Įkraunama...
Įkraunama...

6 men

QUOTE(Betukas @ 2008 06 19, 12:33)
Maniškei slenka irgi ir prakaituojam daug.Vitamino D geriam. Dabar pradėjau kalcio sirupą duoti, gal ssusitvarkys g.gif

Vat ir aš galvoju, kad gal ji keliasi tiek dažnai, kad nesoti per naktį. Aš vakare prieš miegą MP duodu visad. Dieną tai jau ir mišinio ir košės paragaujam mirksiukas.gif


MP daug greiiau susivirškina, ten tie procesai jau burnytėj prasideda, o mišinukas, sunkiau, todėl vaikiukas rečiau jo ir prašo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(indruška @ 2008 06 19, 17:39)
MP daug greiiau susivirškina, ten tie procesai jau burnytėj prasideda, o mišinukas, sunkiau, todėl vaikiukas rečiau jo ir prašo mirksiukas.gif

pienuka suvirskina per 1,5 val, misinuka per 4 val.
Atsakyti
sveiki, turim naujiena, mes ismokom pasigriebti pedutes! ura! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(www.menoazuolai.lt @ 2008 06 20, 01:33)
sveiki, turim naujiena, mes ismokom pasigriebti pedutes! ura! thumbup.gif

sveikinu thumbup.gif .ziuriu,kad musu vaikinai ta pacia diena gime mirksiukas.gif
maniskis jau senai kojytes i burna kisa,ir sia savaite ismoko atsisest,atsistot ir sliauziot ,tai tenka grindis kasdien valyt doh.gif
Atsakyti
na mes jau sakom atia 6 menesiukui biggrin.gif
na mes ir jau senokai su savo kojytem zaidziam biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(edita1 @ 2008 06 20, 13:33)
na mes jau sakom atia 6 menesiukui biggrin.gif 
na mes ir jau senokai su savo kojytem zaidziam biggrin.gif  biggrin.gif



labai grazus dukrytes vardas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(www.menoazuolai.lt @ 2008 06 20, 01:33)
sveiki, turim naujiena, mes ismokom pasigriebti pedutes! ura! thumbup.gif


O mes ne tik pasigriebiam, bet ir paragaujam biggrin.gif
Atsakyti
Labutis.Na mes kojytes kramsnojam net pasicepsedamos hihihi.gif jau kokia savaite sedi savarnkiskai,tai man truputi laisves atsirado,nes mato mane visur tai galiu kazka nuveikt per ta laik rolleyes.gif
Atsakyti
Labuka visoms 4u.gif

Mes ir pedutes jau ragaujam biggrin.gif Sedet tai sedim tik su pagalba kolkas nes jei atsiseda tai virst i prieki smile.gif Moka isreikalauti is seses zaisliuka ar tai ka pamato jam idomaus rolleyes.gif moka mustis -su delniuku tapsnoja wub.gif kai uzpyksta bando smarkiai ikasti biggrin.gif
Atsakyti
Labukas mamytes smile.gif ,

gal pradejote maitinti savo pupuliukus? Ar kas duoda jau gatavu pirktiniu tyreliu?
Atsakyti
QUOTE(krisleliss20080108 @ 2008 06 22, 13:51)
Labukas mamytes smile.gif ,

gal pradejote maitinti savo pupuliukus? Ar kas duoda jau gatavu pirktiniu tyreliu?



mes kosytes hipp valgom, su tyrelem dar biski luktersim, niekur neskubam spesim dar viska isragauti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(krisleliss20080108 @ 2008 06 22, 13:51)
Labukas mamytes smile.gif ,

gal pradejote maitinti savo pupuliukus? Ar kas duoda jau gatavu pirktiniu tyreliu?
As duodu morku ir bulviu tyre ax.gif nes kai pradejau pati virti tai maniske nevalge schmoll.gif tai kolkas pirktinem maitinu.Ir siaip esam kazkodel labai alergiski neaisku kam,tai daktare mums rekomendavo pirktines tyres,arba ne siuometines darzoves,nes nors jos ir turi daug vitaminu,bet mazosios jautriam organizmui gali buti "per stiprios"...Sake po biskiuka pratint mirksiukas.gif
Atsakyti