Įkraunama...
Įkraunama...

6 men

QUOTE(yngaga @ 2008 07 18, 17:40)
Reiks paieškot ax.gif O kefyrą ar galima taip anksti duot,aš tik nuo metukų pirmai mergytei pradėjau duot g.gif Kad kokios alergijos nesukeltų paprasti pieno produktai blink.gif

nu man gydytoja sake galima.tik liesa kad nesukeltu alergijos
Atsakyti
Sveikos mamytes, mums jau taip pat 07.11 suejo 6 men. Tai gavoju pasiskaitysiu ka kitos mamytes toki ziopliuzu raso smile.gif
Faustikai, mano mazius irgi jau ant keturiu stovi, paropoja, bet kartais dar nosim i ciuzini pataiko, bet siaip jau ropoja, vartosi, lovyteje taikosi atsistoti.(jau reiks lovyte zemiau nuleist smile.gif ) o sveriam mes jau 9,4 kg ir esam 70 cm.... sedasi jau .... kai pasodinu tai sedi, o pats moka dar tik ant vieno kumpio, kaip as sakau, pasirems rankyte sedeti... bet jauciu neilgai trukus tuoj pats atsises normaliai. tik baisu man kazkaip, nes kitos drauges prigasdino mane, kad neleisciau nes stuburiukas iskryps... o ka jus manote? smile.gif
dantu dar neturim, tik va jau kelias dienas zybia ir zybia be perstojo, nakti keliasi misinuko ir verkia, ko ansciau niekada nebuvo. ismiegodavo visa nakti. Gal dantys sakau....? ar gali buti tokie alergijos pozymiai nuo naujos hipp koses?
dekui , mamytes uz komentarus, ir auginkit savo pyplius ir labai juos mylekit, juk jie tokie faini.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dangelite @ 2008 07 20, 12:45)
Sveikos mamytes, mums jau taip pat  07.11 suejo 6 men. Tai gavoju pasiskaitysiu ka kitos mamytes toki ziopliuzu raso smile.gif
Faustikai, mano mazius irgi jau ant keturiu stovi, paropoja, bet kartais dar nosim i ciuzini pataiko, bet siaip jau ropoja, vartosi, lovyteje taikosi atsistoti.(jau reiks lovyte zemiau nuleist smile.gif ) o sveriam mes jau 9,4 kg ir esam 70 cm.... sedasi jau .... kai pasodinu tai sedi, o pats moka dar tik ant vieno kumpio, kaip as sakau, pasirems rankyte sedeti... bet jauciu neilgai trukus tuoj pats atsises normaliai. tik baisu man kazkaip, nes kitos drauges prigasdino mane, kad neleisciau nes stuburiukas iskryps... o ka jus manote? smile.gif
dantu dar neturim, tik va jau kelias dienas zybia ir zybia be perstojo, nakti keliasi misinuko ir verkia, ko ansciau niekada nebuvo. ismiegodavo visa nakti. Gal dantys sakau....? ar gali buti tokie alergijos pozymiai nuo naujos hipp koses?
dekui , mamytes uz komentarus, ir auginkit savo pyplius ir labai juos mylekit, juk jie tokie faini.... smile.gif



sveikutes,


na jei pats vaikiukas sedasi tai nieko tam stuburiukui nenutiks nes jau ir nemazi yra, musu tevai mus su pagalvem kamsydavo kai dar patys nenoredavom sedet ir nieko nebudavo, nes juk neguldysi vaiko jei jis kelasi lotuliukas.gif
o del naktinio miego tai musu irgi zyzliukas paliko , buna kad per miegus vewrkia, vartosi, nori daznoiau zysti, tai jums turbut taip pat yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2008 07 20, 13:02)
sveikutes,
na jei pats vaikiukas sedasi tai nieko tam stuburiukui nenutiks nes jau ir nemazi yra, musu tevai mus su pagalvem kamsydavo kai dar patys nenoredavom sedet ir nieko nebudavo, nes juk neguldysi vaiko jei jis kelasi lotuliukas.gif
o del naktinio miego tai musu irgi zyzliukas paliko , buna kad per miegus vewrkia, vartosi, nori daznoiau zysti, tai jums turbut taip pat yra g.gif

