Įkraunama...
Įkraunama...

6 men

QUOTE(Raganiauskiene @ 2008 05 01, 13:44)
tik nepersistenk, kad gero noredama blogiau paciai nebutu.
nors ka as sakau, maniskis ir rankinukas doh.gif
valgyk daugiau jogurto, greiciau atsigausi.

dekui uz rupesti mano angel_not.gif friends.gif angel.gif sargai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mirasevindik @ 2008 05 01, 14:47)
dekui uz rupesti mano angel_not.gif  friends.gif  angel.gif  sargai wub.gif




o kas daugiau palaikys jei ne mes? g.gif blush2.gif 4u.gif
o is kurios Lietuvos vietos esi?
Atsakyti
QUOTE(Raganiauskiene @ 2008 05 01, 13:50)
o kas daugiau palaikys jei ne mes? g.gif  blush2.gif  4u.gif
o is kurios Lietuvos vietos esi?

is radviliskio, o mama gyvena panevezyje
Atsakyti
QUOTE(mirasevindik @ 2008 05 01, 14:52)
is radviliskio, o mama gyvena panevezyje




o as Kursenu, siauliu rajonas. seniai jau svetimoj salelei gyveni? as jau du metai, ir ziuriu, kad dar galo nematyt schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganiauskiene @ 2008 05 01, 13:54)
o as Kursenu, siauliu rajonas. seniai jau svetimoj salelei gyveni? as jau du metai, ir ziuriu, kad dar galo nematyt schmoll.gif

as jau 4 metai danijoje ir nezadu grysti!! tik kartais kai labai viena jauciuos noriu namo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mirasevindik @ 2008 05 01, 14:56)
as jau 4 metai danijoje ir nezadu grysti!! tik kartais kai labai viena jauciuos noriu namo blush2.gif




oho 4metai bigsmile.gif ir kaip istverei g.gif as per tuos du metus tiek asaru isliejau blush2.gif ir dabar norisi namo, nes jauciuos viena cia. tik sulaiko tai, kad kur gyvensi, kaip maziu islaikysiu. pakolkas cia Londone geriau. bet visur gerai, kur musu nera blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganiauskiene @ 2008 05 01, 14:00)
oho 4metai bigsmile.gif  ir kaip istverei g.gif  as per tuos du metus tiek asaru isliejau blush2.gif  ir dabar norisi namo, nes jauciuos viena cia. tik sulaiko tai, kad kur gyvensi, kaip maziu islaikysiu. pakolkas cia Londone geriau. bet visur gerai, kur musu nera blush2.gif

tiesa sakai!! o tavo busimas vyras ne lietuvis?
Atsakyti
QUOTE(mirasevindik @ 2008 05 01, 15:02)
tiesa sakai!! o tavo busimas vyras ne lietuvis?




Lietuvis biggrin.gif nes cia pabuvus i kitu saliu vyrus kazkaip nesiziuri schmoll.gif o kas dar keisciausia, kad mes Lietuvoj vienas nuo kito netoli gyvenom, ir nebuvom pazystami. mirksiukas.gif rolleyes.gif
o kaip tau Danija, labai patinka?
Atsakyti
QUOTE(Raganiauskiene @ 2008 05 01, 14:04)
Lietuvis biggrin.gif  nes cia pabuvus i kitu saliu vyrus kazkaip nesiziuri schmoll.gif  o kas dar keisciausia, kad mes Lietuvoj vienas nuo kito netoli gyvenom, ir nebuvom pazystami. mirksiukas.gif  rolleyes.gif
o kaip tau Danija, labai patinka?

jo siaip jau viskas butu gerai jei mama salia butu!!!! nezinau gal ir ja cia grei atsivesiu blush2.gif tai bus abiems lengviau! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mirasevindik @ 2008 05 01, 15:08)
jo siaip jau viskas butu gerai jei mama salia butu!!!! nezinau gal ir ja cia grei atsivesiu blush2.gif  tai bus abiems lengviau! biggrin.gif



mano mama pabuvojo cia tik viena karta, bet pasak jos pauksciu salis jai nepatiko lotuliukas.gif per daug jai visokiu juodziu. lotuliukas.gif

zinoma, jai tavo mama viena, kodel neatsivezus ir tau lengviau butu ir mamai, anukus matyt, palepint.
sunku kitoj saly kai draugu nera. kai laukiausi, ir galop sedejau namie, maniau, kadvstogas pavaziuos. viena pati kaip pirstas, vyras nuo ryto iki vakaro dirbo.
o ir dabar, norisi iseiti i parka, kad vaikas bendrautu su kitais vaikais, o ir man paciai norisi pasikalbet su kazkuom, bet... tai visa laime, kad internetas yra. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Migdole @ 2008 04 30, 15:00)
druskoj maudyt rekomendavo, kad raumenu tonusas nebutu padidejes. sake, kad jei 10k ismaudyt, vaikas tvirciau sedes, negrius, o stovim mes todel, kad kasdien manksta dariau su juo ir masaza ir zinoma statem nuo kokiu 4men. o sodint pradejau tik kai buvo 6men ir sav. tai dar nedaug laiko praejo, kad tvirtai moketume


reiks pasinaudoti patarimu ir maudyti su druskyte. Gal biškutį atsipalaiduos ir ramesnis taps, nes pats atsisėda nuo 5 mėn, pats atsistojo dar nesulaukęs pilnų 6, tai dabar vaikiaus pilni namai - tik žiūrėk, kur nuropojo ir ką jau rado į burną įsikišti. doh.gif Labiausiai tai patinka šuns uodega, bet tas nuo jo jau pabėga kur nors pasislėpti lotuliukas.gif

O va dantukai tai tiek patys du Velykiniai. Bet nelabai pergyvenu - sako, kuo vėliau dygsta, tuo sveikesni būna. biggrin.gif Mano vyresniesiems tik 8 mėn. išdygo, tai bernas iki šiol su dantiste nepažįstamas, mergičkai vieną kartą susipažinti.

Tiesa, pasigirsim, akd pradėjom jogą su mažium lankyti. Tai labai smagu mums ten. thumbup.gif Ir vyrukas mano vienas tarp mergų biggrin.gif

Sveikatėlės ir stiprybės visiems ir visoms.


Atsakyti
QUOTE(la_bamba @ 2008 05 01, 15:28)
reiks pasinaudoti patarimu ir maudyti su druskyte. Gal biškutį atsipalaiduos ir ramesnis taps, nes pats atsisėda nuo 5 mėn, pats atsistojo dar nesulaukęs pilnų 6, tai dabar vaikiaus pilni namai - tik žiūrėk, kur nuropojo ir ką jau rado į burną įsikišti.  doh.gif Labiausiai tai patinka šuns uodega, bet tas nuo jo jau pabėga kur nors pasislėpti  lotuliukas.gif

O va dantukai tai tiek patys du Velykiniai. Bet nelabai pergyvenu - sako, kuo vėliau dygsta, tuo sveikesni būna.  biggrin.gif  Mano vyresniesiems tik 8 mėn. išdygo, tai bernas iki šiol su dantiste nepažįstamas, mergičkai vieną kartą susipažinti.

Tiesa, pasigirsim, akd pradėjom jogą su mažium lankyti. Tai labai smagu mums ten.  thumbup.gif Ir vyrukas mano vienas tarp mergų  biggrin.gif

Sveikatėlės ir stiprybės visiems ir visoms.

o labai atsiprasau apie kokia druska cia eina kalba, ir koks kiekis jos??? ax.gif blush2.gif
Atsakyti