Įkraunama...
Įkraunama...

6 men

[COLOR=red][SIZE=7][FONT=Impact]
o mano sunelis labai vikrus,guvus.daug sypsosi,maxzai verkia,kai nakti pabunda tai pradeda labai graziai kalbeti,ir tik veliau verkti prasydamas valgyti.pastaruoju metu sloguoja,gulejome net ligonineje,labai tvirtai stovi palaikomas uz rankuciu.
Atsakyti
Žiuriu musų vaikai ta pačia diena gymę drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(loreta23 @ 2008 09 15, 19:11)
labutis visoms mamytems bigsmile.gif  mirksiukas.gif  as tik siandien prisijungiau prie jusu forumo smile.gif  smile.gif tikiuosi rasti daug draugiu,ir atsakymu i savo klausimus.Mano suneliui jau 6men. clap_1.gif

labukas 4u.gif
aisku rasi daug draugiu ax.gif sveika prisijungusi mirksiukas.gif
Atsakyti
na matau cia nemazai mamyciu su pusmetinukais smile.gif tai sveikinu visas 4u.gif gal susibendrausim blush2.gif
Papildyta:
na matau cia daug gabiu lialiuku biggrin.gif o musu sunelis labai neramus blink.gif nenustygsta vietoj, tuoj viskas atsibosta schmoll.gif tik tiek paguoda kad nakty nereikia valgyt duot smile.gif bet apklostyt vis keliu, nes labai jau megsta nusispardyt smile.gif apetita turi zveriska lotuliukas.gif valgo viska ka paduodi, bet mieliausias pienukas mirksiukas.gif ir graziai taria te--te, bet kai pyksta tai iseina dia--dia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(RSebes @ 2008 09 16, 14:11)
na matau cia nemazai mamyciu su pusmetinukais smile.gif  tai sveikinu visas 4u.gif  gal susibendrausim blush2.gif
Papildyta:
na matau cia daug gabiu lialiuku biggrin.gif  o musu sunelis labai neramus blink.gif  nenustygsta vietoj, tuoj viskas atsibosta  schmoll.gif tik tiek paguoda kad nakty nereikia valgyt duot smile.gif  bet apklostyt vis keliu, nes labai jau megsta nusispardyt smile.gif  apetita turi zveriska lotuliukas.gif  valgo viska ka paduodi, bet mieliausias pienukas mirksiukas.gif ir graziai taria te--te, bet kai pyksta tai iseina dia--dia doh.gif

na skaitau ir taip atrodo kad apie mano mergaitę parašyta. Taip pat elgiasi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Karina123 @ 2008 09 16, 12:42)
na skaitau ir taip atrodo kad apie mano mergaitę parašyta. Taip  pat elgiasi drinks_cheers.gif

tai gerai kad as ne viena toky velniuka auginu lotuliukas.gif
pasirodo yra mamyciu varstanciu su tokiais padauziukais 4u.gif cia uz varga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RSebes @ 2008 09 16, 14:52)
tai gerai kad as ne viena toky velniuka auginu lotuliukas.gif
pasirodo yra mamyciu varstanciu su tokiais padauziukais    4u.gif  cia uz varga smile.gif

smile.gif Aš ir galvuojau kad mano vaikas toks vienintelis,na nieko kaip nors užauginsim 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karina123: 16 rugsėjo 2008 - 16:40
QUOTE(Karina123 @ 2008 09 16, 15:37)
smile.gif Aš ir galvuojau kad mano vaikas toks vienintelis,na nieko kaip  nors užauginsim 4u.gif

tai jau tikrai smile.gif tik kantrybes kad nepritruktu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dievaitė @ 2008 09 01, 12:48)
sakoma, jai vaikas pirmą žodį pasakė "tėtis" vadinas sekantis vaikas bus berniukas, jei "mama" mergaitė smile.gif

mano sūnus, vis sakydavo me-me, tai aš suprasdavau, kaip ma-ma, o vyras, kad sūnus sako te-te  lotuliukas.gif


Ne į temą ax.gif bet tipo trečio nebandyti blush2.gif nes vistiek su "čeinikiuku" gausis g.gif
Lygiai 6 mėnesiukų sulaukėm pirmojo dantuko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(agute07 @ 2008 09 17, 07:41)
Ne į temą ax.gif bet tipo trečio nebandyti  blush2.gif nes vistiek su "čeinikiuku" gausis g.gif
Lygiai 6 mėnesiukų sulaukėm pirmojo dantuko thumbup.gif

sveikinam su tuo pirmuoju dantuku 4u.gif o mum dar niekaip neislendas, nors seilejames kaip senbernarai... lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas mamos, smile.gif
mums 6 men, norejau pasikalbėti apie naktinį miegelį, ypač idomu, kaip miega tie, kurie matinami MP.. Mano tai užmiega apie 21-21.30 val ir pastoviai, kas 1,5-2 val pabunda pavalgyti. Žodžiu, vargstam visa naktelę.. paskui apie 7 -7.30 atsikeliam.
Pasidalinkit mintimis, kaip Jums sekasi miegoti..
Atsakyti
QUOTE(markizas @ 2008 09 17, 12:13)
Labas mamos, smile.gif
mums 6 men, norejau pasikalbėti apie naktinį miegelį, ypač idomu, kaip miega tie, kurie matinami MP.. Mano tai užmiega apie 21-21.30 val ir pastoviai, kas 1,5-2 val pabunda pavalgyti. Žodžiu, vargstam visa naktelę.. paskui apie 7 -7.30 atsikeliam.
Pasidalinkit mintimis, kaip Jums sekasi miegoti..

na maniskis tai per nakty be maistelio ismiega smile.gif tik apklostyt vis keliu, ir taip nuo 2.5 men. kai baigesi mano pienuks, tai gal 3 ar 4 naktis valge misinuka ir nustojo, pradejo ismiegot visa naktele... smile.gif
Atsakyti