Įkraunama...
Įkraunama...

6 men

o mano maziui iki 4 men soskyte buvo geriausias draugas.... o dabar tapo tik zaisliukas ir i burna nebeima, tai as ir nebekisu.... o nakti kai isalksta, tai nei vanenukas, nei arbatos nepadeda... REKIA kol misinuko neduodu... tai va.... gerai kad tik viena karta apie 3-4 val keliasi ir tai kartais tik.... smile.gif
Atsakyti
Sveikos pusmetinuku mamytes 4u.gif
Siandien ir mes buvom ligoninej smile.gif gavom 2 skiepus doh.gif sveriam 8 kg., o ugis 72 cm. sako auksta mergina bus blink.gif per si menesi didziausias pasiekimas 2 dantukai, isdygo labai ramiai mama ne nejuto biggrin.gif jau kelis kartus ragavom versienos.
Atsakyti
QUOTE(dangelite @ 2008 07 20, 12:45)
Sveikos mamytes, mums jau taip pat  07.11 suejo 6 men. Tai gavoju pasiskaitysiu ka kitos mamytes toki ziopliuzu raso smile.gif
Faustikai, mano mazius irgi jau ant keturiu stovi, paropoja, bet kartais dar nosim i ciuzini pataiko, bet siaip jau ropoja, vartosi, lovyteje taikosi atsistoti.(jau reiks lovyte zemiau nuleist smile.gif ) o sveriam mes jau 9,4 kg ir esam 70 cm.... sedasi jau .... kai pasodinu tai sedi, o pats moka dar tik ant vieno kumpio, kaip as sakau, pasirems rankyte sedeti... bet jauciu neilgai trukus tuoj pats atsises normaliai. tik baisu man kazkaip, nes kitos drauges prigasdino mane, kad neleisciau nes stuburiukas iskryps... o ka jus manote? smile.gif
dantu dar neturim, tik va jau kelias dienas zybia ir zybia be perstojo, nakti keliasi misinuko ir verkia, ko ansciau niekada nebuvo. ismiegodavo visa nakti. Gal dantys sakau....? ar gali buti tokie alergijos pozymiai nuo naujos hipp koses?
dekui , mamytes uz komentarus, ir auginkit savo pyplius ir labai juos mylekit, juk jie tokie faini.... smile.gif


hei, mano Kajus ta pacia diena gimes smile.gifsmile.gif
ant keturiu pastovi smile.gifsmile.gif bet dar neropuoja, nei sliauzia. tik svytuoja pirmyn atgal. jei ko nori pasiekia vartydamasis ratu ir i sona. Jau 3 dienas atsistoja. visaip, net vezime, spirdamasis nuo medziagytes tarp koju. pats sedi, bet kartais bumt ir atgal. atsisest nemoka, nebent ne is visai gulimos. tai kad lovytes dar neleidziu. nors visvien jis ten nemiega. kadangi kas valanda nakti valgo pienuka.
dantu dar nera. sveria 8.7 kg. ugis 69cm.
ir nieko be pieno nevalgo.
nuo 5 men. pradejau siulyt tyreles, po to koses. bet jam ten baisus nuodai doh.gif . rekia priesinas.
tai per daug neverciu. bet gal zinot kokiu priemoniu kad uzsimanytu?
koki kieta agurka ar morka tai ciulpia, trina i dantenas, o kai sutrynu -spjaudo, arba rekia doh.gif
Atsakyti
pasiskaitau cia, ir plaukai man stojas. mano vaikas nieko nevalgo... be mp.
20 ml. cia maximum, jei nuotaika gera.

