Įkraunama...
Įkraunama...

Forumo dalyvių parašai

QUOTE(pumiks @ 2007 05 21, 23:00)
Atsprašau, kad trukdau blush2.gif , bet niekaip negaliu mažylio nuotraukytės įdėt,kur rast pavizdį ar paaiškinimą kaip ją įdėti. Išanksto dėkoju

patalpink norimo dydžio nuotraukytę į internetą (pvz. photobucket.com užsiregistravusi) ir poto paraše įkelk jo internetinę nuorodą tarp laužtinių skliaustų img ir /img
Atsakyti
o as tai is tu, kurioms parasai patinka ax.gif
ir pacios va toks nemazas, bet keisti nieko nezadu. cia mano leliukas, mano stebukliukas, ir parasa isidejau tikrai ne del to, kad neatsiminsiu, kada jo gimtadienis. yra ir didesniu ir beprasmiskesniu, bet jie visvien visoms vienodai brangus, taigi.... 4u.gif
o juokingiausia man cia skaitant buvo, kad mamyte, kuri taip jau kritikuoja parasinukes, pati isidejus dvieju vaikuciu liniuotes, kai tuo tarpu galima viena, su dvieju vaikuciu amziumi. taigi, issiravekim pirma savo darzeli, o paskui akmenelius i kitu metykime mirksiukas.gif 4u.gif
as cia draugiskai jei ka 4u.gif
Atsakyti
Tik vieno nesuprantu g.gif ,kodėl mano parašo nerodo jau kelias dienas?Kas su juo ne taip? g.gif .Jis gi nedidelis unsure.gif O gal jūs jį matot? Parašykit kas,jei žinot dėl ko taip yra.. verysad.gif
Atsakyti
tai, kad bent jau as tai puikiai ji matau bigsmile.gif 4u.gif tokios bezdzioniukes dvi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amri13 @ 2007 07 05, 10:30)
tai, kad bent jau as tai puikiai ji matau  bigsmile.gif  4u.gif tokios bezdzioniukes dvi  smile.gif


Va dabar tai ir aš jau matau bigsmile.gif ,bet tas dienas buvo tik tuščias langas.Įdomu dėl ko? g.gif
Atsakyti
Niekaip nesuprantu, kam tiek susikišt į tą parašą. Jei yra duota tokia funkcija, tai dar nereiškia, kad galima į jį kišt bele kiek ir bele ką...
http://www.supermama...?showuser=59644

neskoninga rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2007 07 06, 20:49)
Niekaip nesuprantu, kam tiek susikišt į tą parašą. Jei yra duota tokia funkcija, tai dar nereiškia, kad galima į jį kišt bele kiek ir bele ką...
http://www.supermama...?showuser=59644

neskoninga  rolleyes.gif

Man tokie ir nepatinka schmoll.gif .Sudeda viską doh.gif
Atsakyti
QUOTE(amri13 @ 2007 07 03, 18:08)
o as tai is tu, kurioms parasai patinka  ax.gif
ir pacios va toks nemazas, bet keisti nieko nezadu. cia mano leliukas, mano stebukliukas, ir parasa isidejau tikrai ne del to, kad neatsiminsiu, kada jo gimtadienis. yra ir didesniu ir beprasmiskesniu, bet jie visvien visoms vienodai brangus, taigi....  4u.gif
o juokingiausia man cia skaitant buvo, kad mamyte, kuri taip jau kritikuoja parasinukes, pati isidejus dvieju vaikuciu liniuotes, kai tuo tarpu galima viena, su dvieju vaikuciu amziumi. taigi, issiravekim pirma savo darzeli, o paskui akmenelius i kitu metykime  mirksiukas.gif  4u.gif
as cia draugiskai jei ka  4u.gif


