Įkraunama...
Įkraunama...

6 men

Sveikutės 4u.gif

Ir mano Benediktas jau įžengė į 6 mėnesiuką wub.gif

Dabar esam 8900 gr ir 76 cm, vienu žodžiu, aukšti biggrin.gif

Labai stiprus mano kleckas, viską griebia, viską metą žemyn, pultas, klaviatūra geriausi žaislai. Ką bepaimtų, viskas keliauja į burną doh.gif Pasodintas jau pats išsėdi, būna dar pasvirduliuoja, bet jau tvirčiau jaučiasi. Vartaliojasi nuo nugaros ant pilvo ir atvirkščiai. Labai nori stovėti, tada jaučiasi patenkintas viskuom, bet jis pas mane stovi tik mamos prilaikomas biggrin.gif Daug šneka, burbuliuoja, šūkauja, bet mama ar tete dar nesurezga biggrin.gif Nuo 6 mėnesiuko pradėjo mėgt sultis ir arbatėles, kažkokia mistika biggrin.gif , nes iki to, nieko apart mišinuko neėmė į burnytę doh.gif Labai nemėgsta grūdinių košių, esu prisipirkus tų košelių ir neturiu kur kišt doh.gif , verdu pati. Nemėgsta tai kas saldu, na, tikras vyras biggrin.gif Mes jau valgom mėsytę, nes po operacijos hemoglobinas pakrito, tad tenka jį kelt natūraliomis priemonėmis, o ji nepakils, teks imtis vaistukų verysad.gif Bet užtat daržovienė su mėsa mėgstamiausias patiekalas, bet būtinai turi būti moliūgo biggrin.gif
Kažko prastai pradėjo miegot naktimis. Po ligoninės pasikeitė ritmas, eina miegot apie 21 val tada valgo dar kokią 2 val ir keliasi 6 val doh.gif ( na kaip yra sakoma, jau geriau 4 val nepertraukiamo miego, nei miegas su prabudimais doh.gif ). O šiaip auga stiprus, didelis vyras, anot gydytojų "sabonio kulšiukas" biggrin.gif
Atsakyti
labas mamytes, na va, rodos apetitas normalus smile.gif ismoko te-te ate nzn kazka panasaus lotuliukas.gif moka buteliuka pats nusilaikyt, vartoliotis i visas puses, tik spek saugot. blink.gif
turim katina, tai kai pamato tiesiog dreba kaip maziui jis patinka ir nori paliesti. o kai liecia kailiuka kaciaus, tai tokia sypsena maziaus, kad vaje lotuliukas.gif
sakau reikia gal koki zaisla nupirk, vis ne katino kaili pestu doh.gif ir uodegos i burna nekistu, nes nespeju nusaugot, kai susigruda burnon doh.gif o be to kai as paimu kleckiu, tai is kart pirstai mano plaukuose, o po to saujom pesa. niekaip nenusaugau savo plauku doh.gif tai jau siandien su skarele buvau. pradzioj mazius ziurejo keistai, bet po to priprato thumbup.gif tai taip issaugojau kelius plaukelius mirksiukas.gif lotuliukas.gif

mirasevindik kaip tu laikais? kaip tavo mergyte? 4u.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Migdole @ 2008 04 30, 12:24)
sedi, tik daznai griuna i sona, tai gyd liepe kas antra diena maudyt vandeny su druskos sauja. tai kai sodinu is 4 sonu po pagalve padedu.o kai stovi tai nieko nereikia, zinoma jis laikosi uz lovytes tureklu
Papildyta:
man juokingiausia, kad mazius jegos turi labai daug, tik nezino kaip ja panaudot. pasikelia ant ranku guledamas ant pilvo ir ziuri, arba uzpakali pakelia ant koju pasikeles irgi ant pilvo paguldytas ir tada inkscia, kviecia, nes nezino ka daryt toliau. o dar vakar mokinau ciulptuka ciulpt, ale niekaip, raukosi, kramto tik ne ta silikona o plastmase. smile.gif bet matau, kad jam ciulpimo truksta, tai mano jau visas kaklas, rankos, kojos su melynem smile.gif galvoju, gal gi paciulpsi kiek ciulptuka, na bet niekaip... o jusu vaikai ciulpia?o kuriu neciulpia kaip konpensuojat?