QUOTE(yngaga @ 2008 07 22, 12:05)
Aš ir MP duodu ir mišinuko,bet naktį nesikeliam lotuliukas.gif Vakare 23val.eina miegot,keliamės 8-9val.Anksčiau,kol soskutės nečiupdavo,tai vis norėdavo mano papuko vidurį nakties,bet pripratinau prie čiulptuko ir visos bėdos baigėsi,kai tik matau nerimauja,kuičiasi,kumštuką kiša į burnytę iškart duodu soskytę,tai ji apsiverčia ant kito šonuko ir miega thumbup.gif Taip ir atprato nuo naktinio valgymo.Taip ir pirmą dukrytę atpratinau,nuo dviejų mėn.išmiegodavo visą naktį,tik ji iškart mokėjo soskytę čiulpt,o antroji,tai tik nuo keturių mėn. paėmė soskytę,niekaip nenorėjo ir nemokėjo čiulpt schmoll.gif


vaikas neima soskutes, tai ir neduodu. gal ir negerai valgymas nakti kas 1. kokie 8-10 kartu gaunas. bet skamba baisiau nei yra. man tai netrukdo. puikiausiai issimegu, kol nebuvau mama niekad nesijausdavau tokia issimiegojus.
tik vat busimu dantuku gaila.
Atsakyti
QUOTE(ireneri @ 2008 07 25, 11:00)
pasiskaitau cia, ir plaukai man stojas.  mano vaikas nieko nevalgo... be mp.
20 ml. cia maximum, jei nuotaika gera.
vaikas neima soskutes, tai ir neduodu. gal ir negerai valgymas nakti kas 1. kokie 8-10 kartu gaunas. bet skamba baisiau nei yra. man tai netrukdo. puikiausiai issimegu, kol nebuvau mama niekad nesijausdavau tokia issimiegojus.
tik vat busimu dantuku gaila.

Aš vis pagalvoju,kad kuo vaikas didesnis tuo sunkiau bus atpratint nuo naktinio valgymo,geriau nuo mažens,greičiau atpranta,nes kai paklausau kaip draugių vaikai 2-3metų dar keliasi po 3 kartus naktį valgyt,tai net nejuokinga darosi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilmeriux @ 2008 07 24, 18:09)
Sveikos pusmetinuku mamytes  4u.gif
Siandien ir mes buvom ligoninej  smile.gif  gavom 2 skiepus  doh.gif  sveriam 8 kg., o ugis 72 cm. sako auksta mergina bus  blink.gif  per si menesi didziausias pasiekimas 2 dantukai, isdygo labai ramiai mama ne nejuto  biggrin.gif  jau kelis kartus ragavom versienos.


Sveikutes pusmetinuku mamytes smile.gif as Zivile o mano sunelis Dovydukas wink.gif
mes ir ta pacia dienele buvom pas gydytoja smile.gif skiepu negavom, gausim tik 08 men pradzioje, o svoris Dovyduko 8,4 kg ir ugis 71 cm


QUOTE(yngaga @ 2008 07 25, 14:02)
Aš vis pagalvoju,kad kuo vaikas didesnis tuo sunkiau  bus atpratint nuo naktinio valgymo,geriau nuo mažens,greičiau atpranta,nes kai paklausau kaip draugių vaikai 2-3metų dar keliasi po 3 kartus naktį  valgyt,tai net nejuokinga darosi schmoll.gif


maniskis nakti valgo 2-3 kartus doh.gif apie 3-4 menesi pora savaiteliu mamyte nudziugino, nes ismiegodavo visa naktele, o dabar vel keliasi kaip naujagimis budamas. net neisivaizduoju kaip reikia atpratinti ir kada tai pradeti daryti.

Beje Dovydukas vis dar valgo mano pienuka ax.gif dar pati maitinu. Baisu man pagalvoti, jei nakti reiketu keltis ir misinukus maisyti, sildyti ir tt ir pan. kol savo pienuko turiu tol ramu ir paprasta.
Atsakyti
QUOTE(zipkute @ 2008 07 26, 12:54)
Beje Dovydukas vis dar valgo mano pienuka  ax.gif dar pati maitinu. Baisu man pagalvoti, jei nakti reiketu keltis ir misinukus maisyti, sildyti ir tt ir pan. kol savo pienuko turiu tol ramu ir paprasta.


