Įkraunama...
Įkraunama...

Forumo dalyvių parašai

QUOTE(išprotėjusi @ 2006 12 27, 15:16)
Jei jums trukdo parasai, galit ju visai neskaityti (butent taip as ir padariau)

tai galit padaryti mano nustatymai, paskui kairiajame sone forumu nustatymai ir viskas  biggrin.gif

Tiesiog kai kurie parašai užima daug vietos, tai labai apkrauna forumą... ir jei namie lėtas internetas, ilgai kraunasi puslapis mirksiukas.gif
Atsakyti
Tos, kurioms nepavyksta redaguoti parašo, parašykite man į asmeninę kokio parašo norėtumėte, t.y. parašykite savo parašą, aš paredaguosiu, tada žiūrėsim ar leis ar ne jums pačioms redaguot
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Oi, jėga drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2007 01 10, 13:07)
Tai reikėjo visą tą informaciją, kur dabar per kai kurias temas lėkdama palieki, į parašą susikraut bigsmile.gif Didelėm blizgančiom raidėm bigsmile.gif Ot tai efektas būtų rolleyes.gif
Atsakyti
nu persiprasau, bet ka cia moderatoriai stengiasi irodyt susikrove tuos parasus?? nu taip... jie nervina.. suprantu kad norit panetvint tuos, kuriu parasai panasus.. bet kuo cia mes paprasti zmogai kalti doh.gif siaubas.. nedaeikim iki vaiku zaidimu doh.gif

ps. atsiprasau kad nelietuviskai, bes naujas kompas kolkas be lietuvybes doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 01 10, 14:36)
nu persiprasau, bet ka cia moderatoriai stengiasi irodyt susikrove tuos parasus?? nu taip... jie nervina.. suprantu kad norit panetvint tuos, kuriu parasai panasus.. bet kuo cia mes paprasti zmogai kalti doh.gif  siaubas.. nedaeikim iki vaiku zaidimu doh.gif

Gali nepersiprašinėt irnesakyk.gif Ir nesinervuok- grožiui kenkia mirksiukas.gif
Kodėl moderatorių parašus pastebit, o tų, kurios tokius parašus turi jau ilgai laiką, jais apkrauna forumą ir lygiai taip pat nervuoja, ne?
Kuo nusikalto moderatoriai, kad tam pačiam žmogui kasdien turi parašyt po kelis AŽ su prašymu susitvarkyti parašą? Kuo nusikalto tie patys moderatoriai, kad, nuvogdami laiką nuo šeimos ar darbo kasdien turi redaguoti po kelis šimtus parašų?
Apie vaikų žaidimus- kas belieka, jei suaugę žmonės kitaip į prašymus nereaguoja? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2007 01 10, 14:47)
  Ir nesinervuok- grožiui kenkia  mirksiukas.gif 

Kodėl moderatorių parašus pastebit, o tų, kurios tokius parašus turi jau ilgai laiką, jais apkrauna forumą ir lygiai taip pat nervuoja, ne?


as ir taip grazi flirt.gif

aisku kad pastebiu ir kitu baisius parasus.. ale ka as galiu padaryt??? as ju tai neistrinsiu tongue.gif

ar nemanot kad sulaiksit priesingos reakcijos- jei moderatoriams galima- tai ko mum negalima?????
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2007 01 10, 14:47)
Kuo nusikalto tie patys moderatoriai, kad, nuvogdami laiką nuo šeimos ar darbo kasdien turi redaguoti po kelis šimtus parašų?


...ir kuo kalti moderatoriai kad tapo moderatoriais ?
o kas verčia ja būti ? ax.gif

P.S. Taip taip , galit nesakyti , žinau - poster_offtopic.gif
Atsakyti
Ar būtina su tuo savo ilgu parašu lįsti į visus skyrelius g.gif ar čia pavyzdys, kad ir kitoms reik taip pasidaryt?
Atėjo moderatorė į bendraamžių skyrelį, priš... ir išėjo unsure.gif
nemačiau mūsų skyrelį tokių parašų kaip moderatorės, ar čia eina per visur ir varo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rds @ 2007 01 10, 16:20)
Ar būtina su tuo savo ilgu parašu lįsti į visus skyrelius  g.gif ar čia pavyzdys, kad ir kitoms reik taip pasidaryt?
Atėjo moderatorė į bendraamžių skyrelį, priš... ir išėjo unsure.gif
nemačiau mūsų skyrelį tokių parašų kaip moderatorės, ar čia eina per visur ir varo  doh.gif


manyčiau, kad būtent bendraamžiams ir aktualiausias tas prašymas susitvarkyti parašus..
aš tik "už" tokią moderatorių akciją thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 01 10, 16:21)
manyčiau, kad būtent bendraamžiams ir aktualiausias tas prašymas susitvarkyti parašus..
aš tik "už" tokią moderatorių akciją  thumbup.gif

mūsų skyrelį kažkaip nepastėbėjau, dar perverčiau pusę temos, nu nėra įlgų parašų, tai kaip supratau, belekur "pastine" tą žinutę g.gif
Atsakyti