Įkraunama...
Įkraunama...

6 men

QUOTE(jovitti_ @ 2008 09 30, 14:49)
sveikos mamytes, prisijungiam ir mes prie pusmetinuku. Manasis tvirtai remia kojytem, galeciau net i vaikstukus jau det clap_1.gif tik va nesedi vienas ne minutes unsure.gif

nepergyvenk, manoji irgi vis nesedėjo, o vėliau viena diena pasodinu žiuriu sėdi kuo tvirčiausiai 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, pusmetinukai! Mes jau tvirtai, nesilaikydamos sedim, ir be galo norim stoveti biggrin.gif . Zaisla, kuris sudomino, pasiimam bet is kurios lovos vietos. Kai maze buna nuogu uzpakaliuku, tai jau ir ropoti bando (su getriukais kojytes slysta). Sako ma-ma-mam, ne- ne -ne...Pradejom i darzoviene deti mesyte, tai nelabai patinka, nors anksciau tai buvo skaniausias maistas. Labai nemegstam grudiniu kosiu. Vakar pirma kart ismiegojo visa nakti. Dantuku dar neturim, bet jau tuoj tuoj bus thumbup.gif .
Atsakyti
sveiki,
mus leliukas ir paskutinem dienom ir vis kartoja "ne-ne-ne...". siaip jis nesnekus, bet kai supyksta, tai atsneka uz visa diena biggrin.gif kai pasakai "mama" arba "tete", tai tik juokiasi ir net nezada kartot rolleyes.gif karta gal netycia isejo pasakyt "mam", bet daugiau tie netyciukai nepasitaiko... verysad.gif daugiau sneka, kai vaikus mato arba kai mato save veidrody, o su suaugusiais kazkaip gal nelabai randa bendra kalba, nebent kai jau labai geros nuotaikos buna...
Atsakyti
Labas mielosios mamytės ir pusmetinukai leliukai.Smagu paskaitinėti kiek jie daug visko moka.Aš taip pat turiu sūnelį Laurynuką, kuriam rugsėjo 19d suėjo pusę metukų,mano sūnelis labai gražiai taria "abu ", taip pat neblogai sekasi jam ropoti, tačiau pats atsisėsti dar neatsisėda,bet vartytis tai jau gerai išmokęs.
Atsakyti
valio valio valio! 4u.gif 4u.gif 4u.gif mes jau sedim! pirmadieni buvom pas daktare, pasake: 7 menesiu turit sedeti. sakau, kad bando, bet dar netvirtai taip. kita diena, kaip kad mazius butu suprates daktares zodzius, pasodinau ir issedejo 7 minutes pats. smile.gif dabar tai pats mieliausias uzsiemimas. pasiciumpa koju pirstukus ir sedi, sypsosi, sako abuabu, amama tongue.gif
Atsakyti
[COLOR=blue] 4u.gif Sveikutes mamytes smile.gif radau labai faina puslapiuka kur galima pasikooreguoti turimas nuotraukytes vaikuciu, ar padaryti jas meniskas, tokias labai faina tureti smile.gif viena padovanojau mociutei blink.gif liko labai patenkinta smile.gif tad jej norite pasiaryti fainu nuotraukyciu nueikite i www.DizainoArkliukas.lt as su jais susirasinejau tai gali padaryti praktishkai viska smile.gif sekmes mamytes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Panteriux777 @ 2008 10 02, 22:17)
valio valio valio!  4u.gif  4u.gif  4u.gif  mes jau sedim! pirmadieni buvom pas daktare, pasake: 7 menesiu turit sedeti. sakau, kad bando, bet dar netvirtai taip. kita diena, kaip kad mazius butu suprates daktares zodzius, pasodinau ir issedejo 7 minutes pats.  smile.gif  dabar tai pats mieliausias uzsiemimas. pasiciumpa koju pirstukus ir sedi, sypsosi, sako abuabu, amama  tongue.gif

Aš tai manau, kad "vaikas sėdi" tada, kai jis iš gulimos padėties pats atsisėda. O kai pats pasodini, manau čia ne sėdėjimas. Na nežinau, gal ir klystu aš g.gif
Atsakyti
QUOTE(merlina @ 2008 10 02, 23:24)
Aš tai manau, kad "vaikas sėdi" tada, kai jis iš gulimos padėties pats atsisėda. O kai pats pasodini, manau čia ne sėdėjimas. Na nežinau, gal ir klystu aš g.gif



drinks_cheers.gif sutinku. Mano bernuzelis sia savaite pradejo bandyti pats sestis va taip: is gulimos padeties ant pilvuko pakelia uzpakaliuka, siek tiek pasivercia ant soniuko ir pakelia kuneli prisiremdamas viena ranka, ir galiausiai abi rankutes ima ir pakelia biggrin.gif Stai ir sedi, bet taip labai trumpai issedi kol kas, bet pradzia jau yra thumbup.gif
Atsakyti
o as manau, kad skirtingas reiksmes turi "pats sedi" ir "pats atsiseda" g.gif . pvz., mano leliukas kuo ilgiausiai gali vienas sedet, atsisedes zaidzia, pasitaiso, jei kur pasvyra trupuciuka. o atsisest jam dar reikia trupuciuka padet. bet gi negaliu sakyt, kad jis dfar nemoka sedet... g.gif bet cia tik mano nuomone smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2008 10 03, 08:33)
drinks_cheers.gif sutinku. Mano bernuzelis sia savaite pradejo bandyti pats sestis va taip: is gulimos padeties ant pilvuko pakelia uzpakaliuka, siek tiek pasivercia ant soniuko ir pakelia kuneli prisiremdamas viena ranka, ir galiausiai abi rankutes ima ir pakelia  biggrin.gif Stai ir sedi, bet taip labai trumpai issedi kol kas, bet pradzia jau yra  thumbup.gif

jo kaip tik taip ir turi atsisėsti visi mažyliai, taip ir mūsų sasažistė sakė thumbup.gif ir tai reiškia, kad jo raumenukai yra pakankamai sutvirtėję ir jis jau gali sėdėti thumbup.gif

QUOTE
o as manau, kad skirtingas reiksmes turi "pats sedi" ir "pats atsiseda"  . pvz., mano leliukas kuo ilgiausiai gali vienas sedet, atsisedes zaidzia, pasitaiso, jei kur pasvyra trupuciuka. o atsisest jam dar reikia trupuciuka padet. bet gi negaliu sakyt, kad jis dfar nemoka sedet...  bet cia tik mano nuomone

na nežinau, mes taip nemokam g.gif gal ir nieko blogo kai taip sėdi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merlina: 03 spalio 2008 - 11:27
Sveikos 4u.gif
na mums 6 men suejo spalio 1d...ale mes dar nei vartomes nuo nugarytes ant pilvuko ..nei kitaip ...tik truputi i shonus....jau nebekalbu apie bandyma sedeti?sad.gif((
Atsakyti
QUOTE(Kukli @ 2008 10 03, 12:35)
Sveikos  4u.gif
na mums 6 men suejo spalio 1d...ale mes dar nei vartomes nuo nugarytes ant pilvuko ..nei kitaip ...tik truputi i shonus....jau nebekalbu apie bandyma sedeti?sad.gif((



Nepergyvenkit 4u.gif Jeigu jokiu problemeliu su raumenuku tonusu ar kitokiu nera, tai ateis laikas ir Jusu leliukas ir vartysis, ir atsises mirksiukas.gif Juk kiekvienas kudikis pats geriausiai zino, kada ir kaip jam nustebinti tevelius savo sugebejimais ax.gif
Atsakyti