va mums taip buna pastaruoju metu ir nezinau ar del dantu ar siaip kas negerai g.gif
Atsakyti
Aš irgi truputi jau sodinu. Kartais ir ant kelių palaikau atsisėdusią... Pastebėjau, kad dukryteo jau pradeda vienas apatinis dantukas kaltis. Idomu jį reikia pradėti valyti nuo dabar ar kai truputi didesnis bus? g.gif Nes dabar tik pats galiukas išlindęs...
Atsakyti
QUOTE(aquilatel @ 2008 07 21, 13:48)
Aš irgi truputi jau sodinu. Kartais ir ant kelių palaikau atsisėdusią... Pastebėjau, kad dukryteo jau pradeda vienas apatinis dantukas kaltis. Idomu jį reikia pradėti valyti nuo dabar ar kai truputi didesnis bus?  g.gif  Nes dabar tik pats galiukas išlindęs...

na kiek skaiciau tai jau reikia ji valyti.sveikinu su dantuku. 4u.gif mes dar tik laukiam
Atsakyti
Mums taip pat pusmetis smile.gif Mokame patys atsisėsti, ropoti, įsikibus į lovytės kraštą klūpėti ant keliukų smile.gif Vartosi mį visas puses smile.gif Valgom kol kas tik avižinę ir grikių košytes (žinoma ir MP), dar ragavome obuolių tyrelę smile.gif Dantukų dar neturime wink.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,

o mano 6 men mazius valgo taip:

mazdaug 5 - 6 val. ~130 ml misinuko Hipp2 (ir dar biski pasnaudzia)
8.30 - 9.30 ~70 ml Hipp pieniskos koses nuo 4 men kur su grudais ir biskiukas misinuko (ir zaidziam)
10.30 - 12.00 ~100 ml misinuko (ir liulia liulia)
13 -14 Hipp vaisines tyreles (retai kada suvalgo visa bonkute)
14 - 15.30 bulves ir morkos darzoviene (pati verdu)
apie 16-17 val ~80 ar 100 ml misinuko (ir liulia )
apie 19 - 20 val ~80 misinuko, kartais pasmaguriaujam HIpp vaisine tyrele, bet retai.
apie 21.30 - 22.00 apie 130 ml misinuko ir dazniausiai liulia iki 5-6 ryto. Kartais atsikelia apie 3-4 ryto misinuko pagerti, bet retai.

Tarpais duodu dar pasmaguriauti skiestomis 50/50 Hipp obuoliu arba morku sultimis, virintu vandenuku arba ramuneliu arbatos, bet pastarosios nemegsta.
Tai va smile.gif

parasykit savo komentarus, busiu jums labai dekinga.... smile.gif o ir siaip drasiau kai ne viena esu, nes juk kaip sugebu, taip darau... nedaug pagalbos maitinimo klausimais is mamos ir anyteles sulaukiu (jos juk viska kitaip dare smile.gif )
ACIU LABAI! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dangelite @ 2008 07 22, 08:14)
Sveikos mamytes,

o mano 6 men mazius valgo taip:

mazdaug 5 - 6 val. ~130 ml misinuko Hipp2 (ir dar biski pasnaudzia)
8.30 - 9.30  ~70 ml Hipp pieniskos koses nuo 4 men kur su grudais ir biskiukas misinuko (ir zaidziam)
10.30 - 12.00 ~100 ml misinuko (ir liulia liulia)
13 -14  Hipp vaisines tyreles (retai kada suvalgo visa bonkute)
14 - 15.30 bulves ir morkos darzoviene (pati verdu)
apie 16-17 val ~80 ar 100 ml misinuko (ir liulia )
apie 19 - 20 val ~80 misinuko, kartais pasmaguriaujam HIpp vaisine tyrele, bet retai.
apie 21.30 - 22.00 apie 130 ml misinuko ir dazniausiai liulia iki 5-6 ryto. Kartais atsikelia apie 3-4 ryto misinuko pagerti, bet retai.

Tarpais duodu dar pasmaguriauti skiestomis 50/50 Hipp obuoliu  arba morku sultimis, virintu vandenuku arba ramuneliu arbatos, bet pastarosios nemegsta.
Tai va smile.gif

parasykit savo komentarus, busiu jums labai dekinga.... smile.gif  o ir siaip drasiau kai ne viena esu, nes juk kaip sugebu, taip darau... nedaug pagalbos maitinimo klausimais is mamos ir anyteles sulaukiu (jos juk viska kitaip dare smile.gif )
ACIU LABAI! 4u.gif


