Įkraunama...
Įkraunama...

6 men

sveiki biggrin.gif mums jau irgi 6 menesiukai thumb_yello.gif Pasiekimai:
mažius sveria 7.900, ūgis 68 cm. vartosi kaip šašlykas, labiausiai mėgsta būti ant pilvo, tai ant nugaros neguli nei minutes..net miegoti ant pilvo verčiasi. šliaužioja, neblogai sėdi. labai nori stovėti, įsikibęs į mano rankas atsistoja ir pyksta bandomas sodinti. daug čiauška savo kalba, labai mėgsta žiūrėti į veidrodį ir sau šypsotis biggrin.gif , plėšyti žurnalus, "glostyti" mūsų šuniuką ir triušiuką. skaniausia jam mano virta daržovienė, bet mėgsta ir kruopų košytes, tarkuotą obuoliuką, bananą.
Turi DU dantukus biggrin.gif
Atsakyti
o mus slogyte uzpuole verysad.gif vargse mano mergaite, sunkiai kvepuoja, o kad nosiuka isvalyciau nesileidzia blink.gif atsalo orai, tai dbr visokios ligos puls doh.gif doh.gif
Atsakyti
Mes irgi sloguojam verysad.gif Jau 10 diena. Man jau baisu. Na po truputį ta nosytė valosi, bet labai sunkiai verysad.gif Gydytoja dar antibų duoti privengia. Na už poros dienų vėl eisim pasirodyti gydytojai. Žiūrėsim
Atsakyti
QUOTE(merlina @ 2008 09 24, 13:23)
Mes irgi sloguojam verysad.gif  Jau 10 diena. Man jau baisu. Na po truputį ta nosytė valosi, bet labai sunkiai verysad.gif  Gydytoja dar antibų duoti privengia. Na už poros dienų vėl eisim pasirodyti gydytojai. Žiūrėsim


mes pries gera savaite turejom sloga, tai vis purksdavau juros vandeni ir paskui su RHINOMER siurbtuku issiurbdavau nosyte - issivalo super (su pirmu vaiku tokio "gero" nebuvo)! dabar jau pasveikom. biggrin.gif
Atsakyti
sveikit sergantys 4u.gif 4u.gif 4u.gif , nesmagu kai jau orai vesta verysad.gif , bet nieko nepakeisim... tik ligoms plisti tokie orai... na siandien neblogas orelis rolleyes.gif buvom laukutyje thumbup.gif
na o nosyte valyt tai maniskis ir nesiduoda, tai radau gudrybe lotuliukas.gif kol pienuka geria isvalau tongue.gif
Atsakyti
Mes irgi naudojam aspiratorių, bet problema tame, kad mums tie snargliukai nelabai nori išsitraukti verysad.gif Dėl to mums ta sloga taip ir užsitesė doh.gif
Atsakyti
laba visom, ir mano mažius jau slogyte persirgo, purškiau rhinomer vandenuku, traukiau baubus, gydžiau euphorbium compositum purškaliuku, koncertai buvo doh.gif , o nakčiai patepdavau padukud ir krūtinę rezorban'u, pagarindavau mažių vonioje - atsuku dušą į vonią, įspaudžiu eukabal mostelės į vandenuką, ir būnam, kvėpuojam apie 10-15 min, paskui visą naktį vaikis puikiai kvėpuoja. sloga praėjo per 5 dienas. pagaliau ir dantukų sulaukėm, tik paskutinę savaitėlę visiškai atsisako mišinuko, daržovių irgi nenori, o vien košytėm vaiko negaliu maitint. dėl mišinuko valgymo jau anksčiau turėjom bėdų, dabar dar liko pamėgint iš tetrapakų, jei ir to nevalgys, tai jau nebežinau ką reiks daryt cray.gif . šiaip vaikis daug šneka, spygauja, vartaliojasi, klūpo keturiom, "startuoja" priekin, bet judesys gaunasi tik atgal thumbup.gif . pats sėdi, ir visai nenori būti vienas doh.gif , pastoviai reikalinga kompanija. ... gal kas maitinat savo pupą mišinuku iš tetrapakų, parašykit kaip sekasi. 4u.gif
Atsakyti
Labutis visiems pusmetinukams,

