Įkraunama...
Įkraunama...

Forumo dalyvių parašai

parasa galima riboti zenklais, ne kb
Atsakyti
Visu pirma norečau pasakyt kad labai jau daug pas jus tu liniuočiu g.gif g.gif . Juk ne vaikučiai esat mirksiukas.gif
Atsakyti
Zanetux, o kam tau net 2 neštumo liniuotės? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Upsiukas @ 2005 12 30, 14:21)
Zanetux, o kam tau net 2 neštumo liniuotės? g.gif

na cia turbut netycia taip nes anksciau nebuvo g.gif g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(knielita @ 2005 05 02, 12:51)
Man parašai netrukdo  ax.gif , o  ir gražiau atrodo pati žinutė  biggrin.gif



man taip pat netrukdo parašai, o dar gražiau thumbup.gif
O mano parašas ir taip nėra ilgas ax.gif , bet moderatoriai vistiek nutrynė mano vaiko varda g.gif Nors pas kurias kitas mamas parašai yradaug ilgesni ax.gif
Atsakyti
Skoningi ir neperkrauti parašai yra gražu. Ir nereikia lygiuotis į tas, kurios nepaiso taisyklių. Prisikiša po 4 liniuotes mamos, dar po paveiksliuką judantį, paskui dejuoja, kad ilgai SM kraunasi doh.gif Taigi, nešiukšlinkim kieme, kuriam esam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Buriuke @ 2006 01 22, 15:31)
man taip pat netrukdo parašai, o dar gražiau  thumbup.gif
O mano parašas ir taip nėra ilgas  ax.gif , bet moderatoriai vistiek nutrynė mano vaiko varda  g.gif  Nors pas kurias kitas mamas parašai yradaug ilgesni  ax.gif


kam tau dvi vaiko liniuotes, kurios skaiciuoja ta pati? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gritte @ 2006 02 02, 07:31)
kam tau dvi vaiko liniuotes, kurios skaiciuoja ta pati? g.gif

Bet informacija skirtinga mirksiukas.gif
Atsakyti


QUOTE(Zaiza @ 2006 02 03, 15:14)
Bet informacija skirtinga  mirksiukas.gif

skaiciuoja ta pati rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaiza @ 2006 02 03, 16:14)
Bet informacija skirtinga  mirksiukas.gif


Dieve mane, man čia pats akivaizdžiausias forumo negerbimo pavyzdys unsure.gif
Jeigu jau įsidėjot liniuotę "kiek vaikui metui", nejau taip sunku susiskaičiuot kiek liko iki n-ojo gimtadienio.
Atsakyti
QUOTE(vivaflame @ 2005 07 15, 20:53)

QUOTE(PaMeL @ 2005 12 19, 18:11)

QUOTE(Buriuke @ 2006 01 22, 15:31)


juokinga man, kai zmones sausio 1 pradeda skaiciuoti kiek iki kaledu liko ir dar eglute uzsideda.
Kam reikia dvieju liniuociu skaiciuojanciu vieno vaiko amziu ta man irgi mistika.
sviestas sviestuotas, "mums 3 metai ir 2 menesiai, iki 4 gimtadienio liko 10 men." nu sorry bet akivaidzu.
paveiksliukai liniuotese man irgi biski aki rezia, ypac kai jie yra po 2 nuotraukom ir 3 liniuotem.

geros mintys parase visada gerai atrodo.

nestukiu, ovuliaciju, busimu vestuviu liniuotes pateisinu, nes taip ir lengviau bendrauti atitinkamoje temoje, o ir paciam atbuline data skaiciuoti sunku...
jubiliejines liniuotes jau ant ribos, taciau buna labai grazios, tai tada ir as susilydau...

ir kas tiesa tas tiesa... apie zmogaus skoni gali nuspresti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mikepodukofke @ 2006 02 20, 03:00)
Kam reikia dvieju liniuociu skaiciuojanciu vieno vaiko amziu ta man irgi mistika.
sviestas sviestuotas, "mums 3 metai ir 2 menesiai, iki 4 gimtadienio liko 10 men." nu sorry bet akivaidzu.


tiesa.
ir apskritai, kokia mama gali pamiršti savo vaikų/-o gimtadienį? g.gif blink.gif tokie dalykai nepamirštami, kad ir kiek vaikų turėtum schmoll.gif



Atsakyti