*Rita* @ 2007 08 19, 09:48)
gal ten profilyje ir yra koks vaikas įrašytas, bet dabar atskirk kad nori, kur vaikai, o kur šuniukai. O šiaip jau, pastebėjau, kad yra tam tikra kategorija dalyvių, vietoj vaikų surašančių ne tik šunis, bet ir mašinas, pinigus ar dar kokį kitą biesą... doh.gif Sakyčiau, kvailokas požiūris į gyvenimą

Dėkui už tokią nuomonę lotuliukas.gif

aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rita* @ 2007 08 19, 09:48)
gal ten profilyje ir yra koks vaikas įrašytas, bet dabar atskirk kad nori, kur vaikai, o kur šuniukai. O šiaip jau, pastebėjau, kad yra tam tikra kategorija dalyvių, vietoj vaikų surašančių ne tik šunis, bet ir mašinas, pinigus ar dar kokį kitą biesą... doh.gif Sakyčiau, kvailokas požiūris į gyvenimą


rašo savo turtus? bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rita* @ 2007 08 19, 07:48)
gal ten profilyje ir yra koks vaikas įrašytas, bet dabar atskirk kad nori, kur vaikai, o kur šuniukai. O šiaip jau, pastebėjau, kad yra tam tikra kategorija dalyvių, vietoj vaikų surašančių ne tik šunis, bet ir mašinas, pinigus ar dar kokį kitą biesą... doh.gif Sakyčiau, kvailokas požiūris į gyvenimą



Va norėčiau aš tokį profilį pamatyt g.gif
Atsakyti
O as nesuprantu kodel mano liniuotes nerodo doh.gif kitame forume rodo, o cia ne. Si liniuote man labai grazi todel keisti nenoreciau, betva supermamoj nepripazista doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shindila: 19 rugpjūčio 2007 - 14:21
QUOTE(Gustuke @ 2007 08 19, 12:36)
rašo savo turtus? bigsmile.gif  lotuliukas.gif


Taip, kažkuris forumo narys susirašęs: primas vaikas:pinigai, antras:daugiau pinigų ir t.t.
Atsakyti