Įkraunama...
Įkraunama...

Forumo dalyvių parašai

QUOTE(širdulė @ 2006 06 27, 21:31)

Širdule, ką čia "gamini" visose temose? Ar žinai, kad toks smailikų dėliojimas draudžiamas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hestija @ 2006 06 27, 21:34)
Širdule, ką čia "gamini" visose temose? Ar žinai, kad toks smailikų dėliojimas draudžiamas?  g.gif

Hestija labai pastabi thumbup.gif

Taisyklė
4. Naudoti SPAM'ą (Stupid Pointless Annoying Material/Message).
· rašyti "Off-Topic" žinutes (bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos, laikomos spam'u).
· rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos laikomos spam'u
Papildyta:
QUOTE(ema88 @ 2006 06 25, 23:50)
aš vis dar nerandu kaip čia man pasirašyti 4u.gif  help.gif

viską rasi čia parašai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dalita: 28 birželio 2006 - 10:32
Man parašai patinka. Pati savo leliuką parodau ir į kitus pažiūriu bigsmile.gif Gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mekačka @ 2006 08 30, 18:26)
Man parašai patinka. Pati savo leliuką parodau ir į kitus pažiūriu  bigsmile.gif  Gražu  thumbup.gif

Man taip pat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltupyte @ 2005 05 02, 21:14)
Man tai gražiau kuklesni parašai,bet čia skonio reikalas.Nesuprantu tik bardako,kai visko daug prikrauta  blink.gif Dar keistai atrodo,kai rašo vaikučio svorį kas mėnesį ,gal čia mamytės jaudinasi ir bijo pamiršt kiek priaugo jų atžalėlė  biggrin.gif  4u.gif


nu gi parašys iki kokių metukų maximum ir viskas mirksiukas.gif ..
o man patinka-gali palyginti ir šiaip gražu yra kur akį paganyt,pasigrožėt mažiukais wub.gif
Atsakyti
Zmones labai skirtingi: vieni atviri visiems, kiti tik saviems, treti is vis uzdaro budo. Pastariesiems yra nesuprantamas kitu noras tureti parasus ir dar su asmenine informacija joje.. Vat ir visa matematika! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(awiux @ 2006 09 25, 20:44)
o man patinka-gali palyginti ir šiaip gražu yra kur akį paganyt,pasigrožėt mažiukais wub.gif

man irgi daug kas patinka, bet negi nesuprantama kad parašai apkrauna forumą? doh.gif ir netgi taisyklėse parašyta kad vaikučių pasiekimamas (tokiems kaip svoris ir ūgis) yra skirtas dienoraštis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2006 09 26, 08:59)
man irgi daug kas patinka, bet negi nesuprantama kad parašai apkrauna forumą? doh.gif  ir netgi taisyklėse parašyta kad vaikučių pasiekimamas (tokiems kaip svoris ir ūgis) yra skirtas dienoraštis mirksiukas.gif
Va va, tą patį norėjau parašyt drinks_cheers.gif
Ir dar... Na, užsidedat tas liniuotes nėštukių, ar vaiko svorį kas mėnesį, tai ir dėkit tuo parašus tik atitinkamose temose, pvz.: bendraamžiuose, ar nėštukių pašnekiuose, kur tikrai yra aktuali ta informacija. Bet jau kai pradeda kabint tuos parašus visose absoliučiai temose, kur pašnekovėms nei aktualu, nei gražu, tik akis gadina tie margumynai ir forumą apkrauna doh.gif
Atsakyti
Na nežinau, čia yra mamų forumas ir visa kas susiję su motinyste, kūdikiais ir pan. man yra normalu. Tame tarpe ir liniuotės rolleyes.gif

Bet va neerzinsiu dabar savo liniuote biggrin.gif

P.S. Man jau yra instinktas paspausti tą mygtuką, kad atsirastų parašas.
Be to kam nepatinka juos skaityti tegu ir neskaito, yra kam įdomu paskaitinėti ir į nuotraukėles paveizėti mirksiukas.gif
Atsakyti
Nežinau ar apie tai buvo kalbėta. Asmeniškai aš prie forumo prisijungiu per mobilų telefoną. Ekranas mažas, kainuoja kiekvienas kb. Tai mobilaus ekrane dažnai pamatau tokį vaizdą - 20 eilučių situojamo teksto, po to thumbup.gif thumbup.gif , kartais dar būna "pritariu". Po to dar 10 eilučių liniuočių, vardų ir panašiai. Šiaip tai labai nervina ir nemažai kainuoja.
Atsakyti
Medini, jei parašai tikrai trukdo, gali juos išsijungt. Savo valdymo skyde galima tą padaryt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2006 09 27, 09:13)
Medini, jei parašai tikrai trukdo, gali juos išsijungt. Savo valdymo skyde galima tą padaryt  mirksiukas.gif

Bet SPAMinių žinučių neišjungsi. doh.gif
Atsakyti