Įkraunama...
Įkraunama...

Forumo dalyvių parašai

QUOTE(Supergirl @ 2006 09 27, 09:13)
Medini, jei parašai tikrai trukdo, gali juos išsijungt. Savo valdymo skyde galima tą padaryt  mirksiukas.gif

Labai ačiū smile.gif Ir pinigėlių daugiau ir nervai sveikesni smile.gif
Atsakyti
Man šiaip parašai netrukdo, bet kai kada mamytės tikrai "perspaudžia" cool.gif
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2006 10 11, 17:41)
Man šiaip parašai netrukdo, bet kai kada mamytės tikrai "perspaudžia"  cool.gif

O kas čia negerai?
Atsakyti
QUOTE(Keiti @ 2006 10 11, 20:34)
O kas čia negerai?


Jau nieko, narys paredagavo savo parašą.
Atsakyti
Parašai tikrai gražus dalykelis. O ir kiekviena mama nori pasidžiaugti savo mažylio (-ių) pasiekimais. Vaikai pats didžiausias mūsų turtas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aurak: 13 spalio 2006 - 10:23
QUOTE(aurak @ 2006 10 13, 10:22)
Parašai tikrai gražus dalykelis. O ir kiekviena mama nori pasidžiaugti savo mažylio (-ių) pasiekimais. Vaikai pats didžiausias mūsų turtas.

Taip,tai grazus dalykelis mirksiukas.gif Pas mane jis irgi ne istrumpuju blush2.gif ,bet jis bent jau nemaiso kitiems skaityti kokios nors temos,kaip pavyzdziui,spidergirlparasiukas doh.gif Jis toks,kad mano kompe neuztenka ekrano doh.gif Tai jei uzsiraunu kur nors ant tokio paraso,turiu stumdyti pele is kaires i desine,kad matyciau visa teksta doh.gif
Atsakyti
Man smagu zinoti, kiek laiko praejo, ar kiek laiko liko iki kokio musu seimai ar man isimintino ivykio...taciau man daug liniuociu- negrazu ir neskoninga...

Uztat noriu paklausti moderatoriu-pries kelis metus buvo tokia paslauga forume, kaip [countdown................] ar kazkas panasaus, kur uzteko tik eilutes ir skaiciavo atbuline data bigsmile.gif gal butu galima ja sugrazinti, nes vietos neuzima daug, o galetu pakeisti ilgas liniuotes mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cikadelė: 19 lapkričio 2006 - 11:37
Na,man tai orginalūs parašai,labai patinka thumbup.gif Ypač......gerų minčių citavimas.... ,filosofinio pobūdzio pamąstymas ir tt.... thumbup.gif
dar nieko -vaiko veidukas kamputyje..........bet tos linijuotės doh.gif blush2.gif -tikra nesąmonė,į jas niekada neziūriu,ir vaiko metų neskaičiuoju.....Absurdas ir tiek....Kam to reikia? Kitoms forumo dalyvėms,ar pačiai mamai,kad nepamirštų? lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Jei jums trukdo parasai, galit ju visai neskaityti (butent taip as ir padariau)

tai galit padaryti mano nustatymai, paskui kairiajame sone forumu nustatymai ir viskas biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas žinot, kodėl negalima PAKEIST net taškelio paraše? unsure.gif Aš mielai jį pasitrumpinčiau, bet man neleidžia umn.gif O gal čia tik man neleidžia???
Atsakyti
QUOTE(išprotėjusi @ 2006 12 27, 15:16)
Jei jums trukdo parasai, galit ju visai neskaityti (butent taip as ir padariau)

tai galit padaryti mano nustatymai, paskui kairiajame sone forumu nustatymai ir viskas  biggrin.gif


pas mane taip ir yra padaryta. Ir kartais gaila, nes negaliu perskaityti kai kurių narių visai įdomius parašus, kaip kokių nors minčių citavimą. O va tokie tai "užmuša" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 01 08, 11:19)
pas mane taip ir yra padaryta. Ir kartais gaila, nes negaliu perskaityti kai kurių narių visai įdomius parašus, kaip kokių nors minčių citavimą. O va tokie tai "užmuša" doh.gif


doh.gif doh.gif doh.gif TOKIO dar nemačiau... lotuliukas.gif
Atsakyti