Įkraunama...
Įkraunama...

Forumo dalyvių parašai

5 eilutės ne riba, radau is 8 , va cia tai fantazija wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauryte82 @ 2007 01 11, 20:27)
o aš tik pamačiau kalėdinę akciją ir apsikuopiau blush2.gif biški apsigyriau blush2.gif juk žinau kiek vaikas sveria koks gimė. kadangi pirmas auksiukas gal nelabai akis drąsko vienintelė liniuotė g.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
dabar paskūsiu blush2.gif blush2.gif blush2.gif bet niekaip nesuprantų tų dalyvių kurie nori nenori vistiek ignoruoja tuos reikalavimus parašams
va čia
Atsakyti
Labas 4u.gif
Kodel as negaliu savo paraso patrumpinti? Noriu ten istrinti truputi.
Atsidarau redaguoti parasa, tada istrinu ka noriu, atnaujinu ir man issoka uzrasas- "Atsiprašome, įvyko klaida. Jus meginote į asmeninį parašą įkelti nuorodą iš interneto puslapio, kurio nuorodos draudžiamos šiame forume dėl pernelyg didelio liniuočių/skaičiuoklių svorio." g.gif
Ka as ne taip darau? 4u.gif
Atsakyti
Pas jus šiuo metu įkelta liniuotė, kuri labai daug "sveria", neseniai šios liniuotės buvo apribotos mūsų forume.
Aš ją galiu pašalinti ir tada galėsite redaguoti kaip jums labiau tinka. (čia apie jūsų dukros amžių skaičiuojančia liniuotę)
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2007 01 15, 15:33)
Pas jus šiuo metu įkelta liniuotė, kuri labai daug "sveria", neseniai šios liniuotės buvo apribotos mūsų forume.
Aš ją galiu pašalinti ir tada galėsite redaguoti kaip jums labiau tinka. (čia apie jūsų dukros amžių skaičiuojančia liniuotę)

Aciu 4u.gif Istryniau viska pati, pavyko.
Atsakyti
O koks skirtumas koks tas paraso ilgis, plotis ir pan g.gif Cia juk skonio reikalas - kai kam kaip sarkoms - kuo daugiau ir blizganciau, tuo graziau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2007 01 11, 12:14)
Turiu pastebėt, kad tavo parašas irgi be galo įdomus ir informatyvus  cool.gif

O čia aš sau pačiai nuotaikai pakelti tongue.gif tikrai ne kam kitam.Juk kitos informaciją apie savo vaikučius taipogi sau dedasi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(DykumuMoteris @ 2007 01 17, 21:36)
O koks skirtumas koks tas paraso ilgis, plotis ir pan  g.gif  Cia juk skonio reikalas - kai kam kaip sarkoms - kuo daugiau ir blizganciau, tuo graziau  doh.gif


pasiskaityk visą temą nuo pradžių ir suprasi, kad ilgi parašai eikvoja forumo resursus, ir labai lėtina patį forumo darbą.
Atsakyti
QUOTE(DykumuMoteris @ 2007 01 17, 21:36)
O koks skirtumas koks tas paraso ilgis, plotis ir pan  g.gif  Cia juk skonio reikalas - kai kam kaip sarkoms - kuo daugiau ir blizganciau, tuo graziau  doh.gif

1. Jeigu parašas labai "platus" ir jis netelpa ekrane, jis automatikškai iškraipo forumo langą, taip apsunkindamas skaitymą.
2. Jeigu parašas labai ilgas, kaip taisyklė, jis ir "sveria" daug, o tai labai apsunkina puslapio užsikrovimo laiką, ir nariams, kurių interneto grietis yra lėtesnis tas labai apsunkina forumo puslapių vartymą.
3. Kuo daugiau ir kuo labaiu blizga nereiškia kad tai yra labai gražu. Jeigu yra poreikis blizgučiams - jį visiškai galima patenkint realiam gyvenime, tik kažkodėl labai abejoju, kad savo namus išpuoštumėte vien tik margais blizgučiais, ar pati rengtumėtes tik blizgiais rūbais.


 i 
Nuo vakar pradėjom naują "parašų akciją", jeigu matome, kad parašas neatitinka forumo taisyklių: įrašytas  skelbimas (parduodu..., perku..., priglausiu maximos kvitukus), reklama (kito forumo ar pan.), arba įdėtos 4-5 liniuotės ir dar krūva paveiksliukų, ir narys nereaguoja į perspėjimą, kitą kartą prisijungęs narys, savo paraše ras forumo taisyklių citatą.
Moderatoriai
Atsakyti
[quote=Auges,2007 01 18, 07:16]
1. Jeigu parašas labai "platus" ir jis netelpa ekrane, jis automatikškai iškraipo forumo langą, taip apsunkindamas skaitymą.
2. Jeigu parašas labai ilgas, kaip taisyklė, jis ir "sveria" daug, o tai labai apsunkina puslapio užsikrovimo laiką, ir nariams, kurių interneto grietis yra lėtesnis tas labai apsunkina forumo puslapių vartymą.
3. Kuo daugiau ir kuo labaiu blizga nereiškia kad tai yra labai gražu. Jeigu yra poreikis blizgučiams - jį visiškai galima patenkint realiam gyvenime, tik kažkodėl labai abejoju, kad savo namus išpuoštumėte vien tik margais blizgučiais, ar pati rengtumėtes tik blizgiais rūbais.
Nuo vakar pradėjom naują "parašų akciją", jeigu matome, kad parašas neatitinka forumo taisyklių: įrašytas  skelbimas (parduodu..., perku..., priglausiu maximos kvitukus), reklama (kito forumo ar pan.), arba įdėtos 4-5 liniuotės ir dar krūva paveiksliukų, ir narys nereaguoja į perspėjimą, kitą kartą prisijungęs narys, savo paraše ras forumo taisyklių citatą.
Moderatoriai

[/qu

Triu parasa su sunelio amziu o kaip reiketu pasydaryti parasa kad dar butu ir kiek laiko mes jau kartu
Atsakyti
man tai kaip tik labai patinka skaityti visokius parasus drinks_cheers.gif
Siaip tik is parasu cia atpazinau savo senas drauges ir pazistamas soske.gif
Atsakyti