Įkraunama...
Įkraunama...

Forumo dalyvių parašai

na tikrai kaikurių dalyvių parašai akį rėžia bigsmile.gif ir tam, kad kompas pavežtų, reikia pastoviai uždaryt SM puslapį biggrin.gif
Manau, reiktų kažkiek pagarbos ir kitiems dalyviams - paprasčiausiai nedėti varnelės ant pastabos "ar įjungti parašą". Man patiko šis moderatorių sprendimas thumbup.gif
Ir kompas "veža", ir akių neskauda tongue.gif
Atsakyti
O man be parašų kažkaip liūdna pasidarė verysad.gif . Iškart forumas tapo kažkoks rimtas ir sausas g.gif . Vat ir aš likau be parašo unsure.gif
Atsakyti
man atrodo , kad parašas - kiekvieno asmeninis reikalas smile.gif
Atsakyti
Ir man parasa istryne, nors buvo tik su vaiko metais, toks simbolinis. Bet as isidesiu vel. Bent po viena tikrai turetu buti galima.
Atsakyti
QUOTE(laguna @ 2006 02 20, 18:10)
Ir man parasa istryne, nors buvo tik su vaiko metais, toks simbolinis. Bet as isidesiu vel. Bent po viena tikrai turetu buti galima.

Niekas neištrynė, parašas vietoj, tik dabar rašant žinutę reikia uždėti varnelę, jeigu nori, kad parašą rodytų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laguna @ 2006 02 20, 18:10)
Ir man parasa istryne, nors buvo tik su vaiko metais, toks simbolinis. Bet as isidesiu vel. Bent po viena tikrai turetu buti galima.



QUOTE(fukuotukaf @ 2006 02 20, 18:28)
Niekas neištrynė, parašas vietoj, tik dabar rašant žinutę reikia uždėti varnelę, jeigu nori, kad parašą rodytų 4u.gif

rolleyes.gif na gal neistryne nes mano ne vienas...... rolleyes.gif
Atsakyti
Lengviau atsikvėpiau, kai suradau nustatymuose "išjungti parašus". Būtų labai gerai, kad dar būtų ir nustatymas, leidžiantis išjungti profilio duomenų rodymą (išskyrus nick'ą) kairėje. O tai dabar taip durnai gaunasi, kai į ekraną nemažoje rezoliucijoje sutelpa DU postai, kur patį postą sudaro 2-3 eilutės. Neišjungus parašų, būdavo ir taip, kad 1 eilutės postas užima visą pusląpį ir pagrindinę jo dalį sudaro visokios liniuotės, judantys paveiksliukai ir kita "informacija", kuri, dalyviui aktyviau dalyvaujant, forumo temoje yra pakartojama daugybę kartų.
T.y. tam kad surastum naudingą informaciją, tenka akimis atfiltruoti ją iš daugybės "šiukšlių".

Vienam forume, protestuodamas prieš staiga užėjusią mažvaikių madą dėti į parašą animuotus GIFus, į parašą įsidėjau tris plasnojančias sparnais kiaules. Atrodė efektingai.

Netiquette sako, kad parašas neturi užimti daugiau nei 3-4 teksto eilutes. Ir čia e-mailo parašas! Tai ką kalbėti apie forumo posto parašą?!
Atsakyti
QUOTE(DidyšišBaišušiš @ 2006 02 23, 17:14)
Lengviau atsikvėpiau, kai suradau nustatymuose "išjungti parašus". Būtų labai gerai, kad dar būtų ir nustatymas, leidžiantis išjungti profilio duomenų rodymą (išskyrus nick'ą) kairėje. O tai dabar taip durnai gaunasi, kai į ekraną nemažoje rezoliucijoje sutelpa DU postai, kur patį postą sudaro 2-3 eilutės. Neišjungus parašų, būdavo ir taip, kad 1 eilutės postas užima visą pusląpį ir pagrindinę jo dalį sudaro visokios liniuotės, judantys paveiksliukai ir kita "informacija", kuri, dalyviui aktyviau dalyvaujant, forumo temoje yra pakartojama daugybę kartų.
T.y. tam kad surastum naudingą informaciją, tenka akimis atfiltruoti ją iš daugybės "šiukšlių".

Vienam forume, protestuodamas prieš staiga užėjusią mažvaikių madą dėti į parašą animuotus GIFus, į parašą įsidėjau tris plasnojančias sparnais kiaules. Atrodė efektingai.

Netiquette sako, kad parašas neturi užimti daugiau nei 3-4 teksto eilutes. Ir čia e-mailo parašas! Tai ką kalbėti apie forumo posto parašą?!


niu kas per daug tas nesveika... ilgiausias mano matytas yra Mamiciuko (va cia)

o pati turiu 2, nes vestuviu laukiuosi smile.gif kai praeis isimsiu :)ir man juokingi tie kur gimtadienius is abieju galu skaiciuoja, nu nzn... g.gif g.gif g.gif atgalines skaiciukles ta padeda, pats paprastai atgal nesuskaiciuosi, bet kam tada paprasta...

nu ir dar manu, kad liuks liniuotes nestukems ir ciklo smile.gif gyvenima palengvina labai smile.gif

o paveiksliukai parase neatrodo man informatyvus smile.gif

p.s. dabar kai ne visu parasus cia rodo, tai be pigu ant kitu varyt - nepasakysi "pirma savo darza susitvarkyk" lotuliukas.gif
Atsakyti
Man tai asmeniškai labai patinka vaikučių liniuotės, bet tikrai kad būtų skoningos.
Žinoma dėl skonio nesiginčijama, bet juk ir pačios turim suprast kad čia viešas forumas ir perkrauti ji tikrai nereikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(mikepodukofke @ 2006 02 20, 03:00)
nestukiu, ovuliaciju, busimu vestuviu liniuotes pateisinu, nes taip ir lengviau bendrauti atitinkamoje temoje, o  ir paciam atbuline data skaiciuoti sunku...

drinks_cheers.gif
manau dabar labai gerai padarė, kad kada nori, tada parašą rodai...juk ne visose temose yra aktualu, kad tu nestuke.gif ar, kad tavo vaikui trys metai...
o ilgi parašai mane erzina tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(vvandene @ 2006 03 07, 19:11)
drinks_cheers.gif
manau dabar labai gerai padarė, kad kada nori, tada parašą rodai...juk ne visose temose yra aktualu, kad tu  nestuke.gif  ar, kad tavo vaikui trys metai...
o ilgi parašai mane erzina  tongue.gif



va čia, mano galva, geras patobulinimas thumbup.gif man svarbu kartą per dieną pamatyti, kiek liko iki vestuvių lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif visai nebūtina kiekvienoj žinutėj 4u.gif dar reiktų nuotraukų citavimo atsikratyti, nes l. daug vietos užima g.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 03 07, 20:07)
dar reiktų nuotraukų citavimo atsikratyti, nes l. daug vietos užima  g.gif

taip taip drinks_cheers.gif labai geras pasiūlymas.
Atsakyti