Įkraunama...
Įkraunama...

Forumo dalyvių parašai

QUOTE(luokė @ 2006 05 09, 23:52)
taip buvo, dabar specialiai taip padaryta, kad tie parašai nesimėtytų bet kur. pvz, jei tu ruošies vestuvėms, bendrauji vestuvių forume, tuo pačiu ir dar kur nors, pvz, paplepėjimuose. ten, kur neaktualu, kiek liko iki tavo vestuvių, nededi varnelės. o kai rašai vestuvių temose, uždedi. visos laimingos ir patenkintos  bigsmile.gif


Aa, aišku. Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*ramunė* @ 2006 05 12, 18:07)
Man labai patinka parašai thumbup.gif
Tai pirmas darbas,kurį pasistengiau atlikti - atėjus į forumą lotuliukas.gif
Na nemanau kad kam nors gali trukdyti parašai.Aš visus paskaitau kiek būna thumbup.gif



aš taip pat drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nesuprantu tokių parašų wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2006 05 13, 20:36)
Nesuprantu tokių  parašų  wacko.gif

man parašai visai nemaišo,o atvirkščiai gražu į juos pasižiūrėti.Ir nelabai supratau kas negerai šitam paraše,ar aš kažką ne taip supratau g.gif
Atsakyti
Pasižiūrėjau dabar to nario parašiuką, nesimato viso unsure.gif arba neužkrauna...
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2006 05 14, 11:43)
Pasižiūrėjau dabar to nario parašiuką, nesimato viso  unsure.gif  arba neužkrauna...

aš tik matau paraša 'mylimiausia mergytėsmile.gif' jei neklystu,todėl ir nesupratau kas blogo tame paraše,tada dar pabalvojau gal su avataru kas negerai,bet lyg ir viskas tvarkoj user posted image
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2006 05 14, 11:43)
Pasižiūrėjau dabar to nario parašiuką, nesimato viso  unsure.gif  arba neužkrauna...

Arba moderatoriai sutvarkė rolleyes.gif
Atsakyti
man šiaip jokie parašai nemaišo - nei ilgi, nei trumpi. kaip tik įdomu paskaitinėti kas ten prirašyta ax.gif

o savo liniuotė pati mylimiausia, nes kasdien žinau kiek mano pupsikui dienelių, kaip greit jis augo, o toks mažutis buvo wub.gif o kartais ir per greit tos dienelės skaičiuojasi, atrodo ką tik gimė, o jau va visas vyrukas wub.gif aišku dar nuotraukytė, kad visi matytų kokį fainuoliuką auginu blush2.gif tongue.gif
Atsakyti
man tai taip pat sie parasai patinka labai grazu kai gali paziureti kitu vaikucius kokio amziaus ir savo parodyti smile.gif
Atsakyti
man tai irgi parasai nemaiso, kaip sake viena mamyte nesikartosiu bet tikrai grazu paziureti drinks_cheers.gif
Atsakyti
aš vis dar nerandu kaip čia man pasirašyti 4u.gif help.gif
Atsakyti
schmoll.gif
Atsakyti