Įkraunama...
Įkraunama...

6 men

Labutis mirasvendik,Raganauskiene,la bamba smile.gif Mano mažiukui rytoj 7 mėnėsiukai thumbup.gif tai noriu trumpam atisveikintis ir lauksiu jus 7 menesiuke su savo mažyliais.Mano Donatelis šiandien pradėjo ropoti,tikra dovana man thumbup.gif tik ropoja labai jokingai atbulai ir į šonus. Iki ir gero vakaro 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksėna @ 2008 05 01, 20:53)
Labutis mirasvendik,Raganauskiene,la bamba smile.gif Mano mažiukui rytoj 7 mėnėsiukai thumbup.gif tai noriu trumpam atisveikintis ir lauksiu jus 7 menesiuke su savo mažyliais.Mano Donatelis šiandien pradėjo ropoti,tikra dovana man thumbup.gif tik ropoja labai jokingai atbulai ir į šonus. Iki ir gero vakaro 4u.gif

nesuprantu kaip jusu tie vaikai taip daug moka!??? mano net nenori guleti viena ant zemes o jau nekalbu ant pilvo, kosmaras kazkoks!! o jei negules ant pilvo tai niekaip neismoks ropoti! verysad.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mirasevindik @ 2008 05 02, 12:39)
nesuprantu kaip jusu tie vaikai taip daug moka!??? mano net nenori guleti viena ant zemes o jau nekalbu ant pilvo, kosmaras kazkoks!! o jei negules ant pilvo tai niekaip neismoks ropoti!  verysad.gif  doh.gif



nesijaudink, maniskis ir tyngi ant pilvo guleti, manau viskas savo laiku smile.gif
pati kaip jauties? kaip mazyles apetitas? 4u.gif
Atsakyti
Na mamyte as cia gal maziau dalyvavau,bet noriu atsisveikinti,mums siendien jau 7menesiukai tai iskeliaujam.O mes ir tingim ant pilvo gulet ,ir vartytis tai lankom manksteles ir nebedaug truksta kad apsiverstu ir ant pilvo ilgiau paguli(nors mums truksta vieno menesiuko).Vakar tik va pats atsisedoir sedejo kaip zvake ilgai ilgai ir paciam patiko lotuliukas.gif ,dantu neturim ir nropojam, doh.gif tai va tiek mamytes.
Sekmes visoms 4u.gif
Atsakyti
labukas visoms ir kartu ate 4u.gif mums siandien irgi 7 menesiu jubiliejus lotuliukas.gif
ka pasiekem per tiek laiko? ropojam atbuliniu labai neblogai, stovim keturiomis ir siubuojam pirmyn- atgal, jau neblogai sedi, bet pati kad atsisestu tai reikia ranka dar duot kad isikibtu ir prisitrauktu. ka cia dar.. 2 dantukai- perliukai thumbup.gif siaip naktimis parsati miega, ir siaip zyszliuke, laukiam dantuku virsuje nes jau pasmailejimas yra.
tai tiek, mamukai, susimatysime 7 menesiuke. iki!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganiauskiene @ 2008 05 02, 12:28)
nesijaudink, maniskis ir tyngi ant pilvo guleti, manau viskas savo laiku smile.gif 
pati kaip jauties?  kaip mazyles apetitas? 4u.gif

na raganiauskiene!! visos issikrausto is cia tai mes vienos liksim!!!! pati tai jauciuos kaip suvezinta smile.gif galva sukasi miego truksta!!! o mazoji lyg jau ir geriau!! jau ir koses nemazai siandien suvalge!! ir vakar vakare darzoviene su apetitu kapojo!! gal pienas atsibodo biggrin.gif o kaip jums sekasi???
Atsakyti
QUOTE(mirasevindik @ 2008 05 02, 14:40)
na raganiauskiene!! visos issikrausto is cia tai mes vienos liksim!!!! pati tai jauciuos kaip suvezinta  smile.gif  galva sukasi miego truksta!!! o mazoji lyg jau ir geriau!! jau ir koses nemazai siandien suvalge!! ir vakar vakare darzoviene su apetitu kapojo!! gal pienas atsibodo biggrin.gif o kaip jums sekasi???



