Įkraunama...
Įkraunama...

Forumo dalyvių parašai

QUOTE(Limcamca @ 2007 07 07, 22:44)
Pagal taisykles galima dėti dvi liniuotes, nori savo vaikų amžiaus, nori dar ko nors  tongue.gif Nesikabinėk ten kur ne vieta  tongue.gif


cha! o ko cia dabar taip jau i sirdi imti? bigsmile.gif ar as paminejau butent tamsta? rolleyes.gif ar cia tuo principu, kad "vagie, kepure dega! " ax.gif o ir mandagumo butu galima pasilaikyti... pvz as Jusu netujinu cia ax.gif o ir savo poste buvau parasius, kad as cia draugiskai, ir nieko nekritikuoju ax.gif o ir liezuvi man cia rodyti nebutina - kiekvienas mes ji turim, vat tongue.gif

QUOTE(Limcamca @ 2007 07 08, 08:25)
O va čia taisyklės apie jūsų foto: 12. Asmeninis parašas. Dalyvio parašas – vieta trumpam, neužimančiam daug vietos asmeniniam devizui, šūkiui, mėgiamai citatai; mažai, padoriai, estetiškai nuotraukai/paveiksliukui (maksimalus nuotraukos aukštis - 120 taškų/pikselių); arba 1-2 skaitliukams/liniuotėms, kurie padeda skaičiuoti laiką iki svarbaus jūsų gyvenime įvykio ir pan.

Jūsų foto įdėta yra 250X250  4u.gif Tai gal tikrai pirma savo darželį išsiravėkim  g.gif


o as ir parasiau savo poste, kad as esu uz parasus, todel pati turedama dideli, prie kitu ir nesikabineju, vat cool.gif (kaip ir nesikabinciau prie to, kad kazkas raso LT kalba, arba ne. pati rasau ne LT, nes perinstaliavus kompa ji kazkur sprogo, tai ir tyliu po pernyksciais lapais), ir gerbiu kiekvieno skoni ir grozio supratima.
o savo parasa - savo darzeli - issiravesiu, kai tik sitas atsibos tongue.gif va jau ir dabar norejau tai padaryti, bet neuzkrauna tinklapio manojo. unsure.gif

va taip va. diskusija baigiau, ir daugiau prie jos negristu 4u.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Atsiprašau, o nuo kada paraše negalima naudoti nuorodos į savo pomėgius ir rankdarbius?
Gavau tokį pranešimą:
Draudžiama asmeniniame paraše patalpinti bet kokio pobūdžio skelbimą. Tam skirtas atskiras skyrelis forume - "Skelbimų lenta".

O kam man skelbimų lenta, jei aš tų darbų neparduodu g.gif
Įdomiai įdomiai čia sakyčiau g.gif
Atsakyti
Sakykit mergaitės, gal jūs žinote, kaip redaguoti parašą doh.gif Visą laiką buvo buvo galima tai daryti, o man meta štai ką : "Jus meginote į asmeninį parašą įkelti nuorodą iš interneto puslapio, kurio nuorodos draudžiamos šiame forume dėl pernelyg didelio liniuočių/skaičiuoklių svorio." blink.gif blink.gif blink.gif Nors aš noriu tik ištrinti tai, kas po liniuote, jokios nuorodos ar dar ko nors aš neįkelinėju unsure.gif blink.gif
Ačiū iš karto 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gooda: 20 liepos 2007 - 18:58
QUOTE(gooda @ 2007 07 20, 19:57)
Sakykit mergaitės, gal jūs žinote, kaip redaguoti parašą  doh.gif Visą laiką buvo buvo galima tai daryti, o man meta štai ką : "Jus meginote į asmeninį parašą įkelti nuorodą iš interneto puslapio, kurio nuorodos draudžiamos šiame forume dėl pernelyg didelio liniuočių/skaičiuoklių svorio."  blink.gif  blink.gif  blink.gif  Nors aš noriu tik ištrinti tai, kas po liniuote, jokios nuorodos ar dar ko nors aš neįkelinėju  unsure.gif  blink.gif
Ačiū iš karto  4u.gif

Mano nustatymai- Asmeninis profilis- Redaguoti parašą. Išmeta parašo turinį,tada ištrini ko nereikia ir spaudi- Atnaujinti parašą.Viskas
Atsakyti
QUOTE(Meida @ 2007 07 21, 08:51)
Mano nustatymai- Asmeninis profilis- Redaguoti parašą. Išmeta parašo turinį,tada ištrini ko nereikia ir spaudi- Atnaujinti parašą.Viskas

aciuks.gif
Tai taip šitą aš žinau, būtent taip ir darau ir būtent tada meta tą užrašą aggressive.gif
Atsakyti
QUOTE(gooda @ 2007 07 21, 11:02)
būtent taip ir darau ir būtent tada meta tą užrašą  aggressive.gif

Užraše viskas kuo puikiausiai paaiškinta: Jus mėginote į asmeninį parašą įkelti nuorodą iš interneto puslapio, kurio nuorodos draudžiamos šiame forume dėl pernelyg didelio liniuočių/skaičiuoklių svorio
Atsakyti
Gooda, juk yra puikiausios SM liniuotes. Ir problemos kaip nebuta!
Atsakyti
O as i visus parasus ziuriu geranoriskai. juk kiekviena mamyte nori su visais pasidalinti tuo, kas jai yra labai svarbu smile.gif
Atsakyti
O man juokinga kai perziurejau kelius puslapius atgal, ir mamos pasisako pries dideles, ilgas liniuotes, paveikslelius, nors pacios uzsidejusios parasus ne kitokius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Shindila @ 2007 07 22, 11:21)
O man juokinga kai perziurejau kelius puslapius atgal, ir mamos pasisako pries dideles, ilgas liniuotes, paveikslelius, nors pacios uzsidejusios parasus ne kitokius  doh.gif

konkreciai prasau
Atsakyti
kažkuriai moderatoriai mano parašas pasirodė per ilgas dėl šito paveikslėlio user posted image. tai paėmė ir ištrynė. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lakūdra: 22 liepos 2007 - 15:58
galvojau kad visų dalyvių parašus pratrynė, bet pasirodo kažkas turi privilegijų blink.gif
Atsakyti