Labas Migdole,mano mažiukas kol pati maitinau tai ne už ka čiulptuko neime,o dabar čiulpa su mielu noru.Man tai ramiau nors yra nusiraminimo budas,nors irgi nevisada padeda doh.gif
Mano pypliukas pradėjo labai gerai tarti MAMA thumbup.gif ir sako jau su supratimu kad aš jo mama thumbup.gif Dar pradėjo taip garsiai rodyti savo nepatinkinima,jei mama trumpam ji palieka kad net lubos dreba biggrin.gif Tikrai hatakteri jau turi OHOHO,tik su jo buk,tik nėšiok,kalbėk,jis viska turi matyti ką mamą daro,tai su vežimėliu po buta važinėjam kad jis butu dėmėsio centre biggrin.gif Tai vakare vos kojos mano eina,pavargstu .Nugara labai skauda nuo nėšiojamu,o mažiukas jau 9 kg.sveria doh.gif
Papildyta:
Labas aistuzele smile.gif O kokia operacija buvo atlikta mažiukui?Vargšiukas toks mažas,o jau operavo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksėna: 30 balandžio 2008 - 22:03
Sveikos pusmetinuku mamytes, smagu paskaitinet kaip jusu kruopiukai laikosi, skaityti ju pasiekimus.Bet kartu ir neramina g.gif kai savaji su jusiskiais palyginu unsure.gif
Maniskis nei ropoja, nei nervuojasi del dantuku, ziuriu kasdien, atrodo kad niekas ten burnyteje nevykasta. schmoll.gif
mane neramina kad jis nesistengia ropoti. blink.gif
Nu bet mes sakom ba ba ba smile.gif dar dabar pradejom ant puodelio po valgio sysiot, nu nesedi jis pats, bet as prilaikau, tai pavyksta. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksėna @ 2008 04 30, 22:00)
Labas aistuzele smile.gif O kokia operacija buvo atlikta mažiukui?Vargšiukas toks mažas,o jau operavo unsure.gif

nieko baisiai rimto, votele uzpakaliukyje verysad.gif bet vat prireike operacijos, nes ji buvo issisakojusi giliau verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuzele: 01 gegužės 2008 - 06:00
Sveikutės 4u.gif

Mano mažyliui šiandien sukako 6 mėnesiukai thumbup.gif Vaikinas labai mėgsta košytes-daržovių ir grūdines. Valgo mišinukus, net dreba buteliuką pamatęs lotuliukas.gif Košytes verdu pati, nėra net ragavęs pirktinių, išskyrus vaisines tyreles.

Šiaip yra judrus vaikas. Labai mėgsta stovėti prilaikomas už pažastėlių. Kol kas dar nesėdim, bet jau nebedaug trūksta. O šiaip vartuokliuku prieš savaitę tapo.

Pamėgom lavinimo kilimėlį wub.gif Ten tiek daug jam įdomių dalykėlių. Ir mėgėjas įvairių žaisliukų. Pamatęs naują žasilą krykštauja. Labai smagi pramoga-plaukų rovimas doh.gif lotuliukas.gif va, čia tai kenčia visų plaukai.
Atsakyti
QUOTE(Raganiauskiene @ 2008 04 30, 17:28)
labas mamytes, na va, rodos apetitas normalus smile.gif  ismoko te-te ate nzn kazka panasaus lotuliukas.gif  moka buteliuka pats nusilaikyt, vartoliotis i visas puses, tik spek saugot. blink.gif 
turim katina, tai kai pamato tiesiog dreba kaip maziui jis patinka ir nori paliesti. o kai liecia kailiuka kaciaus, tai tokia sypsena maziaus, kad vaje  lotuliukas.gif
sakau reikia gal koki zaisla nupirk, vis ne katino kaili pestu doh.gif ir uodegos i burna nekistu, nes nespeju nusaugot, kai susigruda burnon doh.gif  o be to kai as paimu kleckiu, tai is kart pirstai mano plaukuose, o po to saujom pesa. niekaip nenusaugau savo plauku doh.gif tai jau siandien su skarele buvau. pradzioj mazius ziurejo keistai, bet po to priprato thumbup.gif  tai taip issaugojau kelius plaukelius mirksiukas.gif  lotuliukas.gif