Vakiukai valgydami misinuka nakti nesikelia ir ismiega apie - 10-11 val. Taip kad tiek vargo nera, kaip atrodo. 1x karta nakti, o paskui jau rytinis ir dieninis valgymas. Nuo 2.5 men. mazoji pucia i aki kartu su tevais. Eina miegoti 20 val. Keliasi ir valgyt nori 6:50. Tik sia savaite ko tai "sudurniavo"- bunda pries 5 val. g.gif bigsmile.gif
Papildyta:
Ai, tiesa: maniske verkdama MAMA sako... Is pradziu MAMAM, o dabar tiksliai MAMA.. bet gal dar netycia gaunas

Ilindau i 7-to men. tema, i 8-to men,. tema ir...nusprendziau, kad ryt eisim sikpuodzio pirk. Sedet sedi, ropot ropoja, stovet stovi, mama sako, kakoja ir siusioja reguliariai..Tai ko laukt? Pasodinsiu ant puodo. Kai vaziuojam i sodyba, isrengiu nuogutele ir mokinu is puoduko atsigert. Slapia, aisuku, bet atsigeria bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Faustikas: 26 liepos 2008 - 22:42
mano lelius irgi amam sako- mamam. kai valgyt praso.
o kaip ant lranku nori, rankas tiesia. biggrin.gif
ir dar ploja rankom, taip is peties:) na lyg ir samoningai. as 3 kartus paploju ir jis 3. tik ne visada, kai noriu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ireneri: 27 liepos 2008 - 10:21
Kas dėl puoduko,tai net nežinau ar priklauso nuo to,kad anksčiau pradedi sodinti,mokinti ten daryti reikaliukus.Aš pirmą dukrytę pradėjau sodinti nepilnai 7mėn.Tik pasodinau,iškart padarė sysiuko.Taip džiaugiausi,maniau ne bus problemų,greit pripras ir pradės prašyt pati.Viskas ėjosi kuo puikiausiai,pasodinu-padaro,kai nesodinu į pampersiuką.Maniau,kai išmoks kalbėt aiškiau,tikrai pati paprašys.Taip mum suėjo metukai,kalbėt pramokom,o ji neprašo,paskui dar blogiau,kelis mėn.sėdėdavo ant puoduko ir nieko nedarydavo,tik uždedu pampersiuką -padaro,nu gali iš pykčio susprogt mad.gif Atrodo,kad specialiai vaikas taip daro.Paskui nuo 1,5 metukų pradėjo kakos prašyt,na aišku tuo pačiu ir sysiuko padarydavo,bet dabar mum jau 1metai ir 9 mėn.,o sysiuko nemoka paprašyt,tik kakos.Taigi dabar žiūrėsiu kaip bus su mažąja,pradėsiu nuo 7 mėn.sodint,matysiu ar bus kas kitaip ar ne doh.gif
Atsakyti
sveikos mamytes as naujoke 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(serediete @ 2008 07 28, 14:51)
sveikos mamytes as naujoke 4u.gif


tai pasakokis 4u.gif smile.gif
Atsakyti
maniske tai dar MP valgo, tai per pietus suvalgo darzoviu tyreles indeli, o vakare vaisiu puse indelio. daugiau kaip ir nieko, net ir gerti nieko negere.
tik norejau pasidometi kurios maitina MP. kaip pas jus su naktiniu mieguciu? Maniske nakti keliasi po 4-5 kartus, ir vis nori pazysti. ar cia ja dantukai kankina, ar nori mamytes kruties. nieko nebesuprantu, tik aisku, kad mamyte be miego schmoll.gif
[/quote]

Mes irgi per pietus valgome darzoviu tyrele, o vakare vaisiu tyreles. Daugiau visa laika MP, nebent kieme kai uzsimano gerti, tai duodu arbatytes.

O del kelimosi nakti gal tai paprasiausias iprotis arba gali buti, kad vakare kai valgo jau neuztenka pienuko ir todel keliasi, reiktu pabandyti nusitraukti (mane taip vyresniu vaiku mamos pamoke). Mums tai buna ivairiai, dazniausiai ismiega nuo 22.00-22.30 iki 5.00 ar 5.30 val. Bet va sianakt nubudo puse dvieju, vakar po maudyniu matyt nedavalge kaip reikiant, nebeuzteko jegu smile.gif
Papildyta:
vakar pagaliau apsiverte nuo nugaros ant pilvo, visa savaite stengesi, vakar pagaliau pavyko. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amaz: 28 liepos 2008 - 17:35