Pagal taisykles galima dėti dvi liniuotes, nori savo vaikų amžiaus, nori dar ko nors tongue.gif Nesikabinėk ten kur ne vieta tongue.gif
Atsakyti
Taigi: 12. Asmeninis parašas. Dalyvio parašas – vieta trumpam, neužimančiam daug vietos asmeniniam devizui, šūkiui, mėgiamai citatai; mažai, padoriai, estetiškai nuotraukai/paveiksliukui (maksimalus nuotraukos aukštis - 120 taškų/pikselių); arba 1-2 skaitliukams/liniuotėms, kurie padeda skaičiuoti laiką iki svarbaus jūsų gyvenime įvykio ir pan. tongue.gif


Papildyta:
QUOTE(amri13 @ 2007 07 03, 18:08)
o as tai is tu, kurioms parasai patinka  ax.gif
ir pacios va toks nemazas, bet keisti nieko nezadu. cia mano leliukas, mano stebukliukas, ir parasa isidejau tikrai ne del to, kad neatsiminsiu, kada jo gimtadienis. yra ir didesniu ir beprasmiskesniu, bet jie visvien visoms vienodai brangus, taigi....  4u.gif
o juokingiausia man cia skaitant buvo, kad mamyte, kuri taip jau kritikuoja parasinukes, pati isidejus dvieju vaikuciu liniuotes, kai tuo tarpu galima viena, su dvieju vaikuciu amziumi. taigi, issiravekim pirma savo darzeli, o paskui akmenelius i kitu metykime  mirksiukas.gif  4u.gif
as cia draugiskai jei ka  4u.gif


O va čia taisyklės apie jūsų foto: 12. Asmeninis parašas. Dalyvio parašas – vieta trumpam, neužimančiam daug vietos asmeniniam devizui, šūkiui, mėgiamai citatai; mažai, padoriai, estetiškai nuotraukai/paveiksliukui (maksimalus nuotraukos aukštis - 120 taškų/pikselių); arba 1-2 skaitliukams/liniuotėms, kurie padeda skaičiuoti laiką iki svarbaus jūsų gyvenime įvykio ir pan.

Jūsų foto įdėta yra 250X250 4u.gif Tai gal tikrai pirma savo darželį išsiravėkim g.gif
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2007 07 06, 20:49)
Niekaip nesuprantu, kam tiek susikišt į tą parašą. Jei yra duota tokia funkcija, tai dar nereiškia, kad galima į jį kišt bele kiek ir bele ką...
http://www.supermama...?showuser=59644

neskoninga  rolleyes.gif


Na kas per daug - tas neseika. schmoll.gif Manau, kad parašas turi būti konkretus ir neužimantis pernelyg daug vietos resursų. ax.gif
O kaip nuorodoje esančiame paraše, net juokinga, kai nėštukė meta svorį ir jai keista, kad jis auga ir ji storėja. lotuliukas.gif

Gal kažkam ir mano parašas per ilgas atrodo, bet kol kas pastabų negavau. ax.gif Šiaip turiu pasiūlymą, kad būtų juostelės-liniuotės ir mamoms, auginančioms ne tik du, bet ir daugiau vaikiukų. smile.gif Aš mielai turėčiau liniuotę trims vaikams nei tris atskiras arba dvi, kurių vienoje vienas vaikiukas, o kitoje kiti du. smile.gif
Atsakyti
pastebėjau, kad nors ir buvo N kartų prašyta, vis tiek daug yra parašų su svorio arba dantų priaugimo informacija. Kas ją skaito? Kam ji reikalinga? Nebent pačioms autorėms. Tąsyk galiu parekomenduoti įsigyti labai mielas ir sentimentalias knygutes, jose galima aprašinėti visą vaikų auginimo/augimo procesą, su visom smulkmenom
Atsakyti
O as tai manau, kad cia nera ko gincytis, vienoms tai svarbi informacija, kitos gali apsieiti tik su viena liniuote. Visa laika bus dvi nuomones. Man tik noretusi, kad kai kurios liniuotes galima butu apjungti pavyzdziui jei daugiau vaiku yra, kad nereiketu atskiru liniuociu daryti, taip pat pavyzdziui ant vienos liniuotes galetu tilpti ir pirmo vaiko amzius ir gandras su atkeliaujanciu vaikuciu. Taigi toms kurioms kiekviena data svarbi galetu per daug neapsikrauti
Atsakyti