mirasevindik kaip tu laikais? kaip tavo mergyte? 4u.gif
user posted image

labas rytelis!!!! na mes laikomes neblogai!!! o dukra vis dar nenori kosiu, tai valgom duona su sviestu pastetu ar dar kuo nors!!o dantu tai taip ir nera verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mirasevindik @ 2008 05 01, 09:48)
labas rytelis!!!! na mes laikomes neblogai!!! o dukra vis dar nenori kosiu, tai valgom duona su sviestu pastetu ar dar kuo nors!!o dantu tai taip ir nera verysad.gif




na gal be apetito?bet vistiek nors duonytes valgo. o jogurtuko nebandai duot? maniskis kerta ir vargo nemato.bet savo kosiu atsisako g.gif neikisu nieko, tai vakar troskinau zuvi su darzovem sviesto padaze. paemiau ir sutryniau su trintuve, kirto kaip uz tevyne bigsmile.gif lotuliukas.gif essen.gif



Atsakyti
QUOTE(Raganiauskiene @ 2008 05 01, 11:10)
na gal be apetito?bet vistiek nors duonytes valgo. o jogurtuko nebandai duot? maniskis kerta ir vargo nemato.bet savo kosiu atsisako g.gif  neikisu nieko, tai vakar troskinau zuvi su darzovem sviesto padaze. paemiau ir sutryniau su trintuve, kirto kaip uz tevyne bigsmile.gif  lotuliukas.gif  essen.gif

bandziau ir jogurto!! viena karta valge, o jau antra nebenori!!
Atsakyti
QUOTE(mirasevindik @ 2008 05 01, 13:35)
bandziau ir jogurto!! viena karta valge, o jau antra nebenori!!



na gal dantenas mazylei skauda. uz tai tokia ir nevalgi. g.gif mano draugu dukte taip visa menesi tevus kamavo su nevalgumu, kol pirmas dantukas issikale. doh.gif
o kaip tu pati laikais? 4u.gif


user posted image


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raganiauskiene: 01 gegužės 2008 - 13:20
QUOTE(Raganiauskiene @ 2008 05 01, 13:13)
na gal dantenas mazylei skauda. uz tai tokia ir nevalgi. g.gif  mano draugu dukte taip visa menesi tevus kamavo su nevalgumu, kol pirmas dantukas issikale. doh.gif 
o kaip tu pati laikais? 4u.gif
    user posted image   
user posted image

kaip cia tau pasakius!!! nekas nes vis dar mieguista is po narkozes!! niekaip negaliu issimiegoti nes kaip zinai esu viena!! o siaip negaliu nesioti dukros, bet nesioju nieko negaliu padaryti!!! tai vakare strenas lauzo lyg kaip gimdyciau!!
Atsakyti
QUOTE(mirasevindik @ 2008 05 01, 14:40)
kaip cia tau pasakius!!! nekas nes vis dar mieguista is po narkozes!! niekaip negaliu issimiegoti nes kaip zinai esu viena!! o siaip negaliu nesioti dukros, bet nesioju nieko negaliu padaryti!!! tai vakare strenas lauzo lyg kaip gimdyciau!!




tik nepersistenk, kad gero noredama blogiau paciai nebutu.
nors ka as sakau, maniskis ir rankinukas doh.gif
valgyk daugiau jogurto, greiciau atsigausi.
Atsakyti