Įkraunama...
Įkraunama...

Forumo dalyvių parašai

kai parasas yra ir dar mazutis paveiksliukas manau tikrai neperkrauna forumo ribu unsure.gif bet jai ten baisine kruva prikista visko tai kas be ko, tiems ispejimas nepamaisytu g.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad tokie parasai per dideli ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuasta @ 2007 05 25, 23:01)
Man atrodo, kad tokie parasai per dideli  ax.gif

viskas būtų dar normaliai nei ta šokanti e raidė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 05 26, 16:12)
viskas būtų dar normaliai nei ta šokanti e raidė  doh.gif


butent tokiu ir turejau omeny, kad cia jau perkrauta cool.gif
Atsakyti
pas vieną mačiau būtent su tokiom šokančiom raidėm HEY parašyta ir dar dvi liniuotės, tai parašiau až, nes nenormaliai jau. pasinaikino rolleyes.gif
Atsakyti
Man Guosstes parasas thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki kažkaip man pasirodė,gal tik man kad labai jau daug piktų čia žmonių įra dėl parašų mad.gif mad.gif
bet man smagu,kaip juos turi ir aš turiu ax.gif
mes su bendraujančiom merginom,labai gerai viena apie kitą viską sužinom ax.gif
kada vaikučio gimtadienis,kada vestuvių metinės,kada OT DARYSIS IR SMAGIAUSIA KAIP NT reikia darytis 4u.gif
ir nereikia čia tik pykt mirksiukas.gif ir nervuotis,jai pas mane kas negerai pasakykit pataisysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš irgi labai mėgstu pasidairyti po kitų dalyvių parašus 4u.gif Įdomių minčių būna užrašyta ax.gif Kažkaip man atrodo, kad be parašų nykoka būtų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pingvinukas: 14 birželio 2007 - 20:59
Tai gražu, kai yra saikinga ir neperkrauta liniuotėm, žodžiais ir dar foto, nes kaip bebūtų kas per daug, tas nesveika... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuasta @ 2007 05 27, 15:52)
Man Guosstes parasas  thumbup.gif

thumbup.gif Man irgi. Myliu optimistus. wub.gif Vat aviataro jos tai bijau. bijau.gif Bet cia jau mano "bedos". Siaubiakus irgi ziuriu uzsimerkus. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linukse @ 2007 06 14, 19:56)
Sveiki kažkaip man pasirodė,gal tik man kad labai jau daug piktų čia žmonių įra dėl parašų mad.gif  mad.gif
bet man smagu,kaip juos turi ir aš turiu ax.gif
mes su bendraujančiom merginom,labai gerai viena apie kitą viską sužinom ax.gif
kada vaikučio gimtadienis,kada vestuvių metinės,kada OT DARYSIS IR SMAGIAUSIA KAIP NT reikia darytis 4u.gif
ir nereikia čia tik pykt  mirksiukas.gif ir nervuotis,jai pas mane kas negerai pasakykit pataisysiu mirksiukas.gif


Man patinka viskas kas su saiku, bet štai pvz. pas vieną dalyvę yra keturios liniuotės: vaiko amžius, laikas kiek kartu vedę, kiek numetė svorio ir kiek laiko gyvenam naujame bute blink.gif nu nesąmonė kažkokia ir tiek. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kropka @ 2005 07 16, 00:07)
Visai zavus tie parasai, visiems vistiek nepatiks. As irgi visai nieko pries pasidaryti koki viena, taciau niekaip man to nelaidzia, kiek suprantu- tai naujoku "diskriminacija". Tikriausiai cia viska nulemia zinuciu kiekis g.gif Taciau (gal tik man taip sutampa) pastebejau, kad kuomet raso "patyres" jam tuoj pat kazkas atsako...tuomet neaisku, kokia cia ta bendravimo tvarka g.gif Gal kazka turi padaryti, kad tave pastebetu ax.gif


Nu nežinau ar čia naujokų "diskriminacija",nes aš parašą kuo puikiausiai įsidėjau teturėdama vos keletą žinučių.Gal tiesiog yra taip kokių priežasčių dėl kurių negalima parašo įsidėt. g.gif
Atsakyti