na mums jau 6,5 men. ir mergaiciuke duodasi kaip pasiutusi - vartosi visaip, atsistoja keturiom ir siubojasi stipriai, ka reikia pasiekia pati. Megstamiausia poza - ant pilviuko, net juokas ima - zaidzia ant pilviuko, maudosi tik ant pilviuko (net neverta bandyti ant nugarytes nulaikyt) biggrin.gif , vezime kelias minutes pabuna ant nugarytes - gulom ar pusiau sedom ir ... ant pilviuko doh.gif Ir is vis ji lipa is to savo vezimo doh.gif na nebent uzmiega lauke, tai tada ramu 4u.gif Bet, musu mergaiciuke visai nerodo jokio noro sestis ir net nebando g.gif Gal kieno nors mazylis irgi taip elgiasi?
Atsakyti
smile.gif+2008 09 25, 12:39-->
QUOTE(spanguolia smile.gif @ 2008 09 25, 12:39)
Labutis visiems pusmetinukams,

na mums jau 6,5 men. ir mergaiciuke duodasi kaip pasiutusi - vartosi visaip, atsistoja keturiom ir siubojasi stipriai, ka reikia pasiekia pati. Megstamiausia poza - ant pilviuko, net juokas ima - zaidzia ant pilviuko, maudosi tik ant pilviuko (net neverta bandyti ant nugarytes nulaikyt)  biggrin.gif , vezime kelias minutes pabuna ant nugarytes - gulom ar pusiau sedom ir ... ant pilviuko  doh.gif Ir is vis ji lipa is to savo vezimo  doh.gif na nebent uzmiega lauke, tai tada ramu  4u.gif Bet, musu mergaiciuke visai nerodo jokio noro sestis ir net nebando  g.gif Gal kieno nors mazylis irgi taip elgiasi?


Na parasiau cia ir smalsumo vedama pasiskaitinejau 7, 8 menesiukuose blush2.gif Tada ir supratau koookia nesamonia as cia busiu uzklausus ax.gif Kiti maziukai 8 men nesedi, neropoja ir nieks i sirdi neima smile.gif O as 6 men jau susirupinau doh.gif O jeee, ka daro nepatyrimas blush2.gif
Tai dabar nusiraminau ir kada ateis laikas, tada ji ir atsises, atsistos ir dar daug visokiu fintu pridarys 4u.gif
Aukit visi sveiki ir linksmi thumbup.gif
Atsakyti
Mums taip pat jau 6men thumbup.gif Maniskiu pasiekimai:Arvydukui isdygo 2 dantukai,Edvinukas sliauzia po truputi atbulas,O beatute stipriai remia kojytem.Nors tai ji jau preita menesi sugebejo lotuliukas.gif Na ji mano coliuke,bet stipriai isiremia rankytem,kai ant pilvuko guli.pradejo zaist su kojyte,megsta i veidrodi ziuret.juk mes trynukai,tai gal ir truputi atsiliekam nuo bendraamziu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vydux @ 2008 09 25, 14:10)
Mums taip pat jau 6men thumbup.gif Maniskiu pasiekimai:Arvydukui isdygo 2 dantukai,Edvinukas sliauzia po truputi atbulas,O beatute stipriai remia kojytem.Nors tai ji jau preita menesi sugebejo lotuliukas.gif Na ji mano coliuke,bet stipriai isiremia rankytem,kai ant pilvuko guli.pradejo zaist su kojyte,megsta i veidrodi ziuret.juk mes trynukai,tai gal ir truputi atsiliekam nuo bendraamziu 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Labai smagu tokią gausią šeimynėlę matyti thumbup.gif
Na o mano mažoji vakar pradėjo ma-ma skiemenuoti, tai man širdis džaigiasi biggrin.gif o tetis vakar mokino te-te sakyti lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos,
trynukai.... 4u.gif thumbup.gif sunku net isivaizduot... as su vienu vos susitvarkau...
nezinau ka daryt... maziukas valgo tik misinuka, o daugiau nieko negaliu isiulyt... ar Jusu vaikuciai geria kokiu nors vitaminu?
Atsakyti