Įkraunama...
Įkraunama...

Forumo dalyvių parašai

QUOTE(krika @ 2007 07 23, 10:21)
galvojau kad visų dalyvių parašus pratrynė, bet pasirodo kažkas turi privilegijų  blink.gif

O kas čia tokie privilegijuoti??? g.gif unsure.gif (jei kažkuris labai kliūva, gali gi taip netyčia mestelti moderatorei AZ, ir problema išsispręs....)

Manau, kad trins visus didelius parašys, bet tik ne visus dar spėjo pamatyt/surast/ištrint, juk viskam reikia laiko ax.gif .... Juk moderatoriai šiaip ar taip irgi turi darbą, šeimą, vaikus, pomėgius ir už SM ribų mirksiukas.gif

P.S. Beje noriu priminti, kad yra tokia galimybė įsikelti norimas liniuotes ant savo desktopo, kur tikrai niekas neribos nei liniuočių skaičiaus, nei jų dydžio ar svorio mirksiukas.gif
Man tikrai smagu, nes susidėjau ir santuokos liniuotę, ir vaikučių, ir nėštumo pagal anksčiausią ir vėliausią gimdymo datą hihihi.gif ir svarbiausia, niekam tai netrukdo tongue.gif
Kaip tą padaryti - paaiškinta čia thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J.E. Aistė&Julijonas: 23 liepos 2007 - 12:01
nu nereikia daug ieškoti - nueini į bendraamžių skyrelių ir pamatai kiek kokį mėnesį vaikutis priaugo, kiek dantų pridygo ir t.t. ir ten ne dviem eilutėm eina tokie užrašai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2007 07 23, 12:59)
nu nereikia daug ieškoti - nueini į bendraamžių skyrelių ir pamatai kiek kokį mėnesį vaikutis priaugo, kiek dantų pridygo ir t.t. ir ten ne dviem eilutėm eina tokie užrašai  doh.gif

tongue.gif Tada aišku - juk tas skyrelis forumo apačioje, tai matyt ir bus tvarkomas paskiausiai ax.gif
Manau, kad sutvarkys ir ten, bet kartais būna ir taip, kad mamytės vėl viską atgal susikrauna doh.gif, tai taip ir kariauja.... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(gooda @ 2007 07 21, 11:02)
aciuks.gif
Tai taip šitą aš žinau, būtent taip ir darau ir būtent tada meta tą užrašą  aggressive.gif

mirksiukas.gif
Moderatoriai,alio bigsmile.gif Padėkit žmogui help.gif Ir šitai padėkit doh.gif
Atsakyti
Manau, labai tikslinga apriboti parasu "komponavimo" galimybes - teko forume tokiu pamtyti, kad neduoktudieve doh.gif : toks jausmas, kad puse gyvenimo parase sutalpint nori...
Atsakyti
QUOTE(Sirana @ 2007 07 25, 15:14)
Manau, labai tikslinga apriboti parasu "komponavimo" galimybes - teko forume tokiu pamtyti, kad neduoktudieve doh.gif : toks jausmas, kad puse gyvenimo parase sutalpint nori...

Ir sutalpintų,jei tik vietos užtektų lotuliukas.gif Nesuprantu kodėl kitos vis dar ignoruoja visokių svorių,ūgių,dantų ir t.t. užrašų draudimą g.gif Jau kaip pradės vardint kas,kiek kur, kada, ką veikė wacko.gif Pas mane pačią 2 liniuotės,bet būčiau labai stipriai už,kad paraše tilptų tik 1 liniuotė ir daugiau nieko (nereiktų kai kuriom nusipezėt iki begalybės lotuliukas.gif ).
Atsakyti
Pritariu, man irgi visai neidomu kam ten kiek ir kada dantu priaugo ar iskrito. Jeigu mane domina konkretaus SM nario gyvenimo smulkmenos, as imu ir paklausiu.
O vat mano parasas turbut tikrai per ilgas doh.gif Bet, tikiuosi jo nepratrins, jame labai svarbi informacija. Bet svarbi ne man vienai, tad, tikiuosi del "svento tikslo" pasigailes rolleyes.gif
Atsakyti
tai dabar sveikiau, kad mano parasa istrynet? cool.gif na ir kas - visada galima susikurti kita tongue.gif yra ir didesniu ir sunkesniu uz mano, kuris buvo... o kad istrynet, tai tikrai neverksiu tongue.gif
Atsakyti
Jei galima tureti 2 liniuotes tai kodel mano antroji yra, bet jos nerodo? nuejus i savo nustatymus- rodo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Shindila @ 2007 08 02, 15:08)
Jei galima tureti 2 liniuotes tai kodel mano antroji yra, bet jos nerodo? nuejus i savo nustatymus- rodo  doh.gif

tai kad abi rodo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 08 02, 22:54)
tai kad abi rodo  mirksiukas.gif

Aš tai dabar nei vienos nematau,gal tu nusiėmei? g.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 08 02, 22:54)
tai kad abi rodo  mirksiukas.gif

Parasiau cia tai ir pradejo rodyti lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti