Įkraunama...
Įkraunama...

6 men

QUOTE(edita1 @ 2008 06 12, 12:44)
mano dukrytei 6men ir3sav. bet ji dar kartais prabunda ir praso valgyti,kartais tik arbatytes uztenka.buna,kad atsigerus arbatytes vel kniurksi tai tada duodu valgyti.nemanau,kad tai jei vaikas nakti valgo yra labai blogai.tiesiog jis reikalauja mamytes demesio,patraukes kelis gurksniukus vel ramei uzmiega.tokia jau musu mamyciu dalia,keltis prie savo leliuku kad ir 10 kartu per nakti ax.gif


paguodet ax.gif tik va visos protingos knygos ir dar protingesnes anytos blush2.gif teigia, kad jau taip lyg ir neturetu buti g.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukasm @ 2008 06 12, 14:07)
paguodet ax.gif tik va visos protingos knygos ir dar protingesnes anytos blush2.gif  teigia, kad jau taip lyg ir neturetu buti g.gif

Jei butu kas blogai vaikuciui, tai jis verktu. Suaugusieji juk irgi nakti nubunda. Manau cia nieko tokio. smile.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Vakar suėjo 6 mėn. Sveriam 10400g. blush2.gif Valgom MP ir hipo mišinuką, tyreles vaisines. Pradėsim ir daržovienės jau ragaut. Mes truputį ne nuo to galo pradėjom ax.gif Per šią savaitę išauginom du dantukus wub.gif Bet sunkiai doh.gif Temperatūra net iki 39.6 sukyla unsure.gif ...Vartomės, daug kalbame dažniausiai tete, mama, baba, diu diu. Svetimiems nesišypsom, niekuo nepaperka schmoll.gif Santūri margina biggrin.gif

O dėl kėlimosi naktimis, tai...džiaugiuos, kad tik 2 kartus keliasi...nes būna ir dažniau doh.gif Pastebėjau, kad ne kiek valgyti kiek manęs reikia wub.gif
Atsakyti
Maniškė irgi keliasi po kelis kartus per naktį pavalgyt, bet tikrai del to nesijaudinu, tai tik į gerą, nes stimuliuoja pieniuko gamybą, kazkur skaičiau, kad svarbu yra, kad ir naktį vaikiukas valgytų, tuomet mamytė ilgiau galės maitinti, taigituo tik džiaugiuosi 4u.gif ir juokingi man tie bobučių kliedesiai, kad nereik vaikiukų naktimis maitinti, nes ale skrandukas turi pailsėti lotuliukas.gif
Atsakyti
Manoji tai nakti nebesikelia nuo kokiu 2 menesiu,bet jei keltusi tai nieko baisaus ax.gif
Atsakyti
na ka mamytes mes jau keliaujam i kita menesiuka iki greitu pasimatymu ten mirksiukas.gif aukit sveiki ir dideli 4u.gif

p.s. o del to skatinimo pienuko gamybos tai net nezinau as manau jau 7 men. tai reiktu i pabaiga judeti blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes. Mes irgi iriedejom i 6 menesiuka. Dar dantuku neturim bet labai laukiam. verysad.gif Mokam vartytis nuo nugarytes ant pilvuko ir atgal, taip pat sedim ir zaidziam vieni. Sakom DA-DA ir labai daug sypsomes bei juokiames. lotuliukas.gif Valgom MP ir pusryciam kosyte ir pietums darzoviene. Jau pradesim siandien ir vakariene valgyt. Keliames nakti 2-3 kartus valgyti. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziuzkis: 16 birželio 2008 - 16:08
QUOTE(egliukasm @ 2008 06 16, 15:31)
na ka mamytes mes jau keliaujam i kita menesiuka iki greitu pasimatymu ten mirksiukas.gif  aukit sveiki ir dideli 4u.gif

p.s. o del to skatinimo pienuko gamybos tai net nezinau as manau jau 7 men. tai reiktu i pabaiga judeti blush2.gif


Čia turit omenį naktinį maitinimą ar apskritai maitinimą MP? Aišku čia kiekvienos mamytės reikalas, bet aš labai džiaugiuosi tuo jog pati galiu maitinti ir tokie išsireiškimai kaip "reiktų eit į pabaigą" ne man mirksiukas.gif
Atsakyti
na mes jau greit jus paliksim,keliausim i kita menesiuka.mes jau mokam is gulimos padeties isikibusios pacios atsisesti.pastebejau,kad mano dukrytei slenka plaukai.kai atsikelia tai plaukelius nuo pagalveles nurenku.ar jusu leliam taip pat slenka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edita1: 18 birželio 2008 - 12:49
QUOTE(indruška @ 2008 06 16, 22:05)
Čia turit omenį naktinį maitinimą ar apskritai maitinimą MP? Aišku čia kiekvienos mamytės reikalas, bet aš labai džiaugiuosi tuo jog pati galiu maitinti ir tokie išsireiškimai kaip "reiktų eit į pabaigą" ne man mirksiukas.gif


kalbejau apie nakti mirksiukas.gif manau, kad del to ir keliasi maniskis tiek daznai, nes jam jau MP nebesotus g.gif
Atsakyti
QUOTE(edita1 @ 2008 06 18, 13:45)
na mes jau greit jus paliksim,keliausim i kita menesiuka.mes jau mokam is gulimos padeties isikibusios pacios atsisesti.pastebejau,kad mano dukrytei slenka plaukai.kai atsikelia tai plaukelius nuo pagalveles nurenku.ar jusu leliam taip pat slenka?


Maniškei slenka irgi ir prakaituojam daug.Vitamino D geriam. Dabar pradėjau kalcio sirupą duoti, gal ssusitvarkys g.gif
QUOTE(egliukasm @ 2008 06 18, 14:07)
kalbejau apie nakti mirksiukas.gif  manau, kad del to ir keliasi maniskis tiek daznai, nes jam jau MP nebesotus g.gif

Vat ir aš galvoju, kad gal ji keliasi tiek dažnai, kad nesoti per naktį. Aš vakare prieš miegą MP duodu visad. Dieną tai jau ir mišinio ir košės paragaujam mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos Mamytes! 4u.gif Na ka gi, mes jau irgi i 6men ateinam . Sveriame 8.5 kg 69cm. Ragaujame viska is eiles - visas vaisines tyreles, darzovines, tik su kosytem nesame drauges. schmoll.gif Bet tikimes susidraugauti. thumbup.gif
Atsakyti