mirasevindik reikia ir mums po truputi krautis lagaminus ir ruostis kelionei i 7menesi bigsmile.gif ax.gif blush2.gif

tikrai gal mergytei pienukas pabodo? g.gif
na maniskis nebevalgo kosiu savo visai schmoll.gif kas jam uzejo g.gif blynus uztai miltinius kerta, nes zandai sprogti gali bigsmile.gif nakti labai per miegus blaskosi, neramus doh.gif


mirasevindik gerk daugiau skysciu, daugiau jogurto valgyk, greiciau pasijusi geriau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganiauskiene @ 2008 05 02, 14:51)
mirasevindik reikia ir mums po truputi krautis lagaminus ir ruostis kelionei i 7menesi bigsmile.gif  ax.gif  blush2.gif

tikrai gal mergytei pienukas pabodo? g.gif
na maniskis nebevalgo kosiu savo visai schmoll.gif  kas jam uzejo g.gif  blynus uztai miltinius kerta, nes zandai sprogti gali bigsmile.gif  nakti labai per miegus blaskosi, neramus doh.gif
mirasevindik gerk daugiau skysciu, daugiau jogurto valgyk, greiciau pasijusi geriau 4u.gif

tai kad zinok tiesa pasakius nieko man nesinori!!!! tik miego!!! o siandien mama atsiunte melisu arbatos tai zinok geria!! o siaip arbatu neikisu! naktimis ji man miega jau gerai!! o dantuku nei matyt nesimato!!! doh.gif ir tiesa siandien ji man valgo normaliau nei pries kelias dienas tfu tfu tfu!!!! kaip nors ir jums praeis tas kapryzas! o beje kiek mazdaug sveriat?
Atsakyti
QUOTE(mirasevindik @ 2008 05 02, 17:42)
tai kad zinok tiesa pasakius nieko man nesinori!!!! tik miego!!! o siandien mama atsiunte melisu arbatos tai zinok geria!! o siaip arbatu neikisu! naktimis ji man miega jau gerai!! o dantuku nei matyt nesimato!!! doh.gif ir tiesa siandien ji man valgo normaliau nei pries kelias dienas tfu tfu tfu!!!! kaip nors ir jums praeis tas kapryzas! o beje kiek mazdaug sveriat?



isivaizduoju. na maniskis, ne tik zirzlas, bet ir oziukas neblogus jau turi g.gif tiek cypia iki pamelynavimo, jei ant ranku pagal uzsakyma nepaemi doh.gif
o sveriam dabar net nzn pries kelias savaites sveremes tai 9kg 200 ugis buvo 70cm
dabar reikes vel eit pasisvert.
o kas del arbatu, tai maniskis meilisos su ramunelem pliurina. jam labai patinka, o is Hipp nieko ikisti negaliu. naktim retai kada geria arbata, tik blaskosi labai.
Atsakyti
QUOTE(Raganiauskiene @ 2008 05 02, 17:06)
isivaizduoju. na maniskis, ne tik zirzlas, bet ir oziukas neblogus jau turi g.gif tiek cypia iki pamelynavimo, jei ant ranku pagal uzsakyma nepaemi doh.gif
o sveriam dabar net nzn pries kelias savaites sveremes tai 9kg 200 ugis buvo 70cm
dabar reikes vel eit pasisvert.
o kas del arbatu, tai maniskis meilisos su ramunelem pliurina. jam labai patinka, o is Hipp nieko ikisti negaliu. naktim retai kada geria arbata, tik blaskosi labai.

nu jie matyt dabar visitokie!! mano irgi jei nepaimi ant ranku rekia kaip skerdziamas parselis!!
Atsakyti
QUOTE(mirasevindik @ 2008 05 02, 18:13)
nu jie matyt dabar visitokie!! mano irgi jei nepaimi ant ranku rekia kaip skerdziamas parselis!!



bet kaip susitvarkyt g.gif praeita kart norejos jau ir per sikna uzmest doh.gif kantrybes jau nebeturiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganiauskiene @ 2008 05 02, 17:18)
bet kaip susitvarkyt g.gif  praeita kart norejos jau ir per sikna uzmest doh.gif  kantrybes jau nebeturiu schmoll.gif

nu jo zinai ir man tas pats!!! bet gal kaip nors!!! mirksiukas.gif bet siandien jau ir issedi ilgiau viena!!! gal po galais prades sedeti ir zaisti viena blush2.gif
dar tiesa kaip sekasi su televizoriaus ziurejimu!!! mano tai akiu nenuleidzia!! sakau jau greit akinius reiks pirkt jai!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirasevindik: 02 gegužės 2008 - 17:34