na saunu, kad mamyte bent jau mesos vaikui "neprikisa" lotuliukas.gif . aisku visai kitoks maitinimas, kai negauna MP. maniske tai dar MP valgo, tai per pietus suvalgo darzoviu tyreles indeli, o vakare vaisiu puse indelio. daugiau kaip ir nieko, net ir gerti nieko negere.
tik norejau pasidometi kurios maitina MP. kaip pas jus su naktiniu mieguciu? Maniske nakti keliasi po 4-5 kartus, ir vis nori pazysti. ar cia ja dantukai kankina, ar nori mamytes kruties. nieko nebesuprantu, tik aisku, kad mamyte be miego schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(dangelite @ 2008 07 22, 08:14)

mazdaug 5 - 6 val. ~130 ml misinuko Hipp2 (ir dar biski pasnaudzia)
8.30 - 9.30  ~70 ml Hipp pieniskos koses nuo 4 men kur su grudais ir biskiukas misinuko (ir zaidziam)
10.30 - 12.00 ~100 ml misinuko (ir liulia liulia)
13 -14  Hipp vaisines tyreles (retai kada suvalgo visa bonkute)
14 - 15.30 bulves ir morkos darzoviene (pati verdu)
apie 16-17 val ~80 ar 100 ml misinuko (ir liulia )
apie 19 - 20 val ~80 misinuko, kartais pasmaguriaujam HIpp vaisine tyrele, bet retai.
apie 21.30 - 22.00 apie 130 ml misinuko ir dazniausiai liulia iki 5-6 ryto. Kartais atsikelia apie 3-4 ryto misinuko pagerti, bet retai.


,,,maniske palyginus su valgymo kiekiu turetu buti coliuke...Mes senokai be MP gyvename ir augam labai labai tvirtos ir jau su dviem danciais pacios stovim lovyteje. Nuo 5,5 men sliauziojam.
Bet valgom kartus keturis i diena:
7 val 180 ml misinuko
apie 11 val. avizu kosyte su sezono uogom iki 180/200 ml
apie 15 val. darzoviu mamos virta kose su 3 kartais i savaite duodama 30 g mesyte
ir paskutinis valgymas apie 19 val. manu kosyte su sviestuku
Viskas.
I tarpus duodu duonos pagrauzt ir daug geriam skysciu: juodu serbentu skiestu vandeniuku, avieciu dabar su vandeniuku. Per men, priaugam 400 g.

o begu, nes bando mergina per sleksti i balkona ropoti...

tiesa, mes jau grudinames. ezeriuke 2 x buvom ikise po tris kartelius. nuogute leidziam sodyboj guleti ir namie po 20 min nuogute ropineja ant...plyteliu. dar jokios slogos neturejom ir isviso nera jokiu nusiskundimu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Faustikas: 22 liepos 2008 - 09:33
QUOTE(mabi @ 2008 07 22, 08:38)
na saunu, kad mamyte bent jau mesos vaikui "neprikisa" lotuliukas.gif . aisku visai kitoks maitinimas, kai negauna MP. maniske tai dar MP valgo, tai per pietus suvalgo darzoviu tyreles indeli, o vakare vaisiu puse indelio. daugiau kaip ir nieko, net ir gerti nieko negere.
tik norejau pasidometi kurios maitina MP. kaip pas jus su naktiniu mieguciu? Maniske nakti keliasi po 4-5 kartus, ir vis nori pazysti. ar cia ja dantukai kankina, ar nori mamytes kruties. nieko nebesuprantu, tik aisku, kad mamyte be miego schmoll.gif

Aš ir MP duodu ir mišinuko,bet naktį nesikeliam lotuliukas.gif Vakare 23val.eina miegot,keliamės 8-9val.Anksčiau,kol soskutės nečiupdavo,tai vis norėdavo mano papuko vidurį nakties,bet pripratinau prie čiulptuko ir visos bėdos baigėsi,kai tik matau nerimauja,kuičiasi,kumštuką kiša į burnytę iškart duodu soskytę,tai ji apsiverčia ant kito šonuko ir miega thumbup.gif Taip ir atprato nuo naktinio valgymo.Taip ir pirmą dukrytę atpratinau,nuo dviejų mėn.išmiegodavo visą naktį,tik ji iškart mokėjo soskytę čiulpt,o antroji,tai tik nuo keturių mėn. paėmė soskytę,niekaip nenorėjo ir nemokėjo čiulpt schmoll.gif
Atsakyti
As irgi savo mazaji taip prie soskytes pripratinau blush2.gif
Atsakyti