Įkraunama...
Įkraunama...

Forumo dalyvių parašai

O kaip pasidaryti parasa? Ir as noriu kokio maziuko faino smile.gif O nei beibio nelaukiu, nei vestuviu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo slyva: 06 gegužės 2005 - 11:23
QUOTE(slyva @ 2005 05 06, 11:22)
O kaip pasidaryti parasa? Ir as noriu kokio maziuko faino smile.gif O nei beibio nelaukiu, nei vestuviu...


Mano nustatymuose susirandi redaguoti mano parasa (ar bent jau kazkaip panasiai turi but mirksiukas.gif ), ir i atsidariusi langa ikeli ar nuoroda kokia, ar kokia protinga minti uzrasai 4u.gif , ar dar ka nors ax.gif
Atsakyti
aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2005 05 06, 18:39)


nera uz ka 4u.gif

bet kodel dar parasas tuscias? mirksiukas.gif
Atsakyti
O man irgi labai grazu parasai ir visai netrukdo schmoll.gif . Kazkam trukdo kai yra surasytas maziuko svoris kas menesi g.gif , bet mums , kurios bendrauja bendraamziu skyrelyje jie yra labai svarbus ir naudingi, matom savo pypliuku svori ir galime sulyginti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuks! @ 2005 05 09, 08:33)
O man irgi labai grazu parasai ir visai netrukdo  schmoll.gif . Kazkam trukdo kai yra surasytas maziuko svoris kas menesi  g.gif , bet mums , kurios bendrauja  bendraamziu skyrelyje jie yra labai svarbus ir naudingi, matom savo pypliuku svori ir galime sulyginti  smile.gif

Aš irgi galvojau, nu kam tos mamos tą svorį užrašinėja, bet žinokit kartą man tai labai pravertė. Kai mano 4 mėnesių klecką išmatavo ir užrašė į kortelę 75 cm. liepiau permatuot, vistiek 75, savo akim mačiau. Parėjus pažiūrėjau kai kurių mamų parašus su svorio ir ūgio kitimu ir pamačiau, kad čia tiktų 7 mėn vaikui.
Aišku sesutė paskui pasakė, kad jos ta matuoklė"pagedus" buvo. Bet va kartais svorio ir ūgio užrašinėjimas praverčia.
Atsakyti
man asmeniskai parasai netrukdo, o kai kuriu dalyviu netgi labai labai patinka wub.gif
tad manau kad visiems gerai nebus , oreikia buti tolerantiskiems ir viskas bus gerai
Atsakyti
Kartais gal ir per daug truputi visko primarginta... Bet gi linksma kaip kam patogu... Per visa tai pasireiksti galima ir dziugu... smile.gif
Atsakyti
Na pasireikšiu ir aš. Gerai yra tie parašai. smile.gif Smagu stebėti savo mažulio amžiaus pokyčius, žymėtis svorį, ūgį. Bet pripažinkime, pas kai kurias dalyves yra mirgu margu, po 5-7 juosteles, kuriose nurodyta, pvz.: kad nuo gimimo ji nerūko, ir dar auksinių minčių keletas. doh.gif Reikia irgi šiek tiek saiko turėti. Pas mane dvi juostelės, nes du vaikučiai. Ir dar žymiu vaiko svorio ir ūgio pasiekimus, bet juk tik iki metukų žymėsiu jį, kaip ir daugelis kitų mamų, nes vėliau tai nebetenka prasmės. ax.gif
Būkime pakantesnės, bet ir supratingesnės. Darykime tai, kas džiugina ne tik mus, bet ir kitus forumo dalyvius. wub.gif
Atsakyti
Sutinku, kad kai kuriose forumo temose gal ir pravercia parasai apie svori, ugi ir pan. Bet kai skaitai kitas temas tai buna labai primarginta, prirasyta visko, ko reikia, ir ko nereikia schmoll.gif tai vienam puslapyje telpa tik kelios zinutes, ir nepatogu skaityti ir ieskoti, jei ko nors reikia. Juk parasa rasant kiekviena zinute galima ir isjungti (apacioj nuimti varnele ties "Ijungti parasa?") blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted_berry @ 2005 05 12, 09:00)
tai vienam puslapyje telpa tik kelios zinutes, ir nepatogu skaityti ir ieskoti, jei ko nors reikia.

nepriklausomai nuo pačios žinutės ilgio ir nuo parašo "didumo", į puslapį be "pirmosios"pagrindinės VISADA telpa po dvylika žinučių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mandalina @ 2005 05 12, 14:00)
nepriklausomai nuo pačios žinutės ilgio ir nuo parašo "didumo", į puslapį be "pirmosios"pagrindinės VISADA telpa po dvylika žinučių  4u.gif


Bet vis tiek lengviau gaudytis, kai puslapyje neprimarginta rolleyes.gif Niu nzn, gal cia tik mano nuomone. Suprantu, kai yra vaiko liniuotes, ar kokia viena iki vestuviu ar kas kita, bet jei ju po 2-5, ir kiekviena karta rasant zinute matosi, tai man asmeniskai neatrodo nei grazu, nei naudinga, nei ka schmoll.gif
Atsakyti