Įkraunama...
Įkraunama...

6 men

QUOTE(mabi @ 2008 07 11, 09:38)
sveikos mamytes,
mums uz keliu dieneliu pese metuku, bet nezinau ar turime problemele, ar ne g.gif . musu mazoji niekaip nenori vartytis. tokia tinginuke. kokiu keturiu men. dar nuo pilvo ant nugarytes kelis kartus apsiverte, o dabar isvis nesivarto. ar yra dar pusmetinuku, kurie irgi pritingi? na sestis tai jau labai nori, paguldyta kelia galvyte, duodi rankas, tai atsiseda. pas gydytoja tik kita savaite eisime, tai galvoju, kad reiks kokiu mums masaziuku.



mes juodai nuo nugaros ant pilvo vartomes bet atgal nei prokur doh.gif , tai jau suderinau su masaziste del masazo nes rankytes maziui biski itemtos ir niekaip jam nein pakist po savimi ir apsiverst
jums turbut irgi biski masaziuku reiktu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2008 07 08, 12:20)
ir kojytes neidomios tik juokingos, tad kai paduodu tik juokiasi juodai ir viskas, bet neciupineja g.gif


mano puses metuku dukrytei irgi kojytes buvo tik juokingos, o dabar jau pati jas liecia, tampo uz kojiniu, kisa kojyciu pirsciukus i burnyte smile.gif
ateis ir Tavo dukrytei laikas mirksiukas.gif


QUOTE(Breila @ 2008 07 08, 12:29)
jei kas paima ant rankų, tai visada akimis ieško manęs. Na gal praeis.


manau cia normalu.. smile.gif mano dukryte elgiasi taip pat, netgi kai tetis paima ant ranku...

dukryte taip pat iesko mano akiu, kai isgirsta koki nauja garsa ar kazko issigasta. Jeigu mano veide pamato sypsena arba imu ja kalbinti, raminti - tada viskas gerai, ima sypsotis, o jei ne - tada puola asaroti.. Is mano reakcijos ji nusprendzia ar tai gerai ar blogai, ar verkti ar ne smile.gif jie juk maziukai, visko mokosi is musu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2008 07 11, 11:44)
mes juodai nuo nugaros ant pilvo vartomes bet atgal nei prokur doh.gif , tai jau suderinau su masaziste del masazo nes rankytes maziui biski itemtos ir niekaip jam nein pakist po savimi ir apsiverst
jums turbut irgi biski masaziuku reiktu g.gif


mano mazylei taip pat itemptos rankytes, noreciau pamasazuoti, gal gali atsiusti masazuotojos kontaktus i AZ, is anksto lb dekui.
Atsakyti
QUOTE(krisleliss20080108 @ 2008 07 12, 08:22)
mano mazylei taip pat itemptos rankytes, noreciau pamasazuoti, gal gali atsiusti masazuotojos kontaktus i AZ, is anksto lb dekui.



Tu turi is savo gydytojos siuntima gauta, nes mes lankomes vaiku raidos centre ir koks tel. nezinau blush2.gif , nes nuvykau uzsiregistravom, atliko abziura ir lankom.
Atsakyti
QUOTE(mabi @ 2008 07 11, 09:38)
sveikos mamytes,
mums uz keliu dieneliu pese metuku, bet nezinau ar turime problemele, ar ne g.gif . musu mazoji niekaip nenori vartytis. tokia tinginuke. kokiu keturiu men. dar nuo pilvo ant nugarytes kelis kartus apsiverte, o dabar isvis nesivarto. ar yra dar pusmetinuku, kurie irgi pritingi? na sestis tai jau labai nori, paguldyta kelia galvyte, duodi rankas, tai atsiseda. pas gydytoja tik kita savaite eisime, tai galvoju, kad reiks kokiu mums masaziuku.

Mano pirmoji mergaitė irgi buvo tinginiukė,na nenorėjo vartytis ir tiek,nemėgdavo ant pilvo gulėt lotuliukas.gif Bet savarankiškai jau išsidėdavo pusė valandos šešių mėnesių su puse.Ji nei šliaužiojo,nei ropojo,bet iškart pradėjo vaikščioti.Tokia jau ji buvo,ką norėjo,tą ir darė.Ir dabar daro ką nori,manęs neklauso. doh.gif O antra dukrytė visai kitokia.Dabar šeši mėn.ir 6 dienos,tai palyginus su pirmąja-aktyvistė nereali doh.gif Vartytis pradėjo kai nebuvo 4 mėnesių,dabar mėgina šliaužti,o jau sėdėt kaip nori,tik dažniausiai virsta į priekį,nes labai nori viską pasiekti kas prieš akis.Vibro kėdutėj tai niekad atsirėmus nesėdi,pasiima su rankutėm už žaislų lanko ir atsisėda,saugos diržai ją prilaiko,kad į priekį nepersisvertų,tai ji kaifuoja,kad gali pati sėdėti thumbup.gif O jau spiegia,tai net ausų būgneliai susproginėt gali ir mėgaujasi savo garsu.Dabar išmoko brrrr sakyt,tai jai maloniausias užsiėmimas spjaudytis ir burgzti biggrin.gif Savo kojų iš burnos neištraukia,net sėdėdama sugeba abi kojas iki burnos prisitraukti,tai gaunasi labai juokinga poza,žodžiu joga užsiiminėja.Dantukų dar neturim,bet ir pirmai dukrytei tik dešimtam mėn.išdygo pirmas dantukas.Tai tiek,augsim toliau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(yngaga @ 2008 07 12, 13:12)
Mano pirmoji mergaitė irgi buvo tinginiukė,na nenorėjo vartytis ir tiek,nemėgdavo ant pilvo gulėt lotuliukas.gif Bet  savarankiškai jau išsidėdavo pusė valandos šešių mėnesių su puse.Ji nei šliaužiojo,nei ropojo,bet iškart pradėjo vaikščioti.Tokia jau ji buvo,ką norėjo,tą ir darė.Ir dabar daro ką nori,manęs neklauso. doh.gif O antra dukrytė visai kitokia.Dabar šeši mėn.ir  6 dienos,tai palyginus su pirmąja-aktyvistė nereali doh.gif Vartytis pradėjo kai nebuvo 4 mėnesių,dabar mėgina šliaužti,o jau sėdėt kaip nori,tik dažniausiai virsta į priekį,nes labai nori viską pasiekti kas prieš akis.Vibro kėdutėj tai niekad atsirėmus nesėdi,pasiima su rankutėm už žaislų lanko ir atsisėda,saugos diržai ją prilaiko,kad į priekį nepersisvertų,tai ji kaifuoja,kad gali pati sėdėti thumbup.gif O jau spiegia,tai net ausų būgneliai susproginėt gali ir mėgaujasi savo garsu.Dabar išmoko brrrr sakyt,tai jai maloniausias užsiėmimas spjaudytis ir burgzti biggrin.gif Savo kojų iš burnos neištraukia,net sėdėdama sugeba abi kojas iki burnos prisitraukti,tai gaunasi labai juokinga poza,žodžiu joga užsiiminėja.Dantukų dar neturim,bet ir pirmai dukrytei tik dešimtam mėn.išdygo pirmas dantukas.Tai tiek,augsim toliau mirksiukas.gif


