Įkraunama...
Įkraunama...

Forumo dalyvių parašai

man ir patinka paskaityt kitu parasus smile.gif Kartais koki "ciki" posaka suzinai smile.gif
Atsakyti
o as nelabai suprantu kodel nerodo mano paraso g.gif ar dvi liniuotes be foto yra daug?
Atsakyti
QUOTE(biscuit @ 2007 01 26, 14:01)
o as nelabai suprantu kodel nerodo mano paraso g.gif  ar dvi liniuotes be foto yra daug?


Svaime parašai nerodomi, kai skelbiate žinutę, po žinutės langu yra toks sakinys - Įjungti parašą?, ir toks kvadratėlis, tai reikia ant to kvadratėlio uždėti varnelę, tada parašas atsiras žinutėje.
Atsakyti
QUOTE(PaMeL @ 2005 12 19, 18:11)
labai pritariu tavo nuomonei  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif parašo ribojimas būtų idealiausia taip visis turėtų daug mas vienodus parašus  ir nebūtu tokio bardelio kad pas mane mažas tavo didelis ir aš tokio noriu wub.gif  doh.gif

doh.gif skaičiau temą nuo pradžių, ir ši dalyvė prieš daugiau nei metus rašė, o pasiliko vistiek gremėzdišką parašą... ne visi deja į pastabas reaguoja...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 28 sausio 2007 - 23:51
Na skaičiau aš temą, skaičiau skaičiau . . . ir . . . nesupratau blink.gif kur JŪS matėte bent vieną forumietę su 8 liniuotėm/parašais g.gif blink.gif nesu dar mačiu ax.gif o beje laikas prisiminti posakį KAS PER DAUG TAS NESVEIKA
Atsakyti
QUOTE(Pinke @ 2007 01 29, 11:37)
Na skaičiau aš temą, skaičiau skaičiau . . . ir . . .  nesupratau  blink.gif  kur JŪS matėte bent vieną forumietę su 8 liniuotėm/parašais  g.gif  blink.gif  nesu dar mačiu  ax.gif  o beje laikas prisiminti posakį KAS PER DAUG TAS NESVEIKA


Na, su 8 ar ne su 8, bet tokių, kurių parašai pas mane ant puses ekrano (17") būdavo, tai tikrai mačiau - su nuotraukomis, judančiais paveiksliukais, liniuotėmis ir t.t. ir pan. Tokia bezobrazija wacko.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal galit man pasakyti, kodėl negaliu ištrinti parašo blink.gif , noriu palikti tik liniuotę ir joje pakeisti dukrytės foto, o man neleidžia, rašo kažką, kad aš norėjau įkelti internetinę nuorodą, nors nieko nekėliau g.gif unsure.gif Paaiškinkit man, bo visai pasimečiau umn.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 01 29, 17:57)
Na, su 8 ar ne su 8, bet tokių, kurių parašai pas mane ant puses ekrano (17") būdavo, tai tikrai mačiau - su nuotraukomis, judančiais paveiksliukais, liniuotėmis ir t.t. ir pan. Tokia bezobrazija wacko.gif


ai vakar vaikščiojau po visus iš eilės forumus ir pastebejau, tikrai, kad kai kurios mamytės po 5 liniutes visokiu paveiksliukų ir t.t. ir pan. prisidėjusios doh.gif bet pvz. man visiškai neaktuoalu kas kiek priaugo arba numetė doh.gif blink.gif ir kiek dar liko numesti blink.gif doh.gif na o nuotraukos su vaikučiais, jų amžium kitas reikalas biggrin.gif bet jei MES kiekvieną įsimintiną datą, sukaktį minėsim ne tik gyvenime bet ir forume, tai lyniuotėms neužteks vietos doh.gif juk tų įsimintinų progų gyvenime tiek daug 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinke: 30 sausio 2007 - 11:17
QUOTE(valiute @ 2007 01 12, 02:02)


O Dieve doh.gif kas sugalvojo akvariumu laika skaiciuot doh.gif isprotejimas
Atsakyti
Gal mamytė galėtų ir šį parašą pasitvarkyti - labai jau ištampo temose vaizdą....
doh.gif
Atsakyti
redaguota smile.gif
Atsakyti
Atsprašau, kad trukdau blush2.gif , bet niekaip negaliu mažylio nuotraukytės įdėt,kur rast pavizdį ar paaiškinimą kaip ją įdėti. Išanksto dėkoju
Atsakyti