Įkraunama...
Įkraunama...

Forumo dalyvių parašai

QUOTE(lijo @ 2006 03 07, 19:07)
dar reiktų nuotraukų citavimo atsikratyti, nes l. daug vietos užima  g.gif

o man atrodo, kad tai parodo pačio žmogaus sugebėjimą cituoti. juk jei nori pacituoti iš visos žinutės gal tik vieną sakinį. imi visą sakinį o tada ir pratrini kas nereikalinga. taip ir su nuotraukom - cituok, bet tos nuotraukos nuorodą galima ir prasitrinti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2006 03 08, 09:29)
o man atrodo, kad tai parodo pačio žmogaus sugebėjimą cituoti. juk jei nori pacituoti iš visos žinutės gal tik vieną sakinį. imi visą sakinį o tada ir pratrini kas nereikalinga. taip ir su nuotraukom - cituok, bet tos nuotraukos nuorodą galima ir prasitrinti  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif , bet, kad dauguma nesivargina pratrinimu...
Atsakyti
QUOTE(vvandene @ 2006 03 08, 17:22)
drinks_cheers.gif , bet, kad dauguma nesivargina pratrinimu...



va būtent drinks_cheers.gif galima, bet nepratrina schmoll.gif o juk užtenka, pvz., parašyt nic'ą... na kaip riki, gražus darbelis thumbup.gif
Atsakyti
Aš čia kaip ir naujokė, bet man patinka parašai, tai kaip ir savotiška saviraiška, iš jų galima šį tą pasakyti apie patį žmogų, jos keičiasi, tai prideda "šarmo"
Laaaabai ilgų nemačiau, gal jos ir nekaip atrodo, bet bendras vaizdas smagus

user posted image
Atsakyti
Taip taip smile.gif
Atsakyti
Man irgi patinka parašai smile.gif

O norėjau paklausti, negalima kažkaip padaryti, kad parašas būtų pasirenkamas kaip "default", būtų uždedamas automatiškai ir nereiktų vis varnelės spausti? Nes vis pamirštu... sad.gif Ar galima, tik aš nepastebėjau? Ačiū smile.gif
Atsakyti
Man pvz.irgi visai grazu,nors neesu aktuali dalyve ir labai ilgu parasu neesu macius.O gal jau cia ir mano skaitosi ilgas g.gif
Atsakyti
QUOTE(fado @ 2006 04 27, 23:14)
Man irgi patinka parašai smile.gif

O norėjau paklausti, negalima kažkaip padaryti, kad parašas būtų pasirenkamas kaip "default", būtų uždedamas automatiškai ir nereiktų vis varnelės spausti? Nes vis pamirštu... sad.gif Ar galima, tik aš nepastebėjau? Ačiū smile.gif

taip buvo, dabar specialiai taip padaryta, kad tie parašai nesimėtytų bet kur. pvz, jei tu ruošies vestuvėms, bendrauji vestuvių forume, tuo pačiu ir dar kur nors, pvz, paplepėjimuose. ten, kur neaktualu, kiek liko iki tavo vestuvių, nededi varnelės. o kai rašai vestuvių temose, uždedi. visos laimingos ir patenkintos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bleira @ 2006 05 08, 19:26)
Man pvz.irgi visai grazu,nors neesu aktuali dalyve ir labai ilgu parasu neesu macius.O gal jau cia ir mano skaitosi ilgas g.gif
Na, man tavo parašas ilgas atrodo tongue.gif Nors, aišku, būna ir ilgesnių doh.gif Jau kaip man baisu, tai negaliu...
Ir išvis, nesuprantu, kam tos liniuotės reikalingos blush2.gif Suprantu, nėštukėms, tai tikrai aktualu. Bet pvz. kai skaičiuojamos dienos iki vaiko 8-ojo gimtadienio, ar metai, mėnesiai ir dienos, kaip esate susituokę... na, negi jau taip užmirštate tokius dalykus, ar taip jau rūpi tas dienų tikslumas? doh.gif Na, turbūt nesuprast man to cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2006 05 10, 12:38)
Ir išvis, nesuprantu, kam tos liniuotės reikalingos blush2.gif  Suprantu, nėštukėms, tai tikrai aktualu. Bet pvz. kai skaičiuojamos dienos iki vaiko 8-ojo gimtadienio, ar metai, mėnesiai ir dienos, kaip esate susituokę... na, negi jau taip užmirštate tokius dalykus, ar taip jau rūpi tas dienų tikslumas? doh.gif  Na, turbūt nesuprast man to  cool.gif

man gražu kai gražios mintys užrašytos blush2.gif na bet jau tos rusiškos liniuotės-košmarius kažkoks, sutinku su tavim drinks_cheers.gif beskonybė schmoll.gif
Atsakyti
Na pamirst tai nepamirstam,bet man paprasciausiai grazu user posted image,kieviena kart parasius pasidziaugiuser posted image.Kitos gal pasiziuri kuriom grazuuser posted image.Man patinka ir niekuom negaliu padet...user posted image
Atsakyti
Man labai patinka parašai thumbup.gif
Tai pirmas darbas,kurį pasistengiau atlikti - atėjus į forumą lotuliukas.gif
Na nemanau kad kam nors gali trukdyti parašai.Aš visus paskaitau kiek būna thumbup.gif
Atsakyti