na as irgi galvoju, kad jei nepatinka ant pilvuko guleti, todel ir nesistengia vartytis, geriau jau "prisipraso" teveliu, kad ja apverstu.
Atsakyti
Sveikos mamytes,
mano merginai 6 men. ir 3 d. Ugis 75 cm, svoris- 8 kg. Kiek lyginau ka cia rase, tai maniske tikra manekene- liekna ir auksta. Valgom MP. Su papildomu primaitinimu labai sunku. Mano gamintu darzoviu beveik nevalgo, sakau pernykstes savo augintos gal jau nebeskanios, lauksim, kol sviezios uzaugs. Pirktines darzoviu tyreles ir nelabai megstam, kur vienos morkytes tik skaniau valge. Ryziu kosele kertam skaniai, bananus irgi. Nors ir valgymas- kol saukstelis burnoj- tai ciulpia, o jei tik maisto idedi ir sauksteli istrauki- viskas eina lauk. Vartytis biski tingi, o kai netingi, dar nelabai iseina. Sedet tai tik duok, visa diena sedetu, jei tik kas leistu. Kalba dauk. O siandien tiek prtadejo sneket visokiais garsais, kad vos neapsiverkiau beklausydama is laimes. Dantu neturim, nors eiles upeliais bega jau seniai. Atlaikem daug baliu ir siaip dideliu zmoniu susiburimu, buna rami mertgaite, visi stebisi. Nors svetimus skiria, ir jei kam leidziasi paimama ant ranku, vis tiek iesko akimis mamos. Nu va, jau greit bus visas romanas apie dukryte, gal blush2.gif jau uzteks.
Atsakyti
Taip smagu buvo apie kitus pusmetinukus paskaityti.Tai ir aš pasigirsiu, kad jua išdygo pirmasis dantukas.Nors mano kleckui jau 6mėn.ir 12dienų, bet nešliaužia ir neropoja kaip kitų,ir ne manekenas,nes 8,5kg sveria.Pasodintas greit sukniumba,tai retai ir sodinu.Valgo MP ir jau 2sav.valgo darzovienę.Patarkit kitos mamytės,ar jau dedat mėsytės i daržovienę?
Atsakyti
Musu pana vakar pirma karta atsisedo, tiesa, pasiremusi alkunemis i kedute, bet atsisedo 4u.gif lotuliukas.gif tongue.gif
Mesytes i darzoviene dedam.Bandem ir versiena ir kalakutiena, ir vistiena.Viskas patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elenuxus @ 2008 07 14, 21:43)
Musu pana vakar pirma karta atsisedo, tiesa, pasiremusi alkunemis i kedute, bet atsisedo  4u.gif  lotuliukas.gif  tongue.gif
Mesytes i darzoviene dedam.Bandem ir versiena ir kalakutiena, ir vistiena.Viskas patiko  smile.gif

o as savo kleckaite sodinu,laukiu kol pati tai padarys,bet kas liecia maista tai ne kas su darzovem,nevalgo ir tiek doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara2 @ 2008 07 14, 23:26)
o as savo kleckaite sodinu,laukiu kol pati tai padarys,bet kas liecia maista tai ne kas su darzovem,nevalgo ir tiek doh.gif

Mano daržovių irgi nemėgsta,nei iš parduotuvės paruoštų,nei mano virtų-žiaukčioja ir tiek,ne gi grūsi per prievartą,bet va košytes tai dievina,valgom grikių ir ryžių,taip pat vaisių tyreles.Palauksiu dar truputį, gal kai paaugs skaniau daržoves valgys. ax.gif
Atsakyti
na va, mes siandien lankemes pas gydytoja, tai sveriam 8,200kg, ir esam 70cm. del mesytes gydytoja sake, kad pradeti duoti tik nuo 8men, nes dar valgome ir MP. kad esame tinginukes ir nesivartome, tai nieko blogo nesake, nes jau inirtingai bandome sestis, ir sake, kad po savaites jau turetume sedeti.
beje, turime du dantukus, bet jie jau isdygia apie menesi ax.gif
Atsakyti