Įkraunama...
Įkraunama...

6 men

QUOTE(mirasevindik @ 2008 05 02, 18:22)
nu jo zinai ir man tas pats!!! bet gal kaip nors!!!  mirksiukas.gif bet siandien jau ir issedi ilgiau viena!!! gal po galais prades sedeti ir zaisti viena blush2.gif
dar tiesa kaip sekasi su televizoriaus ziurejimu!!! mano tai akiu nenuleidzia!! sakau jau greit akinius reiks pirkt jai!!!




zinai, as kai noriu ryte greitai po dusu palyst, mazius jau pabudes buna, tai i lovyte prikraunu zaislu, ir ijungiu telika blush2.gif tylu ramu blush2.gif
ir labai i kompa vepso blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganiauskiene @ 2008 05 02, 17:49)
zinai, as kai noriu ryte greitai po dusu palyst, mazius jau pabudes buna, tai i lovyte prikraunu zaislu, ir ijungiu telika blush2.gif  tylu ramu blush2.gif
ir labai i kompa vepso blush2.gif

ar tavo mazius jau tvirtai pats sedi ar tik siaip??? pasedi ir griuna? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mirasevindik @ 2008 05 02, 18:51)
ar tavo mazius jau tvirtai pats sedi ar tik siaip??? pasedi ir griuna? ax.gif


sedi tvirtai, siandien ypac juokiaus is maziaus. pasodinau ant zemes padaviau masineles. tai vos spagato nepadare masineliu besiekiant bigsmile.gif ir kazkaip idomiau sliauze, pasikises viena koja po uzpakaliu. ant vieno keleno pasiremdamas pasikelia, masinele pasieme ir vel sedi bigsmile.gif taip per puse kambario nuropojo ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
kaip greit bega laikas, jau bendraujame du menesius. maudau vonioj su sauja juros druskos.bent jau pas mus pilna maximoj visokios. pasimatysim po poros dienu smile.gif
Atsakyti
niu va, žiūriu visi kraustosi, lagaminus kraunasi, o mus palieka verysad.gif , kažkaip visi į tą spalio pradžią sulindo. O Raganiauskienes ir mirasevindik mažiai tai mamytėms ramaus šešadienio nedavė. Maniškis šaunuolis - šeštadienį baliuką ištvėrė, vyno abu "ant drąsos" įkalėm ir sekmadienį paryčiui sugalvojom pažiūrėti, kaip pasaulis atrodo biggrin.gif

Mano molekulė irgi baisus mamyčiukas soske.gif . Ypač į pavakarę. Kol manęs nemato, negirdi, tinka ir tetis, ir brolis, ir sesė. Tik mano balsą išgirsta, tuoj nepasitenkinimas didžiausias doh.gif O dabar tai sugalvojo - kai ant žemės padedu, priropoja, kabinasi į kelnes ir stojasi. Net pajudėti nelabai gali, nes stovėtojas iš jo dar menkas - tuoj krenta.

Labanakt visiems. ramios jums naktelės (ir sau irgi ax.gif )
Atsakyti
sveikos mamkos mirksiukas.gif
ilendu pro reta pasigirti arba nlb ax.gif tai va papasakosiu ir apie musu beveik septyniu menesiu, bet dar be poros dienu mirksiukas.gif

tvirtai sedeti pradejo dar tik kokia savaite, kai laikau uz kojyciu, tai bando atsisesti pati, labai smagiai moka ploti rankytem, isgirdus muzika pradeda sokti smile.gif ir vakar sugebejo atkartoti TETE wub.gif kas liecia vaiksciojima, tai kazkaip sunkiai merginai sekasi, man atrodo nlb supranta ka su tom kojom veikti lotuliukas.gif ns kai pradedi ja vesti, tai ji strikinet abiem kojom pradeda ir nervas ir juokas ima lotuliukas.gif
Atsakyti
kas liecia vaiksciojima, tai kazkaip sunkiai merginai sekasi, man atrodo nlb supranta ka su tom kojom veikti lotuliukas.gif ns kai pradedi ja vesti, tai ji strikinet abiem kojom pradeda ir nervas ir juokas ima lotuliukas.gif
[/quote]


maniskis ir toks pat, dar tex paaugt, kad suprastu, kad kojytes ne tik sokinejimui ir i burnyte kisti galima bigsmile.gif
Atsakyti
nu jo lotuliukas.gif bet uz tai jai tai tiek dziaugsmo buna kai pastatau ant kojyciu. as net pasiskaiciau savo vyresneles tokius pasiekimus, tai 5 men jau sedejo, 7 men jau aplink stala ir t.t. pasiramstydama vaiksciojo.
o beje dantuku tai dar nei su ziburiu nerandam schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kornelija.k @ 2008 05 02, 22:52)
nu jo  lotuliukas.gif  bet uz tai jai tai tiek dziaugsmo buna kai pastatau ant kojyciu. as net pasiskaiciau savo vyresneles tokius pasiekimus, tai 5 men jau sedejo, 7 men jau aplink stala ir t.t. pasiramstydama vaiksciojo.
o beje dantuku tai dar nei su ziburiu nerandam  schmoll.gif

na mes irgi nerandam su raganiauskiene!! tai nieko tokio kad ir jus nerandat!!! mirksiukas.gif
Atsakyti
nu ka, tai jau musu siandien gimtadienis 7 menesio birthday.gif eisim ziuret kas 7 men temelej vyksta mirksiukas.gif smagiu pasiekimu 4u.gif

su mamyciu diena visas soske.gif
Atsakyti
mirasevindik kaip laikais? kaip mergyte? 4u.gif su mamyciu svente 4u.gif
Atsakyti
mes mamytes irgi keliaujam i 7menesiuku temele,ten ir susitiksim drinks_cheers.gif
Atsakyti